Sosyal Hayatta Bizde Varız
Sayfa 1/7 123 ... SonSon
65 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sosyal Hayatta Bizde Varız

Standart Sosyal Hayatta Bizde Varız

Sevgili Kartutkusu üyeleri,spora gönül vermiş üye olan olmayan dostlar,yakın zamanda öğrencilerimin katıldığı sportif etkinlikleri ve bu etkinliklerin öğrencilerim üzerinde oluşturduğu pozitif etkiyi belgeleyen fotoğrafları sizlerle paylaşmak istiyorum sevgi ile kalın....
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Standart Cevap: Sosyal Hayatta Bizde Varız

Sizlere Özel Sporcular Derneği tarafından Ilgaz kayak merkezinde düzenlenen kayak kampı ve yarışmaları ile ilgili resimlerden gönderiyorum bakalım beğenecekmisiniz
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi           
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

yüzme ile ilgili aktivitemizin resmide arada gelmiş onunla ilgili resimleride yükleyeceğim yakında
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Tbrk ediyorum seni Seyirci abi.
    Cok guzel bir calisma yapmisiniz ,bu guzel paylasim icin de Tesekurler .
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

sevgili Extreme öğrencilerim adına bizde sizlere teşekkür ediyoruz,ağır düzeyde zihinsel engelli öğrencilerin bunları başarması bizleride çok mutlu ediyor..
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Bu arada Kartutkusu Team tshirtim de ılgaz kayak merkezinde epey bir ilgi gördü çok isteyen oldu vermedim
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kartutkusu üyeleri,spora gönül vermiş üye olan olmayan dostlar,yakın zamanda öğrencilerimin katıldığı sportif etkinlikleri ve bu etkinliklerin öğrencilerim üzerinde oluşturduğu pozitif etkiyi belgeleyen fotoğrafları sizlerle paylaşmak istiyorum sevgi ile kalın....
    Abi büyüksün ne diyeyim, çok güzel işlere imza atıyorsunuz
    Gurur duyuyoruz.
    Sayg.

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müdürüm seni canı gönülden tebrik ediyorum. Sporcu öğrencilerin için ayrı bi yardım kampayası düzenlemeyi teklif ediyorum.
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Alıntı kupeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müdürüm seni canı gönülden tebrik ediyorum. Sporcu öğrencilerin için ayrı bi yardım kampayası düzenlemeyi teklif ediyorum.
    çok teşekkürler küpeli çok düşüncelisiniz,Sezon bitsin bir şeye ihtiyacımız olursa sizlere bildiririm ayrıca maverick bu konuda sezon sonunda bir çalışma yapacağını belirtti kendisine de çok teşekkürler bu arada
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Şunu özellikle belirtmek istiyorum İlimizden ilk defa ağır düzeyde zihinsel engelli öğrenciler böyle bir organizasyona katıldılar ve 4 öğrenci götürdüm 3 tanesi 1.oldu 1 tanesi 3.oldu katılan herkes ödüllendirildi ama kayak temel eğitimi yapma olanağımız çok az olduğu halde çocuklarımın bu başarısı bizi çok mutlu etti (temel eğitim çalışmamızdan bir kaç resim okulun bodrum katında çok amaçlı salon olarak kullandığımız yerde halıflex üzerinde temel eğitimi aldı çoçuklar iyimi )
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Sayfa 1/7 123 ... SonSon