2010/2011 Sezonu En iyi Kayak Turu Firması Hangisi ? - Sayfa 3

Sonuçlar: 2010/2011 Sezonu En iyi Kayak Turu Hangisi ?

Katılımcı sayısı
21. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Radikal TUR

4 19.05%
  • Dama TUR

3 14.29%
  • Kayak Türkiye

0 0%
  • Snowboardturk

0 0%
  • Skiboardmania Extreme Group

13 61.90%
  • ETS Turizm

0 0%
  • Miletos Turizm

3 14.29%
  • Ulusoy Turizm

5 23.81%
  • 4MevsimTatil

0 0%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: 2010/2011 Sezonu En iyi Kayak Turu Firması Hangisi ?

Standart Cevap: 2010/2011 Sezonu En iyi Kayak Turu Hangisi ?

butun sezon boyunca nefessiz çabaları için sbm nin tüm ekibine ozellikle Erkan ve İbrahim e tesekkur ederim...

Tartişmasız sbm, iyi zamanlama ve en iyi hizmet veren turdu. üstelik en ekonomikte oydu...

Yeni sezonda görüşmek üzere....

Standart Cevap: 2010/2011 Sezonu En iyi Kayak Turu Firması Hangisi ?

SBM ve Erkan kardesim tabii ki

Up there with the best of the best

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baba kalabalık olmasak iptal edip direk otomobille gidecektik... birazdan donus yoluna çıkacağız... detaylar aksama...
    ilk önce 3 misafirini dorukkaya'da bırakan kartalkayagroup ile başlayayım... 16.30 civarında dışarı çıktığımda kendilerine ait bir araç göremedim... dorukkaya önünde sadece seyahat53 ve ulusoy araçları vardı... bizim aracı kartalkayagroup zannederek gelmişlerdi ancak kendilerine yetecek bos yerimiz olmadıgından inmek durumunda kaldılar... tabi arada bir suru telefon görüşmesi ve sinir harbi yaşandı... umarım mağduriyetleri cozulmustur...

gelelim seyahat53'e: 16 konaklamalı misafir için, eger serci'de aramızda olsaydı 17 olacaktık, 17 kisilik minibus yollayan seyahat53 turizme kocaman bir eksi daha vereyim... gunubirlik turlarda bile ekipmanlari almakta sıkıntı yaşatan minibüsün konaklamalı müşterilerin bavul ve ekipmanlarını alacağını düşünmeleri takdire şayan... aracın bagajı ve koridoru silme doldu... ayağımızı hareket ettirecek en ufak yer yok... durumu belgeleyen fotolar çekildi... aksama foruma koyacağımız gibi tursab ve dorukkaya nezdinde gereken girişimlerde bulunacağız... artik kimse kalkıp ders almaktan falan bahsetmesin..

15 kişi için istanbul'dan otobüs kaldıran ulusoy'u ise ayakta alkışlıyorum... pardon sıkıştığım yerden gözlerimle alkışlıyorum... sanırım ulusoy'un ankara operasyonlarını seyahat53 yapıyor... tercih ederken dikkat etmekte fayda var...

cok sinirliyim cok!!!...

ben 4 tane tura verdim oyumu. söylemeye gerek varmı bilmiyorum.dama tur miletos ulusoy skibordmania.

İstanbul Hatunu MinEce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mart pazar günü DamaTurla sezon kapanışı yaptık, Kartal tarafına ilk gidişimdi dolayısıyla Dama Tur u da ilk defa kullandım.. Eğer her turları böyleyse her Kartal tarafına gidişimde tek seçimim DamaTur Çok teşekkürler özellikle dönüş yolundaki şarap ikramınız için çoook çook teşekkürler

Alıntı MinEce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özellikle dönüş yolundaki şarap ikramınız için çoook çook teşekkürler
    niye cok begendigin anlasildiiii

Up there with the best of the best

Valla benim de buraya eklemem gerekenler var:
    Bu sene Turuncu tur ve Via Tur kullandım, ikisi de buraya biraz yabancı tur şirketleri.
    Öncelikle VIA'dan başlayalım: kayakturunuz.com türünden birkaç site adı ile karşımıza çıkıyorlar, birçok yere turları var. Bu sene Via ile 3 tur'um oldu, vasat diyebileceğim bir performansları vardı.

VIA TUR:

ARTILAR:
    +uygun sayılabilir fiyat
    +son gün bile yer bulmak kolay

FARKLI UYGULAMALARI (Bazıları için artı bazıları için eksi olarak nitelendirilebilir)
    * tüm müşterileri alana kdr bekleyip tek tek arıyorlar
    * dönüşte ara duraklarda yolcu indirme yapılabiliyor

EKSİLER:
    - kayak sporuna çok da yakın olmayan rehberler
    - gecikmeli varış (kiralama vs işlemleri, kalkış saatleri, gebze durağı vs. zaman kaybettiriyor)

ÖNEMLİ NOT:
    - Son turumda yaşadığım bir sıkıntı tüm Via tur'la birdaha gitmeme kararı aldırdı. Yorum sizin:
    Cuma'dan Cmrtsi turu için Rezervasyon yaptırdıktan sonra ödeme için IBAN no mail'i göndereceklerdi. Yoğunluktan ötürü IBAN gelmeyince, ofisten çıkmadan önce telefon açarak IBAN göndermeyi unutmamalarını, kazayla rezervasyonda bir iptal yapılmasın diye ofisten çıkıyor olduğumu ve parayı IBAN geldikten sonra arkadaşıma ödeteceğimi söyledim. Herşey buraya kadar iyi idi, ancak saat 6 gibi arkadaş VIA tur'dan aranıp tüm yerlerin satıldığını, 6'ya kadar parayı göndermediğimiz için bizim rezervasyonumuzun da iptal olduğunu söyledi. IBAN gelmeden ödeyemeyeceğimi, IBAN'ı göndermediği için de tekrar arayarak durumu hatırlattığımı, saat geç olduğu için de ofisten çıkıyor olduğumu bildirdiğimi hatırlattım. IBAN'ı geç göndermelerinin kendi hataları olduğunu ve buna rağmen tel ile arayarak durumu hatırlattığımı söyledim. Yeni bir yer açılmasını yada bir şekilde 2 kişilik yer ayarlamalarını rica ettim. Süregelen telefon görüşmeleri sonucu görevli bir hanım kızımız zaman zaman durumu kabalığa vurarak beni azarlama-ikna arası bir modda geri çevirdi. Yetkili bir arkadaşın en azından adam gibi özür dilemesi nezaketini beklememe rağmen bir sonuca varamadık. Demek ki yoğun zamanlarda müşteri olduğunda her an kapıda kalma şansımız bulunduğunu da öğrendik. Buna da dikkat edilmesi gerektiğini düşünerek diğer tur şirketimizin yorumuna geçiyorum:

TURUNCU Tur:

Bu sene 3-4 kez kartepe yaptığım turumuz genel olarak orta seviye bir tur.

ARTILAR:
    + Nazik rehberler
    + Uygun skipass fiyatları (Kartepe skipass resmi dağıtıcısı da olduklarından kartepe'deki herşeyden %20 indirimli faydalanabiliyorsunuz)
    + Erken Ulaşım
    + Rehberlerin Kartepe oteliyle yakın ilişkisi ve yardımcı olma eğilimleri
    + Dağda karşılaştığınız takdirde yalnızca yemek ve skipass hizmetinden de ucuza faydalanabiliyorsunuz. Rehber'in numarasını firmadan alıp kendi aracınızla vs de gittiğiniz durumlarda ucuz skipass vs. almak mantıklı

EKSİLERi:
    - Kayak sporuna uzak rehberler
    - Pazar günü Kartepe tur'u yoktu çoğunlukla
    - İkramlar oldukça zayıf
    - En az 2 gün kala rezervasyonunuzu tamamlamış olmalısınız, yerler doluyor.

FARKLI UYGULAMALARI:
    * Kalkış ve Dağ'dan ayrılış sırasında sizi bekliyorlar
    * Ara duraklarda indirme yok
    * Kayak ekipman kiralama otelde oluyor, Maşukiye'de durup ucuza kiralama yapamıyorsunuz

NOT: Sezon başında yaşadığımız bir zincir - yolda kalma sıkıntısı ile ismini lekelese de, yardımcı olmak adına herkeze ücretsiz açık büfe yemek-tekrar tur hakkı-isteyene para iadesi vb. gibi gönül alma işlerine girerek, her zaman aklımın bir ucunda Kartepe turu için tercih edilebilecek bir tur şirketi oldu.

Umarım kar tutkunu arkadaşlarıma faydalı olan bilgiler olurlar. Keyifli kaymalar (bu da biraz falso oldu sanki) dilerim
    Konu mbk tarafından (29-03-2011 Saat 14:12 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123