Kartutkusu Mavi Kapak Sosyal Sorumluluk Projesi
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
41 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartutkusu Mavi Kapak Sosyal Sorumluluk Projesi

Thumbs up Kartutkusu Mavi Kapak Sosyal Sorumluluk Projesi

Sevgili KT ailesi,

Henüz net olmamakla birlikte size bir konuyu açmak istedim yapacağım şey için küçük bir fizibilite çalışması da diyebiliriz. Tadığım birisi için akülü sandalye alınması gerektiğini duydum ve bunun için kapak toplanıyor ki bilirsiniz bu kapakların yaklaşık 200.000 civarında olması gerekiyor ki bu da neredeyse imkansız bir şey. Bununla ilgili bir yardım kampanyası başlatsak ne gibi tepkiler gelir bunu öğrenmek istedim. Tabi avukata danışıp yasal kısmında karşılaşabileceğim sorunları halledeceğim ama öncesinde ön bir bilgi almak istemedim.

(admin@ abi yanlış hatırlamıyorsam bu konuyla ilgili bir başlığımız vardı ama ben bulamadım bir ayarlama çekiversen )
    Ahmet GÜVEN

Standart Cevap: KT Sosyal Sorumluluk Projesi

İyi tepkiler gelir tabiki bu tarzda yardımımız dokunabilecek bir şeyde Kartutkusu geride kalıp seyirci olmaz
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Ben kaç aydır biriktiriyorum. Çok güzel bir proje.

Alıntı darksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili KT ailesi,

Henüz net olmamakla birlikte size bir konuyu açmak istedim yapacağım şey için küçük bir fizibilite çalışması da diyebiliriz. Tadığım birisi için akülü sandalye alınması gerektiğini duydum ve bunun için kapak toplanıyor ki bilirsiniz bu kapakların yaklaşık 200.000 civarında olması gerekiyor ki bu da neredeyse imkansız bir şey. Bununla ilgili bir yardım kampanyası başlatsak ne gibi tepkiler gelir bunu öğrenmek istedim. Tabi avukata danışıp yasal kısmında karşılaşabileceğim sorunları halledeceğim ama öncesinde ön bir bilgi almak istemedim.

(admin@ abi yanlış hatırlamıyorsam bu konuyla ilgili bir başlığımız vardı ama ben bulamadım bir ayarlama çekiversen )
    Benden kafadan 100 kapak calisir.
    Basligi da Kar Tutkusu Mavi Kapak Topluyor yapalim.

okullarda da aynı kampanya sürüyor. bizim çocuklar da topluyor ama okula vermek durumundalar. imkan olsaydı, kartutkusuna teslim edebilselerdi. ama en azından ben kendi topladıklarımı okula değil, buraya iletirim..

Şu an şöyle bir sorun var toplanan kapaklarda ki tahmini sayıyı bilmiyorum bunu öğrendikten sonra daha çok netlik kazanacağına da eminim fakat affınıza sığınarak sormak istiyorum. Oldu da kapak sayısı tamamlayamayacağımız düzeyde çıktı başka türlü bir şey yapma şansımız var mıdır sizce ?
    Ahmet GÜVEN

Şu an şöyle bir sorun var toplanan kapaklarda ki tahmini sayıyı bilmiyorum bunu öğrendikten sonra daha çok netlik kazanacağına da eminim fakat affınıza sığınarak sormak istiyorum. Oldu da kapak sayısı tamamlayamayacağımız düzeyde çıktı başka türlü bir şey yapma şansımız var mıdır sizce ?
    Sen kapak işine yoğunlaş.

Mavi kapak getirmeyen kalmasınnnnnn

Önceliğim zaten bu yönde, o zaman biz buna büyük bir hızla girelim istanbul için bir toplanma noktası olsun ve bana yani bursaya belli aralıklarla gönderim yapılsın veya uludağ turlarında getirilsin diye düşündüm her seferinde kargo bayağı maliyetli olur sizler ne dersiniz ? Ayrıca ben bu konunun daha aktif olmasını isterdim hayal kırıklığına uğramadım dersem yalan olur...
    Ahmet GÜVEN

Önceliğim zaten bu yönde, o zaman biz buna büyük bir hızla girelim istanbul için bir toplanma noktası olsun ve bana yani bursaya belli aralıklarla gönderim yapılsın veya uludağ turlarında getirilsin diye düşündüm her seferinde kargo bayağı maliyetli olur sizler ne dersiniz ? Ayrıca ben bu konunun daha aktif olmasını isterdim hayal kırıklığına uğramadım dersem yalan olur...
    Sen kac tane toplanmasi gerektigini soyle, konu her turlu guncel kalir. Bir hedef olmali ki , yonumuzu bilelim
    Birde bu kapaklari nereye vererek alacaksiniz sandalye yi ?

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende uzun süredir biriktiriyordum. Hatta geçenlerde bunları napıcam ben diye düşünmüştüm. Ne yapacağımı bulmuş oıldum.
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Sayfa 1/5 123 ... SonSon