7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyoruz, gelmek isteyen var mı ?
Sayfa 1/44 12311 ... SonSon
433 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyoruz, gelmek isteyen var mı ?

Standart 7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyoruz, gelmek isteyen var mı ?

Bileti aldım

Nereden Nereye Uçuş Tarih Saat Durum Bagaj (Kg) Koltuk
    Istanbul - S.Gökçen Kayseri PC162 07/01/12 06:20 O 15
    Kayseri Istanbul - S.Gökçen PC165 08/01/12 21:50 O 15

Standart Cevap: 7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyorum, gelmek isteyen var mı ?

ben gelirim sanırım otel hangisi ?
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Standart Cevap: 7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyorum, gelmek isteyen var mı ?

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben gelirim sanırım otel hangisi ?
    zoey bahsetmişti , universitenin uygulama oteli gibi birşeyler varmış sanırım hesaplı oluyormuş.

Önünden gelip alarak da dağa görütüyorlarmış, bende oldukça yeterli bir durum Akşam da şehri gezeriz

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zoey bahsetmişti , universitenin uygulama oteli gibi birşeyler varmış sanırım hesaplı oluyormuş.

Önünden gelip alarak da dağa görütüyorlarmış, bende oldukça yeterli bir durum Akşam da şehri gezeriz
    gençlik spordanda yer bakmak lazım orasıda uygun olabilir ben araba ile gelirim zaten gezeriz valla
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

gençlik spordanda yer bakmak lazım orasıda uygun olabilir ben araba ile gelirim zaten gezeriz valla
    abi içini yenilemedilerse normal odalar fenaydı ama vip'ler sağlamdı... onda da asansör yok üç kat in-çık... bize verdiği fiyat ace otel ile kafa kafaya geliyor genelde...

Haydaaaa Emrah sen aldın mı biletleri abi ?

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haydaaaa Emrah sen aldın mı biletleri abi ?
    Abi bu bileti Murat Bukey le aynı zamanda orada olmak için aldım, malum Snowkite yapacağız.
    Grup olarak ayrıca bilet almak için sizlerden tarih bilgisiniz bekliyorum

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi içini yenilemedilerse normal odalar fenaydı ama vip'ler sağlamdı... onda da asansör yok üç kat in-çık... bize verdiği fiyat ace otel ile kafa kafaya geliyor genelde...
    geçen kış kaldık çok fazla bir şey beklemedik zaten kalacak yer ve sıcak yemek işimizi gördü,45.tl para verdik kişi başı iki gün kayak yaptık döndük konfor aramadik yani üniv.uygulama otelini beğenmemiştik oda kahvaltı 45 demişlerdi bize
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

geçen kış kaldık çok fazla bir şey beklemedik zaten kalacak yer ve sıcak yemek işimizi gördü,45.tl para verdik kişi başı iki gün kayak yaptık döndük konfor aramadik yani üniv.uygulama otelini beğenmemiştik oda kahvaltı 45 demişlerdi bize
    Seyirci Hocam sen ne düşünüyorsun, gidecek misiniz sizde ?

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bu bileti Murat Bukey le aynı zamanda orada olmak için aldım, malum Snowkite yapacağız.
    Grup olarak ayrıca bilet almak için sizlerden tarih bilgisiniz bekliyorum
    ben yarın alacağım uçak biletini SEYİRCİ AİRLİNES kaptan koltuğu hemde
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Sayfa 1/44 12311 ... SonSon