Boarders Inn Hotel
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Boarders Inn Hotel

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Boarders Inn Hotel

Kayak otellerine bakarken Kartalkaya' da Boarders Inn Hotel diye yeni bi otel gördüm. Otel hakkında bilgi bulamadım ama fotoğraftan sanki Chocolate ın olduğu binaya benzettim. Bilgisi olan varmı?
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Bende google dan arattim ama net bir bilgi bulamadim. Tur firmalarini arayip ogrenmek lazim

Standart Cevap: Boarders Inn Hotel

Bir kaç yerde bilgi var orada da resim olarak Chocolate ın olduğu binayı gösteriyorlar, ilginç

'Boarders Inn Hotel' - Tatil Sepeti.Com - Kartalkaya Otel / Bolu Oteller

Demek binayı otele çevirmişler... Mantıklı bir karar, çok güzel bir konumu olan güzel bir bina... Boardu ayağından çıkardığın an odandasın, uyanıp yüzünü yıkar yıkamaz pisttesin... Kesintisiz kayak keyfi için birebir... Tahminen 10-15 oda falan olur ki, Kartutkusu ailesi olarak doldurabiliriz gibi geliyor bana... Oda kahvaltı şeklinde fiyat vermesi ise kış turizmi için değişik bir uygulama... Hadi öğlen yemeklerini bir şekilde hallettik diyelim de, akşam yemeğinde ne yapacağız dağın başında ya...
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  
    Konu Bombadillo tarafından (29-11-2011 Saat 23:46 ) değiştirilmiştir.
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

normalde chocolate'in ustunde dorukkaya'nin oberj, chalet, apart, vs vs seklinde adlandirilan odalari vardi ya, orayi ayri bir otel gibi adlandirmislar bu sene... tam adi kaya boarders inn olmus...

@bombadillo: gece 2-3'e kadar chocolate ya da seve seve odada mangal konsepti...

Evet, kapatirsak farkli bir deneyim ve oldukca keyifli olabilir. Ne dersiniz?

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, kapatirsak farkli bir deneyim ve oldukca keyifli olabilir. Ne dersiniz?
    Öyle bir imkan olursa kapatırızzzzz
    Batista Rules!

Ben o oberj denen zıkkımda kalmıştım bi kere, hatırlamak bile istemiyorum, odalar hem basık hem de ekstra küçük, hapishane gibi yüksekliği 20-30 cm olan küçücük camları var, tüm gece açık bıraksanız bile içeriyi havalandırmıyor.. Gürültü yapacaklar/gürültüye duyarlı olanlar için son bir uyarı duvarlar da kontrplak tarzı çok ince!!

Sanırım Türk Havayolları - Anadolu Jet tarzı, farklı hizmet kalitelerinde hizmet vermek üzere markaları ayırmışlar..

Ama kapatalım diyorsanız, güzel bi şöminesi var, gece güzel olabilir

Geçen senelerde arkadaşım kalmıştı (aslında yer olmadığı için zorunda kaldı demeliyim) Chocolate ile dip dibe olması münasebetiyle aşırı sesten şikayetçi olmuştu. Dağda bayırda onca yorgunluk üzerine temiz bir gece uykusu çekmek isteyen biri olarak zorda kalmadıkça tercih etmem doğrusu.
    Ankara'83
    O Rh (+)
    Board: Burton Custom
    Bağlama: Burton Custom
    Bot: Burton H.O.D

Benim Freedomda çalışan yakın arkadaşımdan bildiğim eski isimleri Boarders Inn, yani karakoydeki eski yerleri. Ordan biraz arak gibi geldi, hatta nette araştırdım böyle linkler çıktı. Boarders Inn | Spor&Sağlık | Kayak | İstanbul'un Yaşam Rehberi | timeoutistanbul.com

Sayfa 1/2 12 SonSon