Galatasaray-Fenerbahçe Maçı
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Galatasaray-Fenerbahçe Maçı

Standart Galatasaray-Fenerbahçe Maçı

Arkadaşlar biliyorsunuzki bugün Galatasaray ile Fenerbahçenin maçı var.Maçı nerede izleyeceksiniz? ve skor tahminlerinizi merak ediyorum

kadiir35
    Ziyaretçi

Standart Cevap: Galatasaray-Fenerbahçe Maçı

Koydukmu fenev !!

kaç kaç bitti maç, en son 2-0 GS öndeydi ?

kadiir35
    Ziyaretçi

şikeBAHÇE 1 "GALATASARAY 3"

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaaa GS'li dostlarım öncelikle bir Fenerbahçeli olarak sizleri tebrik ederim,GS iyi oynadı.Yanlızz artık size bu bi 10 sene gider diye düşünüyorum.Önümüzdeki bi 1319 gün daha yenemiyeceğinizi hesaba katarsak sevincinizin ne denli büyük olduğunu anlıya biliyorum.Esasında cidden bir konuda TFF çok kızdım.İnsan bir kupa hazırlatırdı dimi?Fenerbahçeyi GS yıllar sonra yendi Kupası .Sonra hemen müzeye,bakar bakar sevinirdiniz.

bi fenerli kupa konusuna girmemeli sanki (bkz. turkiye kupasi)

ya Allah aşkına bu konuda varya resmen ilk okul çocuklarının atışma seviyesine indirilmiş durumda Türkiyede.Tepki Zoey sana değil bu basitçe muhabbetleri yapan Herkese.Bak şimdi sonuç önemli sen git istediğin kupayı al gel burada evire çevire seni FB dövsün.Buda işmi Allah aşkına Neyse TFF çok hatalı,sizi bu konudada korumalıydılar

bence 1319 muhabbetiyle turkiye kupasi muhabbeti birbiriyle yarisabilir basit demeye gerek yok yani benim de tepkim size degil genel olarak fenere ama centilmence davranip tebrik ettiginiz icin zaten sorun yok

kadiir35
    Ziyaretçi

hahaaa GS'li dostlarım öncelikle bir Fenerbahçeli olarak sizleri tebrik ederim,GS iyi oynadı.Yanlızz artık size bu bi 10 sene gider diye düşünüyorum.Önümüzdeki bi 1319 gün daha yenemiyeceğinizi hesaba katarsak sevincinizin ne denli büyük olduğunu anlıya biliyorum.Esasında cidden bir konuda TFF çok kızdım.İnsan bir kupa hazırlatırdı dimi?Fenerbahçeyi GS yıllar sonra yendi Kupası .Sonra hemen müzeye,bakar bakar sevinirdiniz.
    başarılarımızın yanından geçemeyen fenerbahçeye karşı çogu zaman üstün oynadıgımız maçlarda dahi skora gidemedik.. fakat MELO'nun attıgı gol tarzıyla artık fenerin üstümüzdeki büyüsünün bozulduguna inanıyorum..

Takımımla tekrar gurur duydum maç sırasında içimde Galatasaraya karşı sevgim daha da arttı diyebilirim fenerbahçe için ise maalesef bu hallere düştüğü için üzüldüm.
    Batista Rules!

Hafta sonu yeni bir derbi daha var, tahminleri görelim bakalım

Bu arada şuan oynanmakta olan kupa maçında FB 3:0 Gztp dk: 78

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler