7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyoruz, gelmek isteyen var mı ? - Sayfa 5
Sayfa 5/44 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
433 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: 7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyoruz, gelmek isteyen var mı ?

Standart Cevap: 7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyoruz, gelmek isteyen var mı ?

Alıntı SAREmre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bir ihtimal görevli olarak o tarihlerde Kayseri'de olabilirim
    Valla super olur Emre cim , Jersey leri giyip bi tozunu atalım şu Erciyes in

Standart Cevap: 7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyoruz, gelmek isteyen var mı ?

Otobüsle otogaran gelecek arkadaşlar, istanbuldan yada ankaradan otobüsle gelecekseniz süha turizm tavsiye ederim. onun dışında kayserinin inci turizm var. birde metro geliyor. bu otobüslerin servisleri oluyor. otogardan şehir içi servie binip abi biz erciyese gidecez bizi develi arabalarının orada indirmisiniz dersiniz. 15 dk da bir kalkan araç var. 30 dk da dağda oluyorsunuz.
    havalimanı merkeze yakın sayılır. taksi ile develi arabalarının kalktığı yeregelebilir. veya tek otobüsle de gelebilirsiniz. ama bilet falan sıkıntı olur. dolmuş yok.
    bir diğer seçenek te Kayseri de bi turizm şirketi (gökay turizm. 535 636 38 18 abdurrahman kodaloğlu) var. Kapıdan alıp dağ liftlere bırakıyor. sonra da liftlerden alıp kapınıza kadar bırakıyor. normal develi minibüsleri ücreti kadar. fiyat uçuk değil. bi telefon edip sorsanız iyi olur tabi.
    taksi ile develi arabalarına kadar git. ordan develi arabalarına bin daha masraflı ve zahmetli olur. eğer kalaba olursanız dağdaki otellerle irtibata geçin. şu kadar kişiyiz. kalacaz ama bize ücretsiz servis sağlayın deyin. arkadaşlar orası kayseri herşeyin pazrlığı yapılır. çok pis pazarlık yapın.
    bir keresinde şahit olmuştum adamın biri gelip dandik bi çin malı kalem pil için pazarlık yapıp, 1 tl olan pili 75 kuruşa almıştı.

konaklamaya gelince. dağ da mirada del monte uygun olabilir. ace otel de. ama sakın erciyes üni tesisinde kalmayın. 45 tl uygun olabilir. ama öğle ve akşam yemeğinde bi güzel kazığı yersiniz

bi ihtimal grand eras ta da kabilirsiniz.

kayseride kalacaksanız novotel ve ibis fiyatları uygun. ibis 56 novotel 74 tl gecelik.
    Booking.com: Oteller: Kayseri. Yerinizi hemen ayırtın!

dağ da sucuk ekmek yiyebilirsiniz. forumdan erciyeskayak nickli arkadaşa ulaşabilirsiniz ismi kemal uçar. yardımcı olur hem kiralamada hemde yemek konusunda. ki kemal abiyi kafalayın kendiniz sucuk ekmek bile yaparsınız çok zor değil bu sezona kadar arkdaşımın kafesi vardı. çok uyguna yerdiiz sucukekmeği ama maalesef bu master plan çerçevesinde kafeleri yıkıldı.

aklınıza takılan soru olursa sorun arkdaşlar. yarıdmcı olmaya çalışırım.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

İnşallah Boss, agzından bal damlıyor. Dört gözle bekliyorum. Ama bizim işleri biliyorsun, hiç belli olmuyor.
    2009 Burton Custom X
    2009 Burton Co2 Baglama
    2009 Burton SLX Bot

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gazamı geldim ne. Du bakalaım belki bende gelirim.
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bileti aldım

Nereden Nereye Uçuş Tarih Saat Durum Bagaj (Kg) Koltuk
    Istanbul - S.Gökçen Kayseri PC162 07/01/12 06:20 O 15
    Kayseri Istanbul - S.Gökçen PC165 08/01/12 21:50 O 15
    aa aynı biletten bende aldım yanlışlıklla
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

1) Emrah
    2) Seyirci
    3) CemKa
    4) NilKa
    5) Wonderone
    6) noperler
    7) zoi (eski zoey ) artıların varsa onuda eklersin artık.
    8) westblue26 (stajyer tur katılımcısı-ilk heyecan)
    9 )seyirci + 1
    10 seyirci + 1
    11)seyirci +1
    12)BoarD Delüsü
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Alıntı kupeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gazamı geldim ne. Du bakalaım belki bende gelirim.
    sende gelirden şahane olur müdürüm
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bakızcaz müdürüm. Handan hn. şu an İzmirde. Gelsin bi konuşalım
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

taratatamm galiba ben de geliyoruuummmm

1) Emrah
    2) Seyirci
    3) CemKa
    4) NilKa
    5) Wonderone
    6) noperler
    7) zoi (eski zoey ) artıların varsa onuda eklersin artık.
    8) westblue26 (stajyer tur katılımcısı-ilk heyecan)
    9 )seyirci + 1
    10 seyirci + 1
    11)seyirci +1
    12)BoarD Delüsü
    13)mawish

ben de aldım biletimi

Konu mawish tarafından (12-12-2011 Saat 14:51 ) değiştirilmiştir.

Alıntı mawish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taratatamm galiba ben de geliyoruuummmm
    ben de aldım biletimi

mawish süpersin, ne iyi yaptın hakkaten
    Bu gidişle Kartutkusus'nun bayan pro boarderlarından olacaksın

Sayfa 5/44 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon