Snowkite Egitim Videolari
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Snowkite Egitim Videolari

Standart Snowkite Egitim Videolari

Snowkite Egitim Videolarini buradan paylasalim

Snowkite dersi icin gordugum en iyi videolardan biri oldugunu soyleyebilirim

Standart Cevap: Snowkite Egitim Videolari

Emrah, senin linklerden hem snowboard hem de snowkite için derslere ulaşılamıyor.

Alıntı capeside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrah, senin linklerden hem snowboard hem de snowkite için derslere ulaşılamıyor.
    haklısın capeside , cepten gonderdigim icin linkler azcık bozulmuş.
    Şimdi ikisini de düzelttim , yorumları ve yeni paylasımları bekliyorum

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Aslında snowkite ile ilgili sayısız video bulabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi www.snowkitefilm.com firmasında mevcut. How to Snowkite diye bir DVD bende var fakat lisanslı bir CD olduğu için yuotube vs. yükleyemeyiz. Trailer tanıtım videosu: (biraz faydalı olabilir).

Ben en kısa sürede bu videonun bir versiyonunu hotfile gibi bir dosya paylaşım sitesine yükleyip ilgilenen arkadaşlara linkini buradan yollayacağım. Tabii bu videolar ne kadar faydalı olsa da gerçek bir eğitimin yerini tutmaz

Murat Bükey
    Leaders of Snowkite Evolution
    Mobile: +90 532 615 07 33
    www.ozonehobby.com
    info@ozonehobby.com

Alıntı bukeym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Aslında snowkite ile ilgili sayısız video bulabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi www.snowkitefilm.com firmasında mevcut. How to Snowkite diye bir DVD bende var fakat lisanslı bir CD olduğu için yuotube vs. yükleyemeyiz. Trailer tanıtım videosu: (biraz faydalı olabilir).

Ben en kısa sürede bu videonun bir versiyonunu hotfile gibi bir dosya paylaşım sitesine yükleyip ilgilenen arkadaşlara linkini buradan yollayacağım. Tabii bu videolar ne kadar faydalı olsa da gerçek bir eğitimin yerini tutmaz

Video yu hotfile gibi bi yerlere atarsan çok iyi olur Murat, valla dün snowkite ım geldikten sonra saatlerce video izledim youtube dan
    Hatta bu hafta sonu keşke Uludağ a falan gelsen de orada beraber snowkite yapsak azcık diye geçiriyorum içimden

Emrah kardeşim,

Biraz fazla kar yağışı var gibi Uludağda ne dersin? Vallahi gelirim Ama sis yüzünden otelde hapis kalmayalım ?

Hotfile linki en kısa sürede gönderiyorum. DVD yi orijinal formatında zipleyip upload yapacağım. Yanlız önemli olan konu şu: Bu video oldukça eski bilgiler içeriyor. Örneğin foillerin teknolojisi bayağı bir gelişti ve değişti ama temelde faydalı olan bilgiler de var. Ayrıca şişme su kitelarının da karda nasıl kullanılabileceğinden bahsediyor.
    Murat Bükey
    www.ozonehobby.com
    info@ozonehobby.com

Murat Bükey
    www.ozonehobby.com
    info@ozonehobby.com

Alıntı bukeym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrah kardeşim,

Biraz fazla kar yağışı var gibi Uludağda ne dersin? Vallahi gelirim Ama sis yüzünden otelde hapis kalmayalım ?

Hotfile linki en kısa sürede gönderiyorum. DVD yi orijinal formatında zipleyip upload yapacağım. Yanlız önemli olan konu şu: Bu video oldukça eski bilgiler içeriyor. Örneğin foillerin teknolojisi bayağı bir gelişti ve değişti ama temelde faydalı olan bilgiler de var. Ayrıca şişme su kitelarının da karda nasıl kullanılabileceğinden bahsediyor.
    Murat en kısa zamanla seninle bir araya gelip Türkçe bir snowkite eğitim videosu çekelim ne dersin ?

Sayfa 1/2 12 SonSon