Davraz ??????
Sayfa 1/7 123 ... SonSon
62 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Davraz ??????

Standart Davraz ??????

Arkadaşlar simdi gogo ben ve aslı davrazdaki son durumu ogrenmek icin oteli aradık. Otel 2. bolge nin acık oldugunu soyledi. Bu konuda gercek bir bilgiyi bize verebilecek bir arkadas varmı? Yardımlarınız icin simdiden tesekkurler.
    Board : Burton Clash <br />Bağlama : Burton FreeStyle<br />Bot : Head<br />M.köy/Istanbul<br />GALATASARAY<br /><br />Z.Ö 1976 A Rh(+)

Standart Ynt: Davraz ??????

ben yardımcı olabılırımm!!!
    Ok@n Güzelc@n
    Isparta-İzmir
    FoRuM JP WaLKeR

eeee olsana o zaman ;D ;D
    Board : Burton Clash <br />Bağlama : Burton FreeStyle<br />Bot : Head<br />M.köy/Istanbul<br />GALATASARAY<br /><br />Z.Ö 1976 A Rh(+)

;D ;D sen meak ettıgın sormak ıstedklerını sor ben cewap wereyım!!
    Ok@n Güzelc@n
    Isparta-İzmir
    FoRuM JP WaLKeR

soru aslında cok basit bayramda oraya gelirsek kayak durumu ne olur. Yada daha net bayramda oraya gelelimmi ??? ??? ???

sımdı net bısey dıyemem cunku su an ıspartada deılım yarın gıdecegım ıspartaya yarın hava acık olursa cıkacaklar davrasa cıkarlarsa kesın bı bılgı werebılırım ama 2.bolgedekı kar durumu yeterlıymıs pıstlerıde acmıslar dıye soledıler ama dedım ya yarın arkadasım cıkarsa kesın bı bılgı werebılırım!!
    Ok@n Güzelc@n
    Isparta-İzmir
    FoRuM JP WaLKeR

ok cok seviniriz. Bizde ona gore rzv. yaptırmayı dusunuyoruz. Gelipte gol kenarında balık yemekte guzel olur ama hazır kar varken baska yerlerde bu sansımızı orda o sekilde kullanmak pek akıllıca olmaya bilir.
    yarın senden haber gelene kadar beklemedeyiz yoksa artık kayseri mantısı yemege gidicez

tamam ınsallah yarın hava guzel olurda cıkarlar daga bende sıze bılgı werebılırımm ıspartaya gıttıgımde nete gıremem buyuk ıhtımalle ıstersen sen ozelden bana cep no wer ben sana bılgı werıyımm!!
    Ok@n Güzelc@n
    Isparta-İzmir
    FoRuM JP WaLKeR

ben pazar sabah arıcam yazarım durumu...
    belkide giderim belliolmaz...
    www.kayatepe.com

Lakota bakarsın mantıyı beraber yeriz, en az 1 gün ordayım

Sayfa 1/7 123 ... SonSon