IceFest'12 BANSKO TURU 279 € 24 - 30 OCAK KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANİ!!!! - Sayfa 5
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
46 sonuçtan 41 ile 46 arası

Konu: IceFest'12 BANSKO TURU 279 € 24 - 30 OCAK KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANİ!!!!

Standart Cevap: IceFest'12 BANSKO TURU 279 € 24 - 30 OCAK KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANİ!!!!

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    balgat-kizilay-bakirkoy... 5 saatte zor be haci... ama sofor dayi gazi koklerse neden olmasin degil mi...
    Olivercim zor mu, imkansız mı? Kilometre hesabını geçtim, Kızılay meydanında durursa, polis amcalar zaten otobüsü bağlarlar, tur mur yalan olur )

Alıntı serci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olivercim zor mu, imkansız mı? Kilometre hesabını geçtim, Kızılay meydanında durursa, polis amcalar zaten otobüsü bağlarlar, tur mur yalan olur )
    ve hersey yalan yalann diye sarkiya giris yaparim...

Standart Cevap: IceFest'12 BANSKO TURU 279 € 24 - 30 OCAK KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANİ!!!!

Alıntı serci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saatlere cok takılmıyalım arkadaslar siz gelmeye karar verin yeterli

Bir sonrakini araba ile denemek istediğim için ilk tercisihi otobus ile giderek yollarda neler oluyr , gümrükte ne yaşanıyor görmek istiyorum.

Bu yüzden tercihimi otobus ile Bansko dan yana kullanacagım.

Hangi turla ne zaman gideceğim kesinleşince buradan bildireceğim

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sonrakini araba ile denemek istediğim için ilk tercisihi otobus ile giderek yollarda neler oluyr , gümrükte ne yaşanıyor görmek istiyorum.

Bu yüzden tercihimi otobus ile Bansko dan yana kullanacagım.

Hangi turla ne zaman gideceğim kesinleşince buradan bildireceğim
    Boss bi sorun çıkmıyor sınırda falan ya. çok basit.
    Ayrıca banskoya gidilen iki yol var. Biri Velingrad'tan geçiyor. Diğeri Belevo'dan geçiyor. her iki yol da Yundola da birleşiyor. Velingrad yolu eski ve ana yol olarak geçiyor haritalarda. ama o yol çok virajlı. Belevo yolu daha kıs ve yollar daha düzgün. Orasını tavsiye ederim.

kalkış: Pazardzhik, Bulgaristan varış: Bansko Municipality, Bulgaristan - Google Haritalar
    bu yolu tercih edin bence.

kalkış: Pazardzhik, Bulgaristan varış: Bansko Municipality, Bulgaristan - Google Haritalar
    bunu tercih etmeyin

Boss sen özel araçla gidecem de. ben sana adım adım tüm bildiklerimi ayrıntılı olarak anlatırım. bi sorun yaşamazsın. tabi yolculuk bu her zman hertürlü sorun çıkabilir. en profesyonel tur ile gitsen bile.
    Şimdi ben özelde çalışıyorum. sene devlete atanırsam kışın izin almam kolay olur. o zman hepbirlikte gideriz. size beleşe rehberlik yaparım
    Konu Tuni tarafından (16-11-2011 Saat 12:38 ) değiştirilmiştir.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı Tuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boss bi sorun çıkmıyor sınırda falan ya. çok basit.
    Ayrıca banskoya gidilen iki yol var. Biri Velingrad'tan geçiyor. Diğeri Belevo'dan geçiyor. her iki yol da Yundola da birleşiyor. Velingrad yolu eski ve ana yol olarak geçiyor haritalarda. ama o yol çok virajlı. Belevo yolu daha kıs ve yollar daha düzgün. Orasını tavsiye ederim.

bu yolu tercih edin bence.

bunu tercih etmeyin

Boss sen özel araçla gidecem de. ben sana adım adım tüm bildiklerimi ayrıntılı olarak anlatırım. bi sorun yaşamazsın. tabi yolculuk bu her zman hertürlü sorun çıkabilir. en profesyonel tur ile gitsen bile.
    Şimdi ben özelde çalışıyorum. sene devlete atanırsam kışın izin almam kolay olur. o zman hepbirlikte gideriz. size beleşe rehberlik yaparım
    Büyüksün Tuni , valla iyice gaza geldim.bende İstanbul dan Bansko ya hariyata baktım şimdi.

600 km bile değil aslında

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Bu Konudaki Etiketler