Bayramda Erciyes
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bayramda Erciyes

Standart Bayramda Erciyes

Arkadaslar selam,

Bugun erciyesteki oteller ile gorustum neredeyse hepsi pistler acıldı kayıyor insanlar dedi.
    Bu konu hakkında bilgisi olan varmı bana pek dogru gelmedi ama?????
    Board : Burton Clash <br />Bağlama : Burton FreeStyle<br />Bot : Head<br />M.köy/Istanbul<br />GALATASARAY<br /><br />Z.Ö 1976 A Rh(+)

Standart Ynt: Bayramda Erciyes

evet arkadasım banada ınandırıcı gelmedı ama ben bu adamların ne yapmak ıstedıgını anlamadım bır turlu davraz ıcın de aynı sey gecerlı otel yok dıyor baskası var dıyor hagısıne ınanacam sasırdım lutfen acıl bılgı verın bıze arkadaslar ordakıler sızden yanıt beklıyoruz yoksa evde kalacaz bu gıdısle...
    Gürkan ÇETİNOĞLU
    İSTANBUL / mecidiyeköy
    rossıngnol cobra xt
    GALATASARAY
    M.Ö. 1974 A Rh (+)

ben simdi erciyesteki arkadasimla konustum sezon acildi dedi yani sezon kesin acildiiiiiiiiii ;D ;D ;D herkese hayirli ugurlu olsuuuuunnnnnn.
    persembede cok ciddi kar yagisi bekleniyomus yani bayramda super olcak insallaahhhh :D :D

sezonun açıldıgı fikrine katılmıyorum arkadaslar gecen hafta dagdaydım ve sadece yukarı kısımda kar vardı o gunden itibaren yagıs pek olmadıgı için kayılabilecegini dusunmuyorum persembe ve cuma gunleri etkili kar yagısı olacagı gozukuyor bu yuzden en erken cuma-cumartesi gununu beklemenizi oneririm.
    umarım hafta sonu kayabiliriz

EVDE KALMAK İSTEMİYORSANIZ BAYRAMDA ERCİYES Mİ DAVRAZ MI KARAR VERİP BANA BİLDİRİN REZERVE YAPTIRAYIM. KARAR VEREMİYORSANIZ KURA ÇEKİN
    Aslı Çetinoğlu 02.03.1976
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

aslı zizi ye guvenip erciyese yaptır derim. eger zizi yanılmıssa biz gogo ile zizi yi ziyaret ederiz bayram sonrasında ;D ;D ;D
    Board : Burton Clash <br />Bağlama : Burton FreeStyle<br />Bot : Head<br />M.köy/Istanbul<br />GALATASARAY<br /><br />Z.Ö 1976 A Rh(+)

Alıntı lakota Nickli Üyeden Alıntı
    aslı zizi ye guvenip erciyese yaptır derim. eger zizi yanılmıssa biz gogo ile zizi yi ziyaret ederiz bayram sonrasında ;D ;D ;D
    hehehe bu bi tehtitmi tesuf ederim gelin beklerim ama zaten bende bayramda erciyeste olcam eger kar olmazsa mangal yapariz artik ama eminim acildigina yani ;D cok nankor ciktiniz gece haber aldim arkadasimdan yemedim icmedim size yetistirdim ama yok degerimi bilen ;D ;D

estafurullah ne tehtidi sadece geldigimizde kar yok ise. tum harcamalari senin ustune yıkarız o yuzden ;D ;D

heee tamam ozaman :D e ozaman durun ben dagi bi daha ariyim hemen haber veriyim size :D ama kesin acilcak ve super bi sezon olcak siz de bi daha erciyesten vazgecemiceksiniz ;D

ok zizi senden haber bekliyoruz ona gore planımızı yapıyoruz.

Sayfa 1/2 12 SonSon