23 aralık Uludağ ulaşım???
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 23 aralık Uludağ ulaşım???

Standart 23 aralık Uludağ ulaşım???

daha önce hiç Uludağ'a gitmedim. bugün akşam saatlerinde İzmir'den yola çıkıyorum. yol durumunu bilen var mı?
    sis kar nasıl gece ulaşımda sorun yaşarmıyım?

Standart Cevap: 23 aralık Uludağ ulaşım???

İzmir - Bursa arası bir sorun yaşayacağını zannetmiyorum... Uludağ'da yarına kadar sağlam kar yağışı var gibi görünüyor... Uludağ'a çıkarken zaten jandarma gerekli uyarıları yapacaktır sana... Yol kapalı ise bırakmazlar araçları... Ben olsam bu gece yukarı çıkmaya çalışmazdım... Sabah erken saatlerde biz de o yolda olacağız zaten... Yanında zincir ve çekme halatı bulunduğundan emin ol !..

İyi tatiller dilerim.
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

Izmir den Uludağ a gelen arkadaşlarımız var, neden onlar katılmıyorsun ?

http://forum.kartutkusu.com/izmirden...r-den-slm.html

eşim çocuk arabayla geliyoruz mecburen. zincir vardı ama çekme halatı yoktu yola çıkarken alırım bi tane artık. umarım sorunsuz gelirim. ilk snowboard hevesimiz başlamadan biterse ona yanarım. 30 undan sonra her iş bitti kayak board kaldı geriye bide bunu deneyeceğiz şimdi. teşekkürler herkese.

Alıntı tifo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eşim çocuk arabayla geliyoruz mecburen. zincir vardı ama çekme halatı yoktu yola çıkarken alırım bi tane artık. umarım sorunsuz gelirim. ilk snowboard hevesimiz başlamadan biterse ona yanarım. 30 undan sonra her iş bitti kayak board kaldı geriye bide bunu deneyeceğiz şimdi. teşekkürler herkese.
    bu işin yaşı yok ayrıca 30 lu yaşlar genç yaşlardır hala, kartutkusu üyelerini dağda üzerlerindeki jerseylerden ya da boyun askılıklarından tanıyabilirsiniz.. yeni sporunuz hayırlı olsun, çok keyif almanız dileğiyle

hehe ben 35 yaşındayım ama bak bu sene SnowKite a başlıyorum, Allah sonumuzu hayretsin

Bu Tifo nicki nerden geliyor?

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de ne zaman soracaksın diye merak eiyodum mave

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında heryerde tifosi nickini kullanıyorum ferrari fanatiği anlamında yıllardır öyle alıştım. ama bu siteye daha önce kayıt yapılmış sanırım o yüzden aceleyle tifo diye yazdım onayladı. ilginç bi nick oldu ama..

aslında heryerde tifosi nickini kullanıyorum ferrari fanatiği anlamında yıllardır öyle alıştım. ama bu siteye daha önce kayıt yapılmış sanırım o yüzden aceleyle tifo diye yazdım onayladı. ilginç bi nick oldu ama..
    Tifosi bana tescilli. Hikayesi uzun.

Sayfa 1/2 12 SonSon