Kartalkaya Dorukkaya Pisti mi Yoksa Kartalkaya Kartal Pisti Mi ?

Sonuçlar: Kartalkaya Dorukkaya Pisti mi Yoksa Kartalkaya Kartal Pisti Mi Daha Iyi ?

Katılımcı sayısı
27. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kartalkaya Kartal Pisti

13 48.15%
  • Kartalkaya Dorukkkaya Pisti

14 51.85%
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
55 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartalkaya Dorukkaya Pisti mi Yoksa Kartalkaya Kartal Pisti Mi ?

Standart Kartalkaya Dorukkaya Pisti mi Yoksa Kartalkaya Kartal Pisti Mi ?

Kartalkaya Dorukkaya Pisti mi Yoksa Kartalkaya Kartal Pisti Mi ?

ve Neden

Standart Cevap: Kartalkaya Dorukkaya Pisti mi Yoksa Kartalkaya Kartal Pisti Mi ?

Dorukkaya Doruk pisti ve Orman gezi pisti çünkü doruk pistinde pistin sağ ve sol tarafında istediğiniz gibi bolkar yapıp pisti uzatabilirsiniz enteresan yerlere gelebilirsiniz. Ayrıca pazar da olsa kalabalık olmuyor. Orman pisti de manzarasından ve bazı yerlerin dik olmasından dolayı..
    It' s always snowing somewhere!

Standart Cevap: Kartalkaya Dorukkaya Pisti mi Yoksa Kartalkaya Kartal Pisti Mi ?

Alıntı Xtreme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dorukkaya Doruk pisti ve Orman gezi pisti çünkü doruk pistinde pistin sağ ve sol tarafında istediğiniz gibi bolkar yapıp pisti uzatabilirsiniz enteresan yerlere gelebilirsiniz. Ayrıca pazar da olsa kalabalık olmuyor. Orman pisti de manzarasından ve bazı yerlerin dik olmasından dolayı..
    tamamen katılıyorum özellikle chair liftle yukarı çıkıp ordan bol kar arasında nazlıya geçmek ayrı bir zevk...

Keşke ikisi arsında bir geçiş yapılsa ve liftleri ortaklaşa kullanmanın bir yolu bulunsa. İsteyenler tek bir pass card ile bütün dağda gönüllerince kayabilseler diyorum ben.
    Kartalkaya ülkemizin en iyi kar alan dağlarından biri ve aslında çok büyük bir potansiyele sahip. Ama 2-3 otel ve toplam 3 chair lift 10-11 t-bar ile kalakalmış yıllardır. Bence bu bile şimdiye kadar aşılması gereken bir sınırdı.
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

Alıntı Bombadillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke ikisi arsında bir geçiş yapılsa ve liftleri ortaklaşa kullanmanın bir yolu bulunsa. İsteyenler tek bir pass card ile bütün dağda gönüllerince kayabilseler diyorum ben.
    Kartalkaya ülkemizin en iyi kar alan dağlarından biri ve aslında çok büyük bir potansiyele sahip. Ama 2-3 otel ve toplam 3 chair lift 10-11 t-bar ile kalakalmış yıllardır. Bence bu bile şimdiye kadar aşılması gereken bir sınırdı.
    Dün bizde Projac ile aynı şeyleri konuştuk, Uludağ gibi bu pislerinde birleşmemesi için hiç bir neden yok gibi, fiziksel olarak buna çok müsait durumdalar.

Umarız ileride 2 pistin birleştiği haberide vermek kısmet olur

birleşmesi için lift işletmesinin tek bir firma tarafından üstlenilmesi lazım...

Harika fikir. Bence ilerde böyle bir projenin gerçekleşmesi muhtemel.

Oli reis, neden tek işletmeci de olması lazım?

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oli reis, neden tek işletmeci de olması lazım?
    verimli bir işletme olması için tifo...

Ben kartal taraftarıyım..
    İşin konaklama kısmında açık ara grandkartal önde olunca pist konusunda da otomatikman kartal diyorum..(Açık ara ifadesi grandkartal alışkanlığı nedeniyledir, yani subjektiftir)
    Ayrıca Türkiye'nin en bakımlı pistlerinin de Kartal da olduğu düşüncesindeyim..
    Bolkar açısından da beklentileri karşılıyor.
    Ama ben de yukarıdaki görüşlere katılıyorum...İki pist tek işletmede birleşse tadına doyum olmaz..Sadece Kazankaya liftinin çalışmasına bakar bu iş..
    Bence 1+1=3 olur....
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kartal taraftarıyım..
    İşin konaklama kısmında açık ara grandkartal önde olunca pist konusunda da otomatikman kartal diyorum..(Açık ara ifadesi grandkartal alışkanlığı nedeniyledir, yani subjektiftir)
    Ayrıca Türkiye'nin en bakımlı pistlerinin de Kartal da olduğu düşüncesindeyim..
    Bolkar açısından da beklentileri karşılıyor.
    Ama ben de yukarıdaki görüşlere katılıyorum...İki pist tek işletmede birleşse tadına doyum olmaz..Sadece Kazankaya liftinin çalışmasına bakar bu iş..
    Bence 1+1=3 olur....
    Kazankaya açılsın işte o zaman Kartalkaya süper olur. Arayada geçişi rahatlayacak ufak bir düzenleme yaptılarmı bitti bu iş

Tabi birde Dorukkaya nın liftlerine skipass okuyucu yerleştirmek lazım

Sayfa 1/6 123 ... SonSon