11-13 Mart Erciyes Snowkite Festivali. Dünya Şampiyonu Chasta nın Katılımı ile... - Sayfa 4
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
40 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: 11-13 Mart Erciyes Snowkite Festivali. Dünya Şampiyonu Chasta nın Katılımı ile...

Standart Cevap: 11-13 Mart Erciyes Snowkite Festivali. Dünya Şampiyonu Chasta nın Katılımı ile...

Bende cuma günü sabah orada olacağım.Erciyeste görüşmek üzere..

Standart Cevap: 11-13 Mart Erciyes Snowkite Festivali. Dünya Şampiyonu Chasta nın Katılımı ile...

Alıntı nostradax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüşmek üzere

bukeym sizin erciyeste belli bir yeriniz var mi , varsa ziyaret etmek isterim , bugün hava berbatti zaten uğur beyi rahatsiz etmek istemedim , snowkite yaptığınız yer neresi , ben erciyese yabanci sayilirim bu 2. gelişim birtek beden terbiyesinin teleskiyi biliyorum sizin snowkite yaptığınız yer buralara yakin mi?

Yarinda hava iyi olmuyacak belliki yarinimi buna ayirayim bilgi alayim diyorum. Bugün 2 snowkiteci gordum birinin yanina gidemeden kayboldu , diğeride acemiydi sanirim , kitela zor baş ediyordu hiç rahatsiz etmeyim dedim.

Görüşmek üzere.
    Konu -TK tarafından (08-03-2011 Saat 16:09 ) değiştirilmiştir.

Alıntı -TK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bukeym sizin erciyeste belli bir yeriniz var mi , varsa ziyaret etmek isterim , bugün hava berbatti zaten uğur beyi rahatsiz etmek istemedim , snowkite yaptığınız yer neresi , ben erciyese yabanci sayilirim bu 2. gelişim birtek beden terbiyesinin teleskiyi biliyorum sizin snowkite yaptığınız yer buralara yakin mi?

Yarinda hava iyi olmuyacak belliki yarinimi buna ayirayim bilgi alayim diyorum. Bugün 2 snowkiteci gordum birinin yanina gidemeden kayboldu , diğeride acemiydi sanirim , kitela zor baş ediyordu hiç rahatsiz etmeyim dedim.

Görüşmek üzere.
    Bizim snowkite yaptığımız bölgeler: Ace Otelin Önü, yol kenarındaki sağlı sollu tüm alanlar, Tekit göleti (Mirada otelin yanındaki göl) bölgesi yani Mirada otelden Develiye doğru 2-3 km sonra solda ve sağdaki alanlar . Tabii en yakın ve görsel olan alan Ace Otelin önü yani eski dedeman otelin yukarıya doğru tüm boş alanlar. Biz kitelarımızı açıp direk Kapaktepeye çıkabiliyoruz. Muazzam keyifli oluyor. Aslında Zümrüt telesiyejin sol tarafındaki tüm alanlar Snowkite alanı olarak tescil edilmiştir.

Vakit yaklaşti , ne zaman , nerde buluşuyoruz?

Vakit yaklaşti , ne zaman , nerde buluşuyoruz?
    Bu akşam gece geç saat şampiyonlarla Erciyes te olacağım. Ace Otel de kalıyoruz. 532 615 07 33. Yarın ve Cuma bol bol kayacağız. Ace Otelin önünden çıkıyoruz kaymaya orada buluşabiliriz. Etkinliğimiz de orada olacak zaten

Alıntı bukeym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu akşam gece geç saat şampiyonlarla Erciyes te olacağım. Ace Otel de kalıyoruz. 532 615 07 33. Yarın ve Cuma bol bol kayacağız. Ace Otelin önünden çıkıyoruz kaymaya orada buluşabiliriz. Etkinliğimiz de orada olacak zaten
    Orada olmayı çok isterdim :(

Foto ve video ları bekliyoruz arkadaşlar

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orada olmayı çok isterdim :(

Foto ve video ları bekliyoruz arkadaşlar

Elimdeki kamera çok iyi olmasada video çekicem kartutkusu için bol bol merak etmeyin.

Bugün burasi felaketti , sis olsun , rüzgar olsun ancak şampiyonlar kayabilirdi :D

Yarin sabah kaçta çıkarsınız geliyim o saatte ace otelin onune. Görüşmek üzere.

Elimdeki kamera çok iyi olmasada video çekicem kartutkusu için bol bol merak etmeyin.

Bugün burasi felaketti , sis olsun , rüzgar olsun ancak şampiyonlar kayabilirdi :D

Yarin sabah kaçta çıkarsınız geliyim o saatte ace otelin onune. Görüşmek üzere.
    Çarşamba geç saatte Ace ye varmış oluruz. Perşembe sabahtan görüşebiliriz

Murat hocama teşekkür ediyorum , sayesinde snowkite'a merhaba dedik , organizasyon sayesinde de tanışmış olduk.

Bugün kitelar erciyesin sisli gökyüzünü renklendirdi , çok güzel bir manzara vardi. Tabi kite'i aldiktan sonra iş değişiyor kalasliğimi henüz kiramadim ama zevkliydi , işi çözdünmü tadından yenmez. Tabi bende bolkarda kaymanin verdiği yorgunlukta vardi 8 inişten sonra birde ace otelin onune kadar ayakta kayaklar gidince kaslar daha fazlasini kaldiramadi ama kite'in o çekme hissi gerçekten harika.

Resim ve video istediğinizi biliyorum ama bugün firsat olmadi , yarin ve organizasyon boyunca epey çekmeyi planliyorum.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234