Çok pis gaza geldim, kendi SnowKite ımı alıyorum :)
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
44 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Çok pis gaza geldim, kendi SnowKite ımı alıyorum :)

Standart Çok pis gaza geldim, kendi SnowKite ımı alıyorum :)

Geçen sezon, ucundan accık tadına baktığım sonrada aklımın bir köşesinde bıraktığım Snowkite sevdamı , kendime bir snowkite alarak gerçekleştirmek istiyorum.

Bu sezon Erciyes de kendi snowkite ımla kaymak ve bu işi hakkıyla yapmak istiyorum. Dün Murat Bükey le konuşunca iyice gaza geldim ve kendime 950 Euro luk geçen sezonun (2011 model) snowkite ını almaya karar verdim.

8 metre mi alsam yoksa 10 metre mi bölümünden tam emin olamadım, bu konuyu ve para mevzunu haller halletmez snowkite ıma kavuşmak istiyorum

Yaşasın SnowKite kardeşliği :P

Standart Cevap: Çok pis gaza geldim, kendi SnowKite ımı alıyorum :)

geçen sene yaptığın snowkite da baya acı çekmişe benziyodun ama videodan gördüğüm kadarıyla

Alıntı takarimasu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sene yaptığın snowkite da baya acı çekmişe benziyodun ama videodan gördüğüm kadarıyla
    Sissstt, sen sus bakim
    Gecen sene sarikamistaki alanda supermen gibi ucan arkadaslarimizda vardi, ben yine iyiydim anlayacagin

o işin şakası tabii de sende zaten potansiyel var abi. inş alırsın en kısa zamanda da izlerik tekrardan seni. en büyüğünden al abi böle kartal hesabı. lift ücreti bile vermessin ondan sonra

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sezon, ucundan accık tadına baktığım sonrada aklımın bir köşesinde bıraktığım Snowkite sevdamı , kendime bir snowkite alarak gerçekleştirmek istiyorum.

Bu sezon Erciyes de kendi snowkite ımla kaymak ve bu işi hakkıyla yapmak istiyorum. Dün Murat Bükey le konuşunca iyice gaza geldim ve kendime 950 Euro luk geçen sezonun (2011 model) snowkite ını almaya karar verdim.

8 metre mi alsam yoksa 10 metre mi bölümünden tam emin olamadım, bu konuyu ve para mevzunu haller halletmez snowkite ıma kavuşmak istiyorum

Yaşasın SnowKite kardeşliği :P
    çok özendim şimdi yaaa .. hafta sonu gitmek için planlar yapıyorum boss .. eğer giderim dersen atlar gelirim... bende denedikten sonra hemen alabilirim

öncelikle hayırlı olsun güzel bir karar almışınız ancan snowkıte başlarkan hangi model ve hangi metre kare alınmalı derseniz bence m.bükeyle konuştuktan sonra 1-nerde kıte yapacaksınız 2-seviyeniz ne gibi 2 ana soruya yanıt aranmalı.
    ben kendi adıma sürekli erciyesdeyim (bu iş için biçilmiş yer ağaç yok direk yok rüzgar çok ) erciyesde mirada otelin ordaki gölet eğitim alanı gözüküyo ama henüz kar tutmadı 10 güne sezonu açaçak.
    2-seviyeniz başlangıçsa acses serisi sizi fazla yormaz sizin acemiliğiniz askeriye indirir.
    3-metre kare boy - kilo ve rüzgara göre değişir. şahsen benim 6-8-10 acsess ve 9 frenzy kıte larım var fırtınada olsa az rüzgarda olsa açıyorum.
    erciyese gelmek isteyen arkadaşları bekleriz Mt Erciyes için 6 günlük 2215 m için Kar Durum (c) Snow-Forecast.com hafta sonu rüzgar var ama başlangıç seviyesi için yeterli kar yok.

Alıntı burtonogullari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahsen benim 6-8-10 acsess ve 9 frenzy kıte larım var fırtınada olsa az rüzgarda olsa açıyorum.
    Dostum sen ne iş yapıyon her kite 700 euro desek 2800 euro cuk eder. o da 7000 tl cik eder İyi para...
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

kadiir35
    Ziyaretçi

hayırlı olsun 10m al pişman olma..

Alıntı Tuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sen ne iş yapıyon her kite 700 euro desek 2800 euro cuk eder. o da 7000 tl cik eder İyi para...
    Tuni cim buna daha çok para var huzur var diyolar :P

Bu arada aralık başına kadar kararımı vermiş olucam gibi. Ona göre en geç aralığın 2. haftası Erciyes e uçak biletimi alıyorum

Alıntı burtonogullari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun güzel bir karar almışınız ancan snowkıte başlarkan hangi model ve hangi metre kare alınmalı derseniz bence m.bükeyle konuştuktan sonra 1-nerde kıte yapacaksınız 2-seviyeniz ne gibi 2 ana soruya yanıt aranmalı.
    ben kendi adıma sürekli erciyesdeyim (bu iş için biçilmiş yer ağaç yok direk yok rüzgar çok ) erciyesde mirada otelin ordaki gölet eğitim alanı gözüküyo ama henüz kar tutmadı 10 güne sezonu açaçak.
    2-seviyeniz başlangıçsa acses serisi sizi fazla yormaz sizin acemiliğiniz askeriye indirir.
    3-metre kare boy - kilo ve rüzgara göre değişir. şahsen benim 6-8-10 acsess ve 9 frenzy kıte larım var fırtınada olsa az rüzgarda olsa açıyorum.
    erciyese gelmek isteyen arkadaşları bekleriz Mt Erciyes için 6 günlük 2215 m için Kar Durum (c) Snow-Forecast.com hafta sonu rüzgar var ama başlangıç seviyesi için yeterli kar yok.
    Evet Murat ın elindeki Access lerden bir tane almayı planlıyorum. 74 kiloyum ve aklımdan ilk geçen yer Erciyes. Belki 2. etapta Dorukkaya yı düşünebilirim. Ama Dorukkaya da snowkite ile nerede kayılır rüzgar nasıldır bilmiyorum.
    Turla Dorukkaya ya gittiğimizde bende skipass almayıp snowkite ım la pistlerden süzüleyim diyorum

Sayfa 1/5 123 ... SonSon