Kışın Kar Lastiği ve zincir kullanımı - Sayfa 21

Sonuçlar: Arabayla dağa çıkarken hangi donanımı kullanırsınız ?

Katılımcı sayısı
50. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kar Lastiği

30 60.00%
  • Palet

5 10.00%
  • Zincir

15 30.00%
Sayfa 21/22 İlkİlk ... 1119202122 SonSon
220 sonuçtan 201 ile 210 arası

Konu: Kışın Kar Lastiği ve zincir kullanımı

Standart Ynt: Kışın Kar Lastiği ve zincir kullanımı

ben su an aracimdaki lastikten memnun degilim 10 binde yaklasik 245-65-17 bridgestone dueler yaz
    acaba bunlari kisliklari aldigim yere satma imkanim olurmu makul bir fiyata
    Blizzard Ski -Blizzard Blade <br />Atakoy/Istanbul<br />karadere/RiZE<br />Bikmisbroker<br />top seslerinde al, zafer nidalarinda sat.<br />No Pain, No Gain!

Alıntı CarveMaster Nickli Üyeden Alıntı
    Eyvahlar olsun...Büyük hissediyorum...Senide yakmak istemem, ama aç dersen açarım...

;D
    hahha alemsin dostum.moralimi bozma borsada pzts buyuk darbe yedik yeni kendimize geliyoruz zaten. ;D
    Blizzard Ski -Blizzard Blade <br />Atakoy/Istanbul<br />karadere/RiZE<br />Bikmisbroker<br />top seslerinde al, zafer nidalarinda sat.<br />No Pain, No Gain!

Bendede aynı lastikler var bir sıkıntı yaşamadım...

Ama lastikçi sanmıyorumki para versin, belki sahibindende vs. satma şansın olur...

Bendede aynı lastikler var bir sıkıntı yaşamadım...

Ama lastikçi sanmıyorumki para versin, belki sahibindende vs. satma şansın olur...
    islak zeminde cok kayma yapiyor.bir onceki aracimda varken olmuyordu ama simdi inanilmaz farketti .abs ile duruyorum devamli.

ok
    Ziyaretçi

Ölçüler farklı olmasın 205 ler çıkınca fiyatlar tuzlanıyor kendimden biliyorum ben tanesini 150 e aldım mesela KW19 ları...

215/65R16

yok biraz evel aldım fiyatı 205/55/ r16 125 ytl kdv dahil diyolar

Alıntı xanax Nickli Üyeden Alıntı
    kumho KW19 125 ytl civarı fiyat aldım bu 95 olan nerde
    95 olan benim 185/60R15 için aldıgım fiyattı senin ebat daha farklı sanırım... üstelik kw17 için
    FTWO Sonic Board<br />FTWO Mondo Lx Bindings<br />Rossingol Crank Boots<br /><br />Onursal Kaymakçı 1981 B Rh(+) İstanbul

ok
    Ziyaretçi

Alıntı onursalky Nickli Üyeden Alıntı
    95 olan benim 185/60R15 için aldıgım fiyattı senin ebat daha farklı sanırım... üstelik kw17 için
    anladım ozaman 205/55/r16 KW19 için 125 iyi fiyat diyoruz

anladım ozaman 205/55/r16 KW19 için 125 iyi fiyat diyoruz
    sanırım öyle görünüyor
    FTWO Sonic Board<br />FTWO Mondo Lx Bindings<br />Rossingol Crank Boots<br /><br />Onursal Kaymakçı 1981 B Rh(+) İstanbul

ok
    Ziyaretçi

peki buda enterasan bi soru :D dağa hangisi daha iyi tırmanır kar lastikleri ile sedan mı hacback mi ???

peki buda enterasan bi soru :D dağa hangisi daha iyi tırmanır kar lastikleri ile sedan mı hacback mi ???
    sedanın bagaj hacmi daha büyük olduğundan daha çok doldurulcak bu durumda bagaj agırlık basıcaktır ve öne motorun verdigi agırlık ( önden çekişli araç için ) azalcak ve de performans düşecektir ;D hb aracın bagajı dar olduğundan arka koltuğa da bagaj konur benim ufak yaris için böyle heheheheheh ;D

Sayfa 21/22 İlkİlk ... 1119202122 SonSon