Kartutkusu Kayak Snowboard için Eğitim Snowkite ı Istanbul da.
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Kartutkusu Kayak Snowboard için Eğitim Snowkite ı Istanbul da.

Thumbs up Kartutkusu Kayak Snowboard için Eğitim Snowkite ı Istanbul da.

Arkadaşlar, bize eğitim uçurtmamızı sağlayan Murat Bükey e ve Ozone Hobby ye teşekkürlerimi belirtmek isterim.

Bundan böyle ara ara Istanbul da buluşup eğitim snowkite ı ile birlikte çalışma imkanı bulacağız.

Istanbul da ve kolay gidilebilecek mekan hakkında sizlerinde fikirlerini almak isterim.

Ozone Snowkite ımız 2.5 metre karedir.

İsim:  imp3trainer11_i.jpg
Görüntüleme: 516
Büyüklük:  275.0 KB (Kilobyte)

İsim:  IMPQlg.jpg
Görüntüleme: 494
Büyüklük:  18.0 KB (Kilobyte)

kilo siniri kac bunu kullanmak icin?

Standart Cevap: Kartutkusu Kayak Snowboard için Eğitim Snowkite ı Istanbul da.

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kilo siniri kac bunu kullanmak icin?
    Bu uçurtmada amaç kar üstünde ilerlemekten çok durduğun yerde uçurtmanın nasıl yönetileceğini anlamayı sağlamak olduğu için kilo çok az olmadıkça birşey farketmeyeceğini düşünüyorum.

Tabi en doğru cevabı Murat Bükey verecektir

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu uçurtmada amaç kar üstünde ilerlemekten çok durduğun yerde uçurtmanın nasıl yönetileceğini anlamayı sağlamak olduğu için kilo çok az olmadıkça birşey farketmeyeceğini düşünüyorum.

Tabi en doğru cevabı Murat Bükey verecektir
    Çok doğru söylüyorsun Emrah Bu uçurtma tam anlamıyla bir eğlence aleti. Her yaştan herkese hitap ediyor. İzleyelim eğlenelim:

Alıntı bukeym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok doğru söylüyorsun Emrah Bu uçurtma tam anlamıyla bir eğlence aleti. Her yaştan herkese hitap ediyor. İzleyelim eğlenelim:

emniyet bağı olayı çok iyi gerçekten, baktın gidiyor trapezi bırak ve kurtul. Uçurtma anında sönüyor

Uçurtma kontrolu için illa kar olması gerekmemesi çok iyi.

İstanbul'da çalışma yapabilecek olmamız çok iyi. En azından dağa çıkmadan olayın temelini atmış oluruz.

Murat hocam, verdiğiniz destek için çok teşekkürler. Umarım bu bir başlangıç olur bizim için.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uçurtma kontrolu için illa kar olması gerekmemesi çok iyi.

İstanbul'da çalışma yapabilecek olmamız çok iyi. En azından dağa çıkmadan olayın temelini atmış oluruz.

Murat hocam, verdiğiniz destek için çok teşekkürler. Umarım bu bir başlangıç olur bizim için.
    Rica ederim. Snowkite sporunun gelişimine katkısında ben de Kartutkusuna tşk ederim
    Murat Bükey
    Leaders of Snowkite Evolution
    Mobile: +90 532 615 07 33
    www.ozonehobby.com
    info@ozonehobby.com