22 25 nisan arasında Antalya Cable Park a bi tur düzenlesek kimler katılır?
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: 22 25 nisan arasında Antalya Cable Park a bi tur düzenlesek kimler katılır?

Standart 22 25 nisan arasında Antalya Cable Park a bi tur düzenlesek kimler katılır?

dediğim gibi 22 Nisan 25 Nisan arasında . Cuma cumartesi kalışlı pazar gece yola çıkılıp istanbula gelinecek şekilde bi tur düzenlesek kimler gelir acaba? fiyat istiyorum cable park dan sayı soruyolar tahminibi sayı için soruyorum :D

Standart Cevap: 22 25 nisan arasında Antalya Cable Park a bi tur düzenlesek kimler katılır?

Aslında Antalya daki Cable Park ın kamp ortamı oldukça güzel oluyor ama bu sene tercihimi Sapanca daki GolKayPark üzerine kullanmayı düşünüyorum.
    Nasıl olsa nisan dan önce giderim, eğer istediğim gibi çıkmazsa Antalya ya katılabilirim

Standart Cevap: 22 25 nisan arasında Antalya Cable Park a bi tur düzenlesek kimler katılır?

Sapancada çadırlar gece ateşleri vs. bi kamp ortamı oluşabilmekteyse oraya da düzenleyebiliriz bi tur. Hem yakın olduğundna daha uygun bi fiyatada ayarlayabiliriz.

sapanca olabilir bence de

Bu yaz mekanım Sapanca olacak diyebillirim