SKIBOARD nerede bulurum?
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: SKIBOARD nerede bulurum?

Standart SKIBOARD nerede bulurum?

selam, daha önce soruma yanıt bulamamıştım umarım buna yanıt bulurum, ben skiboard yapıyorum ve satın almak istiyorum bildiğiniz istanbulda yada kargoyla getirtebileceğim bi yerde Türkiye'de skiboard (revel8,line,allz,spruce marka) satan bi yer varmı, yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Standart Ynt: SKIBOARD nerede bulurum?

Merhaba Erman,

Bu bahsettiğin benim Snowblade olarak bildiğim şey değil mi ??

yok tam olarak değil, yani bu kategoriye tam olarak skiboard deniyor; Ski ile board arasında kaldığından ama sizin bildiğiniz salomon'un ürettiği skiboardlara snowblade adı vermiş ve o kadar yaygınlaşmış ki herkes skiboarding i aslında snowbladin sanıyor.
    Ama ben halletim gibi yani bi' forum buldum www.sbol.ws diye ordan gerekbi bilgiyi buldum birde yurt dışında bi site buldum ordan sipariş edicem herhalde çnükü Türkiye'de yapan yok gibi birşey ondan malzemelerinin olması imkansız herhalde. Yinede teşekkürler

Anladım , aslında ben şu anda Moskovadayım , fakat yanımda kendi snowboardumu getirdim , yani taşıyacak yerim yok. Imkan olsa senin için bişeyler yapmaya çalışırdım

bunları karaköydeki sportline getiriyor... akmerkeze ve uludağa gönderiyor muş benim arkadaşımda tırım tırım ararken bu bilgiye ulaştı....

saygılar
    http://picasaweb.google.com/cemucar72

Teşekkür ederim zaten istediğim markanın dünyda 3 satış yeri varmış galiba(USA,UK,Litvanya). Ondan biraz zor bulurduk herhalde . Karaköydeki mağaza da tam olarak nerde yada telefonunu billiyormusunuz ellerinde varmı diye sorayım en azından. Zaten onlar getirsede benim bulduğumdan fazla fiyat koyarlar herhalde ellerinde yoksa. Teşekkürler ilginiz için