Snowboard Videoları - Sayfa 21
Sayfa 21/33 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
329 sonuçtan 201 ile 210 arası

Konu: Snowboard Videoları

Standart Cevap: Boardcu Top Film Listesi

Bi gopro denemesi de benden:

Alıntı serci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aktivite Kamerasıyla İlk Deneme - YouTube
    Goproyu alırım siftahı yaparım diyosun yani serci :=)
    Batista Rules!

Alıntı batista34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Goproyu alırım siftahı yaparım diyosun yani serci :=)
    Üstat siftahı bizden, bereketi allah'tan, inşallah bol bol kar yağdırır da, biz de devam filmlerini çekeriz beraber, gerçi seninki HD2 değil ama olsun, o da olur, o da güzel, canını sıkma

Aktivite Kamerasıyla İlk Deneme - YouTube
    Wallahi nefiss, eee ne zaman çufçufluyoruzz
    Hayırlı olsun güzel makine almışsın

gule gule kullan Serci, bende Makedonya da çekiyorum bomba gerçekten bu aletler
    Bu arada gonderdigin link i video butonuna basarak eklersen direk sitede çıkıyor, bu mesajdakini ben degistirdim

serci monopodu nerden aldın? bana da bir monopod lazım. monopod bağlantısı sportcityde var ama monopodun kendisini göremedim
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

Alıntı snowrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serci monopodu nerden aldın? bana da bir monopod lazım. monopod bağlantısı sportcityde var ama monopodun kendisini göremedim
    Valla pole riverside'ın, benim de henüz yok. Riverside arkadaşımız mühendisliğini göstermiş trecking batonundan icat etmiş.
    Ben monopod mount ile şu ürünü almayı düşünüyorum:
    Tripod Fotoğrafçılık - Digipod A3204 Monopod

Bir hafta ankara'da olamıcam, ama döner dönmez ürünü yerinde incelicem. O zamana kadar almazsan, bilgilendiririm.

Görüşmek üzere

Valla pole riverside'ın, benim de henüz yok. Riverside arkadaşımız mühendisliğini göstermiş trecking batonundan icat etmiş.
    Ben monopod mount ile şu ürünü almayı düşünüyorum:
    Tripod Fotoğrafçılık - Digipod A3204 Monopod

Bir hafta ankara'da olamıcam, ama döner dönmez ürünü yerinde incelicem. O zamana kadar almazsan, bilgilendiririm.

Görüşmek üzere
    alet güzelmiş fiyat uygun açılınca 170cm olması daha bi iyiymiş ama kapalı halde 50cm yani yarım metre. bu halde taşımak biraz zor olacak sanırım ben daha kısa bir şeyler arıyorum 3-4 kademe açılan 170cm açılmasada olur 120cme kadar açılsa kurtarır. pole'ler bildiğim kadarıyla açılır kapanır değil veya tek açılır kapanır bağlantısı vardı o yüzden uzama ve kısalma konusunda çok esnek değil bildiğim kadarıyla bilgi için teşekkür ederim çok saol alırsan bir resmini ve fikirlerini paylaşırsan sevinirim

Alıntı snowrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alet güzelmiş fiyat uygun açılınca 170cm olması daha bi iyiymiş ama kapalı halde 50cm yani yarım metre. bu halde taşımak biraz zor olacak sanırım ben daha kısa bir şeyler arıyorum 3-4 kademe açılan 170cm açılmasada olur 120cme kadar açılsa kurtarır. pole'ler bildiğim kadarıyla açılır kapanır değil veya tek açılır kapanır bağlantısı vardı o yüzden uzama ve kısalma konusunda çok esnek değil bildiğim kadarıyla bilgi için teşekkür ederim çok saol alırsan bir resmini ve fikirlerini paylaşırsan sevinirim
    Evet bu trecking pole'ların o güzelliği var, üç parçaya bölünebiliyo, böylece çantada kolayca taşınabiliyor, fiyatı da decathlonda 50 TL civarı, beyaz elektrik kablosu sabitleme bantlarıyla da sağlam şekilde takılabiliyo haberin olsun

Evet bu trecking pole'ların o güzelliği var, üç parçaya bölünebiliyo, böylece çantada kolayca taşınabiliyor, fiyatı da decathlonda 50 TL civarı, beyaz elektrik kablosu sabitleme bantlarıyla da sağlam şekilde takılabiliyo haberin olsun
    anladım eyv bilgi için. birde şöyle bir monopod buldum bu monopod da 5 bacak bölüm var. kapatınca 39cm açınca 145,5cm oluyor. baya iyiymiş Tripod Fotoğrafçılık - Manfrotto MMC3-01 Compact Monopod hemde 290gr. bunun ucuna gopro'nun monopod bağlantı aksesuarı oluyorsa tamamdır

Sayfa 21/33 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler