Kayak ve Snowboard a Başlama Hikayeniz - Sayfa 6
Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
58 sonuçtan 51 ile 58 arası

Konu: Kayak ve Snowboard a Başlama Hikayeniz

Standart Cevap: Kayak ve Snowboard a Başlama Hikayeniz

Haydi bakalım yeni hikayeleri dinleyelim birazcık, söz sizlerde..

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haydi bakalım yeni hikayeleri dinleyelim birazcık, söz sizlerde..
    Senin ki yok sanki cemka..

Alıntı Clown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin ki yok sanki cemka..
    Yıllaarr yıllaarr önceydi, bir Pazar günü arkadaşlara takılıp Dorukkaya pistlerinde ayağımda kar tahtasıyla buldum kendimi. O günden beridir de her kış çıkarmadım ayağımdan.
    Hakikaten ilginç bir tutku, kendimi dağlarda o bembeyaz ortamda ayağımda boardla kayarken çok farklı hissediyorum. Yapmak isteyip de hala düşünen arkadaşlara söylüyorum 1 dakika bile beklemeyin ve kendinize en yakın bir kayak merkezine atın. İşte o zaman ne dediğimi daha çok anlayacaksınız daha önce niçin yapmamışım bu sporu diye kendinize kızacaksınız

Long long time ago.. There was a little child who goes to skiing and snowboarding with his parents to Aspen in every year .. lol .. After the first economical crise in thelr homeland .. Insurance firms and banks called the credits back and took everything they have .. So they moved back to Angara which was the capital city of a Middle East county where their grandparents origins came from .. This was my little story about starting a new snowboarding life style in a country where nobody know how to ride this s.it
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

Demekki neymiş, sitede ingilizce konular açıp yabancı kayak/snowboard severlere de bilgi ulaştırmanın zamanı gelmiş

Alıntı CenkSenyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Long long time ago.. There was a little child who goes to skiing and snowboarding with his parents to Aspen in every year .. lol .. After the first economical crise in thelr homeland .. Insurance firms and banks called the credits back and took everything they have .. So they moved back to Angara which was the capital city of a Middle East county where their grandparents origins came from .. This was my little story about starting a new snowboarding life style in a country where nobody know how to ride this s.it
    Cool story broo

Bu mesaj hiphonedan
    tepetaklayla gönderilmiştir😁

Tesadüf forumu gezerken rastladığım ve Neredeyse bir çoğunuzun hikayesini okuduğum bu bölümde bende kendimden bahsedeyim. Ben hepinizden farklı olarak önce kayağı meslek gereği 2011 yılında Palandöken de ögrendim. Aynı yılın kıs döneminde kayağı geliştirmeden büyük bir azım ile Snowboard a heves sararak ögrendim nitekim iyiki de öğrenmişim. Benim kış ayına olan bakış açım değişti ve çevremdeki insanların bir kısmının da değişmesini sağladım.

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllaarr yıllaarr önceydi, bir Pazar günü arkadaşlara takılıp Dorukkaya pistlerinde ayağımda kar tahtasıyla buldum kendimi. O günden beridir de her kış çıkarmadım ayağımdan.
    Hakikaten ilginç bir tutku, kendimi dağlarda o bembeyaz ortamda ayağımda boardla kayarken çok farklı hissediyorum. Yapmak isteyip de hala düşünen arkadaşlara söylüyorum 1 dakika bile beklemeyin ve kendinize en yakın bir kayak merkezine atın. İşte o zaman ne dediğimi daha çok anlayacaksınız daha önce niçin yapmamışım bu sporu diye kendinize kızacaksınız
    + 1

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456