Bu Hafta Sonu GölKayPark da Wakeboard a ne dersiniz ? - Sayfa 6
Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
58 sonuçtan 51 ile 58 arası

Konu: Bu Hafta Sonu GölKayPark da Wakeboard a ne dersiniz ?

Standart Cevap: Bu Hafta Sonu GölKayPark da Wakeboard a ne dersiniz ?

eveeettt ben de gelirimmmm bU haftasonuuuu

Bu haftasonu Kerpe dalga durumu. 1 ila 1.5 metre arası dalga gösteriyor. Sanırım sörf için yeterli?

İsim:  551792_375479945846302_985900697_n.jpg
Görüntüleme: 468
Büyüklük:  78.6 KB (Kilobyte)

Tam kite havası imiş

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu haftasonu Kerpe dalga durumu. 1 ila 1.5 metre arası dalga gösteriyor. Sanırım sörf için yeterli?

İsim:  551792_375479945846302_985900697_n.jpg
Görüntüleme: 468
Büyüklük:  78.6 KB (Kilobyte)
    Yavvv geçen gittim kerpeye sörfe tek başıma çadır kurdum. Bi board kiraladım. Ama bayaaa unutmuşuz vesselam. İlk gün pek kayamadım. Ama 2. Gün sabah 06:00 da başladım. Bi ışık gördüm kendimde
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Standart Bu Hafta Sonu GölKayPark da Wakeboard a ne dersiniz ?

Ne adamsin Atam. Tek mi gittin?

Nasildi dalga vs? Danube orada mi halen?

Standart Re: Bu Hafta Sonu GölKayPark da Wakeboard a ne dersiniz ?

golkaypark basliginda dalga muhabbeti... ilahi tifo... okuyan da dalga sorfu yapiyorsun sanacak... hele kabloluyu yap dalgan kusur kalsin...

Standart Bu Hafta Sonu GölKayPark da Wakeboard a ne dersiniz ?

Dalgalarin degil tsunamilerin adamiyiz Oli

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne adamsin Atam. Tek mi gittin?

Nasildi dalga vs? Danube orada mi halen?
    Danube şehir merkezinden yukarıya doğru taşınmış. Güzel şirin bir pansiyon yapmışlar yukarıda aynen devam. Ama ben gittiğimde Ozan da , Tolga abide yoktu. Yurtdışındalarmış. Abi dalga boyu yüksekti o yüzden gittim zaten. Dalgalar muhteşemdi ancak zemindeki kum çok oynuyor. Sürekli yer değiştiriyor. Deniz sürekli sağa kayalıklara doğru çekiyor. Kum oynadığı için dalgalarda sabit değil tek bir noktada bekleyerek dalga yakalayamıyorsun. Az önce belinde olan yer 15 dk sonra boyunu aşıyor. Bu da dalga yakalamayı zorlaştırıyor. İlk gün shortboard aldım ama onla dalga yakalamam mümkün olmadı. 2. Gün longboard ile kaymaya başladım.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456