12-13 Mart Sarikamis'ta olan?
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 12-13 Mart Sarikamis'ta olan?

Standart 12-13 Mart Sarikamis'ta olan?

Bu tarihlerde Sarikamista olan var mi? Biz iki arkadas Toprak oteldeyiz. İlk kez geliyoruz, hava super su an icin

Sevgiler..

Standart Cevap: 12-13 Mart Sarikamis'ta olan?

Alıntı tourniquet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarihlerde Sarikamista olan var mi? Biz iki arkadas Toprak oteldeyiz. İlk kez geliyoruz, hava super su an icin

Sevgiler..
    yarın kayacağım;
    açık olursa karanlıkderedeyim,

görüşmek isterseniz nasıl tanıyalım?

Karanlikdereye inen pistin basinda bulusalim mesela. 10.00-10.30? Siyah kask, kirmizi mont

Karanlikdereye inen pistin basinda bulusalim mesela. 10.00-10.30? Siyah kask, kirmizi mont
    10:30 iyidir.
    bende de kırmızı mont, gri salopet, aynalı gözlük, muhtemelen kırmızı fischer kayaklar....
    siz board mu kayak mı?

Benim board.. Arkadasim muhtemel katilmaz, yeni ogreniyor. Ok 10.30'da 2. telesiyejin inis alani, pist basinda gorusmek uzere.

Benim board.. Arkadasim muhtemel katilmaz, yeni ogreniyor. Ok 10.30'da 2. telesiyejin inis alani, pist basinda gorusmek uzere.
    tamam, 10:30 da zirvedeki telesiyej kulübesinin çitlerinin orada olacağım.

İyi eğlenceler arkadaşlar. Çok keyif alacağınıza eminim. Fotoğraflarınızı da görmek isteriz.

hava nasıl oralarda arkadaşlar , Karanlık dereyi açmışlar mı ?

Tesekkurler.. Hava bugun cok guzeldi.. Yarin da oyle olacak gibi..

Karanlikdere bugun acikti ama ogleden sonra erken kapattilar, nedeni belli degil. Yarin acik olmasini umuyoruz. Bol kar keyfi devam.. Tek sikayetim pistlerde (kullanildiginda) gereksiz uzunlukta duzlukler olmasi..

Bu arada bugun skiciyiz.biz tisortlu bir grup gordum.. Sanirim grup halinde gelmisler..

-murat

Tesekkurler.. Hava bugun cok guzeldi.. Yarin da oyle olacak gibi..

Karanlikdere bugun acikti ama ogleden sonra erken kapattilar, nedeni belli degil. Yarin acik olmasini umuyoruz. Bol kar keyfi devam.. Tek sikayetim pistlerde (kullanildiginda) gereksiz uzunlukta duzlukler olmasi..

Bu arada bugun skiciyiz.biz tisortlu bir grup gordum.. Sanirim grup halinde gelmisler..

-murat
    Pazar günü kalabalık olacagı icin bir sorun olmadıkça Karanlık dere yi açacaklarını düşünüyorum

Bu arada ya tüm pislerde ya bizden yada onlarda birilerini görmek çok doğal bu şekilde bizlerden başka haraket eden gruplar oldugunu sanmıyorum

Bizde 3 hafta önce oradaydık ve süper bir hava vardı.
    Konu Maverick tarafından (12-03-2011 Saat 23:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: kalanalı-kalabalık

Sayfa 1/4 123 ... SonSon