Tüm Üyelerimizin Dikkatine !

Sonuçlar: Albüm tasarımını beğendiniz mi?

Katılımcı sayısı
16. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

16 100.00%
  • Hayır

0 0%
Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tüm Üyelerimizin Dikkatine !

Standart Tüm Üyelerimizin Dikkatine !

Sakin olun, bu sefer kötü bir durum yok

Arkadaşlar, bildiğiniz üzere sitemiz bir değişim süreci geçiriyor. Kış olması sebebi ile henüz üzerine fazla düşemedik ancak yazın üzerinde daha çok çalışacağız.

Bunlardan bir tanesi galeri bölümü. Nedir bu?

Bildiğiniz üzere yaptığımız tur ve etkinlik resimleri ilgili başlık altında paylaşılıyor ve zamanla bu konularda arkalara gidiyor. Malesef yeni gelen üyelerimizde önceki etkinlik ve tur galerimizden mahrum kalıyor.

Yapacağımız galeri kısmı ana sekmelerde olacak, ve bu kısımda sadece resim ve videolar listeler halinde yer alacak.

Örneğin siz galeri sekmesine tıkladığınızda açılan sayfada tanıtım resimli liste çıkacak. 20 Mart 2011 Kartalkaya, 11-17 Şubat 2011 Palandöken-Sarıkamış, 18 Nisan 2010 Karting, 1 Mayıs 2011 Paintball vs gibi.

Bu sayede sitemize yeni olan üyelerimizde geçmiş etkinlik ve turlarımızın görüntülerine ana sekmelerdeki galeri kısmından kolayca ulaşabilecekler.

Deneme amaçlı bir sayfa oluşturdum. Bu sayfa özel bir programla yapılıyor. Siz sadece resimleri ekliyorsunuz, istediğiniz resimlerin altında yorum veya açıklama yazıyorsunuz ve albüm oluştur diyorsunuz. Geri kalan işlemleri bu program hallediyor.

Galeri kısmı çalışmaları tamamlandığında bu programı siteden resimli olarak anlatacağım ve hepiniz kolaylıkla resimleri yükleyip kendi yorumlarınızla güzel albümler oluşturabileceksiniz.

Program için bilgisayarlarda flash yüklü olması gerekiyor ki zaten günümüz bilgisayarlarının hepsinde yüklü.

Albüm için lütfen tıklayınız --> 20 Mart 2011 Kartalkaya

Sizlerden ricam deneme albümüne bakmanız ve yorumlarınızı bildirmeniz.

Gördüğünüz üzere her resim için ayrı ayrı yorum yazılabiliyor. Böylece resimlerde üyelerimizi tanıtmak daha kolay oluyor, ayrıca yorumlarla resimleri izlemek daha keyifli hale geliyor.

Not: Fotoğrafların üzerindeki m.b.b. trafik yazısı tamamen unutkanlığımdan ötürü kalmıştır. Programı kendi sitemi yaparken kullanıyordum. O kısmı değiştirmeyi unuttum. Değiştirmek için de yorumları tekrar yazmam gerekecekti. Oraya KarTutkusu.com yazısı gelecek. Url adreside şu anda Kartutkusu'na ftp'den bağlanamadığımdan kendi sitem üzerinde gözüküyor.
    Konu Maverick tarafından (21-03-2011 Saat 20:40 ) değiştirilmiştir.

Standart Cevap: Tüm Üyelerimizin Dikkatine !

Bence harika. Görseller derli toplu bir hal almış olur. Foto eklerken boyut ayarla, url ekle vs. uğraşmamış oluruz. Yorum özelliği çok iyi. İlgiyle bekliyoruz. Videolu format da aynı mı peki?

bence de çok başarılı olmuş.. elinize sağlık..

Resim ve videoların tek bir yerde durması çok iyi olmuş, hem sitedeki fotoğraflarda çeşitli çözünürlük problemleri vs. oluşuyor (en azından benim bilgisayarımda). Teknolojik olarak nasıl yapılacağını bilmiyorum ama fotoğrafların altına soldan sağa maverick, ... yazmak yerine facebook'taki gibi tag'leme konulamaz mı? Oyle daha pratik olur sanırım.

İstanbul Hatunu MinEce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şüpper çalışma olmuş mavee ellerine sağlık

Wawwww super olmus gercekten.
    Ellerine salik Mave .
    Ama sanarsam bu photo lara biz yorum ekliyemicez yanlis gormuyorsam
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

Olay budur !

super olmuş tiffoo

Kessinlikle harika olmuş ..
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Çok iyi olmuş, eline sağlık Maverick

Sayfa 1/2 12 SonSon