7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyoruz, gelmek isteyen var mı ? - Sayfa 41
Sayfa 41/44 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon
433 sonuçtan 401 ile 410 arası

Konu: 7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyoruz, gelmek isteyen var mı ?

Standart Cevap: 7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyoruz, gelmek isteyen var mı ?

Turu ayarlayan ve emeği gecen herkese tskrk ederim. Ne kadar kayamasak da pazar günü öğlene kadar çok eğlendim.
    Board: burton se7en (satılık)
    Bindings: burton custom (satılık)
    Boots: burton trıbute (satılık)
    Snowboard Bag: Rossignol

Standart Cevap: 7-8 Ocak 2012 de hafta Sonu Erciyes e Snowkite yapmaya gidiyoruz, gelmek isteyen var mı ?

Resimler muhteşem, arada pijaması ile renk katan admin paha biçilmez :D
    -İyi sözün aslın bilen derdi bu söz nerden gelir,
    Söz aslını anlamayan sanır bu söz benden gelir...
    Facebook :Doğa TÜRK

Çorum Beyimize ve Necla Sultanımıza inşallah kısmet olacak bebekleriyle ömür boyu mutluluklar dilerim Allah yüzünüzü kara çıkarmasın

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turu ayarlayan ve emeği gecen herkese tskrk ederim. Ne kadar kayamasak da pazar günü öğlene kadar çok eğlendim.
    İlhanım yüzünü gören cennetlik sitede.

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eveeet arkadaşlar yarın büyük gün Necla sultan'ın Ankara'da klınikte kontrolü var topic uygun değil ama seyirci kardeşiniz yatar hepinize iyi geceler bize şans dileyin en küçük kartutkunu için adımlar atılacak hadi hayırlısı bakalım Seyirci Necla sultan yapımı 2012 model bir yegen verebilecekmiyiz sizlere dualarınız bizimle olsun ha unutmayın
    Herşey gönlünüzce olsun Hocam
    AB Rh (-)

"İnsan, kendisini de içine katmadan armağan verebilir mi?"

Sesilsuuu nerelerdesin turlara bekleriz

Sağ dizimde biraz sorun var o yüzden yürüyüşlere vurdum kendimi. Ama şimdi kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Yakında açarım sezonu
    Görüşmek üzere
    Sevgiler...
    AB Rh (-)

"İnsan, kendisini de içine katmadan armağan verebilir mi?"

Alıntı SesilSu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ dizimde biraz sorun var o yüzden yürüyüşlere vurdum kendimi. Ama şimdi kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Yakında açarım sezonu
    Görüşmek üzere
    Sevgiler...
    geçmiş olsun Sesilsu, en kısa zamanda aramıza dönmen dileklerimle

Alıntı SesilSu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüşmek üzere
    Sevgiler...
    Geçmiş olsun üzüldüm foruma yazmayı unutma. En yakın zamanda aramızda görmek dileğiyle...

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun Sesilsu, en kısa zamanda aramıza dönmen dileklerimle
    eee evlilik 10. yılına dayanınca cümlelerde benzeşiyo)) Bu arada bugün bizim nişan yıldönümümüzzzzzz

Sayfa 41/44 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon