9 Haziran [İstanbul] Buluşma - Saat 20:00 Mekan: Batı Ataşehir Starbucks !
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
37 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 9 Haziran [İstanbul] Buluşma - Saat 20:00 Mekan: Batı Ataşehir Starbucks !

Standart 9 Haziran [İstanbul] Buluşma - Saat 20:00 Mekan: Batı Ataşehir Starbucks !

Arkadaşlar selam,

Şöyle ufaktan buluşup kahveleyelim diyoruz, mekan olarak da Emrahlara da yakın olması münasebetiyle Ataşehir civarlarında olsun dedik.
    Eski - yeni üye herkesi bekliyoruzzz

1)CemKa
    2)NilKa
    3)

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Şöyle ufaktan buluşup kahveleyelim diyoruz, mekan olarak da Emrahlara da yakın olması münasebetiyle Ataşehir civarlarında olsun dedik.
    Eski - yeni üye herkesi bekliyoruzzz

1)CemKa
    2)NilKa
    3)
    Abi bu arada genis katilim olmasi durumunda Kadikoy yada baska bir yerde de olabilir, bizim acimizdan nome problemo

Standart Cevap: 9 Haziran [İstanbul] Buluşma - Saat 20:00 Mekan: Batı Ataşehir Starbucks !

Gelebilmeyi çok isterdim ama iş güç,devlet prosedürleriyle bu aralar başım fena halde dertte katılacak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum sizleri çok özledim en kısa sürede görüşmek üzere....
    Ankara'83
    O Rh (+)
    Board: Burton Custom
    Bağlama: Burton Custom
    Bot: Burton H.O.D

Standart Cevap: 9 Haziran [İstanbul] Buluşma - Saat 20:00 Mekan: Batı Ataşehir Starbucks !

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bu arada genis katilim olmasi durumunda Kadikoy yada baska bir yerde de olabilir, bizim acimizdan nome problemo
    Sen hele listeye ismini ekle de geleceklere göre mekan değişimi yaparız sorun değil

Alıntı metalium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelebilmeyi çok isterdim ama iş güç,devlet prosedürleriyle bu aralar başım fena halde dertte katılacak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum sizleri çok özledim en kısa sürede görüşmek üzere....
    Eğer İst.da isen uygun bir mekan ayarlayabiliriz Metacım

1)CemKa
    2)NilKa
    3)Mawish
    4) mawish +1

mekan benim için çok uygun

1)CemKa
    2)NilKa
    3)Mawish
    4) mawish +1
    5) agapi
    6) Minece (o zaten gelir ben yazıyım simdiden)

[QUOTE=agapi;197704]1)CemKa
    2)NilKa
    3)Mawish
    4) mawish +1
    5) agapi
    7) Emrah
    8) noperler

O gün bahçeşehir'e yakın olacağım, işlerimin ne zaman biteceği belli olmaz ama saat geçte olsa ayaküstü yanınıza uğramak isterim
    Her türlü ortamda itina ile uyunur...

Kaçar mı?

1)CemKa
    2)NilKa
    3)Mawish
    4) mawish +1
    5) agapi
    7) Emrah
    8) noperler
    9) Maverick
    10) Maverick +1

Sayfa 1/4 123 ... SonSon