509 pıravdli pırizents “ İnturodakşın tu kayt sörfing”
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 509 pıravdli pırizents “ İnturodakşın tu kayt sörfing”

Standart 509 pıravdli pırizents “ İnturodakşın tu kayt sörfing”

Tüm kartutkunlarına merhabalar. Sitemizde planlanan yeni etkinlikleri görünce 509 olarak biz de üstümüze düşen görevi yapalım dedik.

Uzun bir aradan sonra “509”, eğitim alanında üstlendiği sorumluluğun bilinciyle “baba bizi okula gönder” ve “eğitim şart” etkinliklerine kaldığı yerden devam ediyor.

Haftaya Egenin serin sularında gerçekleşecek “uçurtma sörfüne başlangıç” etkinliğimize tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz.

İlgilenen arkadaşların; serci, dandy ve riverside’dan oluşan organizasyon komitesine başvurmaları önemle rica olunur.

Lütfen niyeti ciddi olmayan arkadaşlar, konu dışında ve ilgisiz yorumlar yazmasınlar. Böylece “bilgilenmek!” isteyen arkadaşlarımızın rahatsız olmasının önüne geçmiş oluruz. Teşekkürler...

Standart Cevap: 509 pıravdli pırizents “ İnturodakşın tu kayt sörfing”

Talihsiz sakatlıkların azimli bir sporcuyu durduramadığının canlı kanıtı olan riverside'a organizasyondaki emeğinden dolayı huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Organizasyon tarihi biraz ters gelebilir, 9-10-11 Ağustos, ama yolu düşen herkesi bekleriz.. Ben kendi adıma çok heyecanlıyım, gün sayıyorum, bakalım neler olacak...

Size bol eglenceli gunler arkadaslar.
    Ben wakeboard a asik oldum, ilk etapta bunu gelistirmek istiyorum, daha sonra sirada snowkite var.
    Eger bunlari belirli bir seviyeye getirebilirsem, bende size katilabilirim
    Bu arada Ozon Kite dan Murat Bukey bu organizasyonun icinde ise, size ekstra yardimci olmaya calisacaktir

Boyle guzel bir organizasyonu duzenleyen Ankara ekibimize buyuk tebrikler.

Alıntı Riverside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm kartutkunlarına merhabalar. Sitemizde planlanan yeni etkinlikleri görünce 509 olarak biz de üstümüze düşen görevi yapalım dedik.

Uzun bir aradan sonra “509”, eğitim alanında üstlendiği sorumluluğun bilinciyle “baba bizi okula gönder” ve “eğitim şart” etkinliklerine kaldığı yerden devam ediyor.

Haftaya Egenin serin sularında gerçekleşecek “uçurtma sörfüne başlangıç” etkinliğimize tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz.

İlgilenen arkadaşların; serci, dandy ve riverside’dan oluşan organizasyon komitesine başvurmaları önemle rica olunur.

Lütfen niyeti ciddi olmayan arkadaşlar, konu dışında ve ilgisiz yorumlar yazmasınlar. Böylece “bilgilenmek!” isteyen arkadaşlarımızın rahatsız olmasının önüne geçmiş oluruz. Teşekkürler...
    509u tekrar görmek güzel organizasyon hakkında bilgi almak istiyorum tam olarak nerde gerceklesecek? konaklama için nereyitercih ediyorsunuz vb..

Rica ederim Serci. Eğitime vereceğimiz her katkı nice kartutkunu arkadaşımızın uç sporlardan acı tecrübelerden uzak şekilde zevk almasını sağlayacaktır.

Alıntı serci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Talihsiz sakatlıkların azimli bir sporcuyu durduramadığının canlı kanıtı olan riverside'a organizasyondaki emeğinden dolayı huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Organizasyon tarihi biraz ters gelebilir, 9-10-11 Ağustos, ama yolu düşen herkesi bekleriz.. Ben kendi adıma çok heyecanlıyım, gün sayıyorum, bakalım neler olacak...
    Uçurtma tecrübesi olan arkadaşlarımızı aramızda görmekten memnun oluruz Murat arkadaşımız bu spora gönül verenlerden, uçurtma sörfü konusunda kendisine daha önce yazmış ve bilgi almıştım. Kayserideki etkinliğe gitmek mümkün olmadı ama Murat'ın yer alacağı bir organizasyona ben de seve seve katılırım.

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size bol eglenceli gunler arkadaslar.
    Ben wakeboard a asik oldum, ilk etapta bunu gelistirmek istiyorum, daha sonra sirada snowkite var.
    Eger bunlari belirli bir seviyeye getirebilirsem, bende size katilabilirim
    Bu arada Ozon Kite dan Murat Bukey bu organizasyonun icinde ise, size ekstra yardimci olmaya calisacaktir
    Kartutkusu ailesini yalnız kış sezonunda değil, yıl boyunca etkin görmek güzel. Ufak bir katkımız olduysa ne ala. Bu arada, Drina arkadaşımız da katılabilirse etkinliğimiz Ankara, İzmir ve İstanbul ortak yapımı olacak.
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boyle guzel bir organizasyonu duzenleyen Ankara ekibimize buyuk tebrikler.
    Sevgili Agapi, seni bilgilendirmek boynumuzun borcu. Bilgileri kuşla gönderiyorum
    Alıntı agapi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    509u tekrar görmek güzel organizasyon hakkında bilgi almak istiyorum tam olarak nerde gerceklesecek? konaklama için nereyitercih ediyorsunuz vb..

Arkadaşlar bugün kiteboard (Türkçe hassasiyeti yüksek olmasına rağmen yabancı kökenli bir rumuz seçmiş olan riverside arkadaşımızın tabiriyle uçurtma sörfü) eğitimimizin ilk gününü başarıyla diyemesek bile, kazasız belasız tamamlamış bulunuyoruz. Böylece 509 lanetini atlamış olduk galiba Açıkçası daha pek bir şey anlamadık, henüz rüzgarı tanımaya ve kite'a (uçurtmaya) hakim olmaya çalışıyoruz... Bu zaten beklediğimiz bir şeydi, ancak bugün beklemediğimiz bir şeyle karşılaştık:

Şok.. Şok... Şok... Bugün Wonderone'ı sinsi sinsi eğitim alanında kiteboard çalışırken yakaladık

Boss belki sitenin headquarters'ını Ankara'ya taşımayı düşünürsün, hehe İstanbul beyleri, hanımları, sultanları sizleri de aramızda görmek istiyoruz artık...

Tühh bende Çeşmede idim ama 9'unda döndüm, görüşsek iyi olacaktı ama neyse artık
    Bu güzel organizasyondan dolayı Ankara ekibini kutlar ve çok güzel bir tatil geçirmelerini dilerim......
    Pek fazla dinleneceklerini sanmasamda

Bir etkinliğimizi daha alnımızın akıyla tamamlamış bulunuyoruz. Başta Serci ve Dandy olmak üzere katılan tüm arkadaşlarımızı kutluyorum. Tüm sert hava koşullarına rağmen güzel ve eğlenceli bir etkinlik oldu. Bir sonraki etkinliği sabırsızlıkla bekliyorum.

@Cemka: Keşke haberim olsaydı Cem, ayın 5'inden beri Alaçatıdaydım. Umarım bir sonraki etkinlikte görüşürüz. Uçurtma sörfü için, rüzgar sörfüyle kıyasladığımda fiziksel olarak daha rahat bir spor olduğunu söyleyebilirim. Uçurtmayı düzgün şekilde yönlendirmek için, tüm ağırlığın trapez de olması kollarımızı ve üst vücudumuzu yormadan dersleri geçirmemizi sağladı. Perşembe günü 30 knot'u aşan rüzgar nedeniyle de bütün günü "yatış" modunda geçirdik. Yani anlayacağın, tatil aktif dinlenmenin ötesinde daha çok mayalanarak geçti

Elinize saglik arkadaslar, kiskanmadim dersem yalan olur
    Foto varsa bizde birseyler gorup, agzimizin suyunu akitmak isteriz

Sayfa 1/3 123 SonSon