Tüm Üyelerimizin Dikkatine ! - Sayfa 2

Sonuçlar: Albüm tasarımını beğendiniz mi?

Katılımcı sayısı
16. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

16 100.00%
  • Hayır

0 0%
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Tüm Üyelerimizin Dikkatine !

Standart Cevap: Tüm Üyelerimizin Dikkatine !

vayyy maveriğim yaaaa aşmışsın kendini yine ellerine sağlıkk..

ama şu tagleme işi olursa daha da iyi olur.. bide yorumları nasıl yapıcaz??

Eline sağlık Tifo cum , bende Burak bu işi unuttumu acaba diye düşünüyordum dün gece

Beni mahcup ettin

Alıntı serci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resim ve videoların tek bir yerde durması çok iyi olmuş, hem sitedeki fotoğraflarda çeşitli çözünürlük problemleri vs. oluşuyor (en azından benim bilgisayarımda). Teknolojik olarak nasıl yapılacağını bilmiyorum ama fotoğrafların altına soldan sağa maverick, ... yazmak yerine facebook'taki gibi tag'leme konulamaz mı? Oyle daha pratik olur sanırım.
    Aslında tag lemeli bir sistem bulsak , super ötesi olur kanaatindeyim. Vbulletin album sisteminde boyle birsey gormedim ama gören bulan varsa hemen üzerinde çalışmaya başlayabiliriz

Harika olmuş,aklınıza,emeğinize sağlık)
    Pride / ANKARA'81/ B Rh(+)
    Board : Rossignol Temptation
    Binding : Rossingol Hv 2000
    Boot : Rossignol Dusk W
    I kartutkusu

Tifo, güzel iş olmuş..Bu sistem olursa bizde foto ve videoları buraya mı kaydedeceğiz?
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

İstanbul Hatunu MinEce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konu nasıl trollenir Şimdik başlık tüm üyelerin dikkatine olunca dikkat çekmek istediğim bir konu var.. attention please attention please

http://www.kartutkusu.com/turlar-hak...inligidir.html

Sevgili KarTutkusu üyeleri geldik mart ayının sonuna, kar kalitesi elbette çok düştü şu saatten sonra kar yağsada kalitesiz olucak bu belli o sebepten bu hafta sonu gelin hep beraber adımızı kazıyalım pistlere , bir nevi sezon kapanışı gibi düşünün( her hafta sonu giden tutkunlara her hafta bağdat ) .. Listede sürekli adını göremediğimiz tüm üyelerimiz, yeni ,eski ,yeni başlayan , profösyonel, herbirkimseler!! Haydi bu hafta sonu hem tanışalım hemde birlikte güzel bir sezon kapatalım..( Laf aramızda sezonu kapatmaya niyetli değilim ama kısmet)

Haydi Tutkunlar YAZIN LİSTEYE ADINIZI

Güzel bir sunum fakat ben yayınlanan siteyi kartutkusu ile bağdaştıramadım.
    M.B.B. Trafik Müh. Çocuk Trafik Eğitim Parkları site uzantısı olarak gözüküyor bunu adapte edecekmisiniz yoksa tüm resimler burda mı yayınlanacak ?
    Batista Rules!

Yorumlarınız için hepinize çok teşekkürler arkadaşlar. Sizinde önerilerinizde daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Şu anda bu konu üzerinde çalışıyoruz. Etiketleme (Taglama) olayı çok güzel bir fikir. Çok ümitli değilim ancak yine de araştıracağım.

Kullanım konusunda bazı sorular gelmiş. Bu programı ben isteyen herkese yollayacağım. Çok düşük yer kaplayan çok basit bir program. İsteyen herkes, galeri bölümü açıldığında ilgili başlığa resimlerini ekleyebilecek. Bunun birkaç yolu var, oluşturulan albümü bize yollamak, yada kendiniz siteye ftp etmek gibi. Bu konuda patron ile görüştükten sonra bilgilendirme yapacağız.

Alıntı batista34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir sunum fakat ben yayınlanan siteyi kartutkusu ile bağdaştıramadım.
    M.B.B. Trafik Müh. Çocuk Trafik Eğitim Parkları site uzantısı olarak gözüküyor bunu adapte edecekmisiniz yoksa tüm resimler burda mı yayınlanacak ?
    Yok Bati, dün gece Kartutkusu.com ftp'ye giremedim. Geçici süreliğine kendi şirketimin hostingine yükledim. Orası ile hiçbir alakası yok normalde.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumlarınız için hepinize çok teşekkürler arkadaşlar. Sizinde önerilerinizde daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Şu anda bu konu üzerinde çalışıyoruz. Etiketleme (Taglama) olayı çok güzel bir fikir. Çok ümitli değilim ancak yine de araştıracağım.

Kullanım konusunda bazı sorular gelmiş. Bu programı ben isteyen herkese yollayacağım. Çok düşük yer kaplayan çok basit bir program. İsteyen herkes, galeri bölümü açıldığında ilgili başlığa resimlerini ekleyebilecek. Bunun birkaç yolu var, oluşturulan albümü bize yollamak, yada kendiniz siteye ftp etmek gibi. Bu konuda patron ile görüştükten sonra bilgilendirme yapacağız.

Yok Bati, dün gece Kartutkusu.com ftp'ye giremedim. Geçici süreliğine kendi şirketimin hostingine yükledim. Orası ile hiçbir alakası yok normalde.
    Sitenizde resmini görünce bende olayı anladım zaten kolay gelsin güzel bir çalışma olmuş
    Batista Rules!

Sayfa 2/2 İlkİlk 12