İzmit Sapanca GölKayPark / Gölkay Park Kablolu Su Kayağı Wakeboard Tesisi - Sayfa 6
Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
59 sonuçtan 51 ile 59 arası

Konu: İzmit Sapanca GölKayPark / Gölkay Park Kablolu Su Kayağı Wakeboard Tesisi

Standart Cevap: İzmit Sapanca GölKayPark / Gölkay Park Kablolu Su Kayağı Wakeboard Tesisi

GölKayPark ile görüştüm , Mayıs ın 2. haftası sezonu tam olarak açacaklarmış.

Sahipleri de bizlere ellerinden gelen desteği vereceklerini belirttiler. İnşallah bu sene bol bol wakeboard yapmanın keyfine varacağız

Su anda Golcuk teyim, her ihtimale karsi yanima wet suit imide aldim
    Hava durumu imkan verdirse 1 saatlik de olsa ugrayip, Istanbul a oyle donmeyi planliyorum

Standart Cevap: İzmit Sapanca GölKayPark / Gölkay Park Kablolu Su Kayağı Wakeboard Tesisi

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su anda Golcuk teyim, her ihtimale karsi yanima wet suit imide aldim
    Hava durumu imkan verdirse 1 saatlik de olsa ugrayip, Istanbul a oyle donmeyi planliyorum
    Büyüksün BOSS ya cok heyecanlıyım yaa bi an önce gideliiiiimmmm
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Izmit GolKayPark a dogru ilerliyorum
    24km kaldi

28 mayis 2011 Golkaypark
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi   

bi prensesten "Baba Afferin" i kapmışsın, süpersiiiin
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Thumbs up Cevap: İzmit Sapanca GölKayPark / Gölkay Park Kablolu Su Kayağı Wakeboard Tesisi

BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Bu pazar bizde gidip görücez artık Gölkayparkı
    Batista Rules!

Alıntı batista34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu pazar bizde gidip görücez artık Gölkayparkı
    Gölkaypark'ı gördük ve çok beğendik İstanbul anadolu yakasından 45-60 dakika arası srüyor arabayla 90 km civarı. İzmit doğu çıkışından çıkmayı ve sağa dönmeyi unutmayın zaten ufak da olsa Gölkaypark wakeboard tabelası var. Saptıktan sonra sağınızda Alpet benzinliğini gördüğünüzde U dönüşü yapıp karşı istikamate geçin ve sağdaki ilk girişten girin 1-2 km sonra Gölkayparktasınız. Bu arada zamanınız varsa hafta içi gitmek de fayda var
    Batista Rules!

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456