Kayak, Snowboard Bakımı ve Wax Nasıl yapılır ? - Sayfa 3
Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon
194 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kayak, Snowboard Bakımı ve Wax Nasıl yapılır ?

ali_emre
    Ziyaretçi

Standart Ynt: Kayak ve Snowboard Bakımı.

vax yaptırdıgın zaman herhangı bır sorun yasamazsın....ama bugun bı kac kez ıcın gıttı benım kartepede altını cızdım benım boardun

Alıntı ALİ EMRE Nickli Üyeden Alıntı
    vax yaptırdıgın zaman herhangı bır sorun yasamazsın....ama bugun bı kac kez ıcın gıttı benım kartepede altını cızdım benım boardun
    valla bugün ben de bir kaç yerde, boardın altını çizdim kartepede. hakkaten insanın içine oturuyor :(
    Once a boarder, always a boarder!

bir de öneri sakın yeni yağmış kara vax sız board veya kayaklarla çıkmayın yoksa benim gibi teleskiye binince yere yapışıp herkesin dikkatini çekebilirsiniz ;D

abi yeni başlıyosan wax kullanıp bayır aşağı süratlenmek mi istiyosun

bide badem yağı saça iyi geliyo
    www.penguentepe.com

Kartepe: (262) 354 34 33 | Kartalkaya-Dörtdivan: (374) 331 2 444

hmm okuduklarıma göre benim boordun waxı gelmiş. Geçen hafta resmen kara yapıştı...

benim kayağın eski olmasının da büyük bi etkisi vardı sanırım ama cidden kötü yapıştım wax yaptırdım cillop gibi kaydm :D

Boarduna epoksi yapan yada yaptıran varmı , hangi marka kullanmak ve nereden almak gerekiyor. Kendi tamirimi kendim yapmak istiyorum

Epoksiyi nerede kullanmayı düsünüyorsun? Yapıstırıcı olaraksa iki komponentli
    Pattex marka yapıstırıcıyı tavsiye ederim. Ama boardun alt plastiği tabandan
    ayrılma gibi bir durum varsa daha profesyonelce malzemeler gerekir uzun
    vadeli sonuc almak icin. Liski firmasının metalgrip malzemesi cok iyi sonuc verir
    butur tamirlerde.

Bordun metal korumasının hemen üzerinden darbe aldı , magazaya anlattığımda oradan içeriye su almaması için epoksi ile kapatılması erektiğini söylediler. Liski yi nerede bulabilirim ve fiyatı nedir , tamiri kendim yapacağım ama astarıda yüzünden pahallı olmasın tabi

Eşime aldığım yeni fotoğraf makinamızla darbe alan yeri biraz ayrıntılı olarak çektim , tamiri ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler