2010/2011 Sezonu En iyi Kayak Turu Firması Hangisi ?

Sonuçlar: 2010/2011 Sezonu En iyi Kayak Turu Hangisi ?

Katılımcı sayısı
21. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Radikal TUR

4 19.05%
  • Dama TUR

3 14.29%
  • Kayak Türkiye

0 0%
  • Snowboardturk

0 0%
  • Skiboardmania Extreme Group

13 61.90%
  • ETS Turizm

0 0%
  • Miletos Turizm

3 14.29%
  • Ulusoy Turizm

5 23.81%
  • 4MevsimTatil

0 0%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 2010/2011 Sezonu En iyi Kayak Turu Firması Hangisi ?

Standart 2010/2011 Sezonu En iyi Kayak Turu Firması Hangisi ?

herkes bu sezon gittiği kayak turlarında yaşadığı iyi ve kötü anları paylaşırsa bir sonraki sezon gidiceğimiz turlar için güzel bir fikir elde etmiş oluruz, tur firmalarıda kendi eksikliklerini görme şansı elde ederler .O yüzden ankete oy vermekle birlikte nedenlerinide yazarsak daha güzel olur diye düşünüyorum

konuyu açması benden anket oluşturması sizden sayın site yönetimi =))
    19/01/1985 A Rh(+)
    İSTANBUL

Standart Cevap: 2010/2011 Sezonu En iyi Kayak Turu Hangisi ?

Tam aklımdan geçen başlık

Anketi açıyorum .

Merhaba, ilk yorum benden...
    Radikal Tur ile (indirim kuponu ile) günübirlik Kartalkaya - Kartal pistine gittim. Tam belirtilen yer ve saatlerde, eksiksiz bir organizasyonla son derece memnun kalarak nefis bir gün geçirdim.
    Ayrıca Kartal Otel'in harika ve indirimli açık büfe yemeği de tam not aldı benden.... Teşekkürler Radikal Tur.

bu sezon skiboardmania extreme group ile katıldığım tüm organizasyonlar kusursuzdu (gerek günü birlik gerekse konaklamalı). tura katılanlara karşı ilgi ve alakaları en üst sevideydi.
    Kayak: Rossignol Zenith Z5
    Snowboard: Rome Anthem SS

Kendi grubumuzla ve kendi arabalarımızla gittik diyecem ama Milentos kızıyor
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu haftasonu da organizasyonunuz varsa katılabilir miyim hocam?

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aman hocam aman diyim sakın deme öyle şeyler.
    Batista Rules!

Ben burda 2 tur şirketine de oy vermek isterdim ama maalesef tek oy hakkı var ve oyumu Skiboardmania ekibinden kullandım. Hem eğlenceli hemde sorunsuz bir tur yapmak istiyorsanız Erkan ve ekibi tam aradığınız ekip. 2 senedir Skiboardmania ekibi ile turlara katılıyorum ufak tefek sorunlar hariç ki onlarıda halletmeye çalıştılar son derece memnun olduğumu söyleyebilirim. Diğer oy vermek istediğimKayak turu da Radikal tur Can bey ve ekibiyle de Kartalkaya turlarına günübirlik ve kalmalı olarak katıldım ve hiç bir sıkıntı yaşamadığımı, işlerini diğer Tur şirketlerine göre çok daha düzenli ve özenli yaptıklarını söyleyebilirim.
    Batista Rules!

Standart Cevap: 2010/2011 Sezonu En iyi Kayak Turu Firması Hangisi ?

Erkan varsa problem yoktur o yüzden skiboardmania

Alıntı batista34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben burda 2 tur şirketine de oy vermek isterdim ama maalesef tek oy hakkı var ve oyumu Skiboardmania ekibinden kullandım. Hem eğlenceli hemde sorunsuz bir tur yapmak istiyorsanız Erkan ve ekibi tam aradığınız ekip. 2 senedir Skiboardmania ekibi ile turlara katılıyorum ufak tefek sorunlar hariç ki onlarıda halletmeye çalıştılar son derece memnun olduğumu söyleyebilirim. Diğer oy vermek istediğimKayak turu da Radikal tur Can bey ve ekibiyle de Kartalkaya turlarına günübirlik ve kalmalı olarak katıldım ve hiç bir sıkıntı yaşamadığımı, işlerini diğer Tur şirketlerine göre çok daha düzenli ve özenli yaptıklarını söyleyebilirim.
    Aslında birden fazla seçim hakkı vardı ankette , kendi ellerimle koydum oradan biliyorum :P

Sayfa 1/3 123 SonSon