Çok pis gaza geldim, kendi SnowKite ımı alıyorum :) - Sayfa 3
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
44 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Çok pis gaza geldim, kendi SnowKite ımı alıyorum :)

Standart Cevap: Çok pis gaza geldim, kendi SnowKite ımı alıyorum :)

Alıntı burtonogullari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YA ANLAMIŞ DEĞİLİM SİZ NİYE BU KADAR PARA PULA TAKDINIZ. tesisde günlük bilet geçen sene 60tl di. c.tesi pazar 2 gün gitsen 120tl sezon 3 ay desen 4*3=12*2=24 24*60=1.440,00tl kıte da ise bir kez al malzmeyi 6-7 sene kullan h.içi-h.sonu her zaman liftlere gerek kalmadan vay 9 oldu açılmadı way 15 oldu kapandı muhabbeti yok sıra yok yok yok yok . aklı olanii düşünüp bu işe girer
    Ben 2004-2005 egtim ogretim yilinda kayseriye okumaya geldim. 2005 mart ta erciyeste festival olmustu, o zaman dag ciktim, ilk defa orda boardla kaydim. Sadece 2 saat kiralaya bildim. Ogrenci adamiz ne yapalim. 2005-2006 sezonu da iki ci el cok dandik bi board alara basladim bu ise. 2005 yazinda yurt disina cikmistim yaz tatilinde calismak icin. Orda exrtime sporlar ile ilgili bi magzaya girdim. İlk defa kite i orda gordum. Tabi fiyatlar orda da ucuyor. Neyse 2005-2006 kisinda basladim boarda. Kite i boarda baslamadan once asik olmustum, bir iki video izleyerek. 6,5 yil gecti hala bi kite alamadim maddi sikintilar yuzunden. Kusura bakma ama paraya takilip kaliriz. Turkiyede asgari ucret 700 tl. Sadece bi kite 700 euro dan basliyor. Bide buna bar ip bele takilan o sey ismini unuttum. Bunlari aldigimiz zaman 1500 euro. Turkiye sartkari icin azimsanmiyacak bir rakam. Ayrica bir kite yeterli degil. En az 2 kite lazim. E dogal olarak bu para bizi asiyor.
    Ayrica bi kite i alip 6-7 yil kayilir demisin. Ben pek katilmilmiyorum. Eger ogle olsaydi kite okullari 1-2 yillik kite lari satisa cikarmazlardi. Ayrica gecen sene izmirde murat bukey ile konusurken o demisti "kite teknolojisi cok degisiyor, 2006 oncesi ile 2011 arasinda cok fark var kite larda. Her sene muaazam degismeler oluyor" demisti.

Ayrica yaptigin hesap biraz duz mantik olmus. Evet haklisin her gun gidip 60 tl bayilirsan o para eder. Ama sezonluk bilet diye bisey var. Ben 4-5 sene once hisarcik teleskisinden sezonluk 150 tl e almistim bileti. Daha sonra snowboardta yarislara katildim. Kulube girdigim zaman 3 sene tesisleri bedavaya kullandim.

Ama tekrar ediyor kite cok guzel bi spor sizi tebrik ediyorum. Cani gonulden bu sporu yaymaya calksiyor. Yardimci olmaya calisiyorsunuz. Tesekkur ederim. Ama turkiye ekonomisi yuzunden bu spora 7 yildir baslayamadim......
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Patronda pişer, bize de düşer. Al da bir deneyelim Baktık yapabiliyoruz biz de girişiriz.

Murat benim Kite ile Kartutkusu na hediye ettigin egitim Kite ini kargo ile mi gonderirsin yoksa Erciyes te mi teslim alayim ?

SnowKite ım , trapezim ve sitemize Murat Bükey tarafından Hediye edilen Eğitim Uçurtması bugun yada yarın elimde olacak

Geldikten sonra özellikle eğitim uçurtması ile snowkite olayına alıştırma yapmak için buluşmaya ne dersiniz ?

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geldikten sonra özellikle eğitim uçurtması ile snowkite olayına alıştırma yapmak için buluşmaya ne dersiniz ?
    +1

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1
    Eğitim kite'ı alıştırması çok faydalı olacak. Dağa gittiğimizde işimiz kolaylaşacak.

SnowKite ım , trapezim ve sitemize Murat Bükey tarafından Hediye edilen Eğitim Uçurtması bugun yada yarın elimde olacak

evet bu haber süper oldu siz eğitim kite ile takılırken ben de o sırada esas kite ile ufak denemeler yaparım bi kenarda

An itibari ile Kartutkusu 2mt lik egitim ucurtmasi ve kendime aldigim 8 metrelik ucurtmam ve trapez im gelmis bulunuyor

An itibari ile Kartutkusu 2mt lik egitim ucurtmasi ve kendime aldigim 8 metrelik ucurtmam ve trapez im gelmis bulunuyor
    Hayırlısı olsun güle güle kullan Eğitim uçurtmasını denemek isterim Emrahcım
    Batista Rules!

Haydi akşamüstü park'a ... 2,5m ile oynamaya Aman hava çok sert ise açma Sanırım fırtına var istanbul'da

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon