SPX SÜPER FİYATA Ağır Bakım %50 indirimli
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: SPX SÜPER FİYATA Ağır Bakım %50 indirimli

Talking SPX SÜPER FİYATA Ağır Bakım %50 indirimli

Herkeze Selam;
    Fırsat sitesinden almış olduğum bakım çekini kullanmak isteyen arkadaşa 30 TL karşılığında verebilirim.
    Ben Anadolu yakasındayım 28.02.2011 Pazartesi günü son günü ve yalnız SPX Levent te geçtiği için vermekteyim..

Bol karlı günler
    Egemen Koç / Flow

İstanbul Hatunu MinEce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Cevap: SPX SÜPER FİYATA Ağır Bakım %50 indirimli

Alıntı OnBoard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkeze Selam;
    Fırsat sitesinden almış olduğum bakım çekini kullanmak isteyen arkadaşa 30 TL karşılığında verebilirim.
    Ben Anadolu yakasındayım 28.02.2011 Pazartesi günü son günü ve yalnız SPX Levent te geçtiği için vermekteyim..

Bol karlı günler
    selam, benim bildiğim kadarıyla boardunu her hangi bir spx e bırakıyosun ve onlar levente gönderiyolar..senin gitmene gerek yok..normal müşterilere davranış bu yönde ama kupona has bi durum varsa bilmiyorum.. ancak varsa hiç hoş değil..bence kızıltoprak yada natilustaki spx e hemen gir bırak

Alıntı mnece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam, benim bildiğim kadarıyla boardunu her hangi bir spx e bırakıyosun ve onlar levente gönderiyolar..senin gitmene gerek yok..normal müşterilere davranış bu yönde ama kupona has bi durum varsa bilmiyorum.. ancak varsa hiç hoş değil..bence kızıltoprak yada natilustaki spx e hemen gir bırak
    Dün akşam natilustaydım hiç almaya niyetleri yoktu,elimde bordumla tekrar eve geri döndüm
    Egemen Koç / Flow

İstanbul Hatunu MinEce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dün akşam natilustaydım hiç almaya niyetleri yoktu,elimde bordumla tekrar eve geri döndüm
    aaaaaaa çok şaşırdım çok ayıpladım..ben hep o mağazadan alışveriş yaparım ve daha bizim bakım partisi olmadan gittiğimde bordunuzu bırakıyosunuz bi hafta sonra en geç burdan alırsınız demişlerdi..eğer gerçekten yaptırmak istiyosan bence spx e bi telefon aç hatta ezgi hanımla görüş (halkla ilişkiler, müşteri ilişkileri )KarTutkusundayım de, ve sana verilen hakkı değil parayla aldığın hakkını kullanacağını unutma

Abi elindeki kuponla ilgili şartları bildiren bir yazı varmı elinde, konu ile hemen ilgilenmelerini sağlayacağım.

NOT: Yazıyı buldum sanırım, eğer kuponu aldıgın aşağıdaki link ise burada Levent mağazası dışında bir yere verilebileceği yazısını göremedim.

Eğer gitme fırsatı bulabilirsem kuponu ben alabilirim, Palandöken den sonra boardumun altı param parça oldu , acil bir ağır bakım şart yoksa board resmen gitmiyor :(

http://www.sehirfirsati.com/deals/istanbul/spx/216675

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi elindeki kuponla ilgili şartları bildiren bir yazı varmı elinde, konu ile hemen ilgilenmelerini sağlayacağım.

NOT: Yazıyı buldum sanırım, eğer kuponu aldıgın aşağıdaki link ise burada Levent mağazası dışında bir yere verilebileceği yazısını göremedim.

Eğer gitme fırsatı bulabilirsem kuponu ben alabilirim, Palandöken den sonra boardumun altı param parça oldu , acil bir ağır bakım şart yoksa board resmen gitmiyor :(

Sport Point Extreme ile Kayak ve Snowboard Bakımı %50 Fırsatla!
    tamam yalnız Levente sen götürmen lazımmış..Pazartesi de son günü
    Egemen Koç / Flow

Benim vardı kupon yandı resmen.

Çok alakasız bir yerde idi ve arabam yoktu götüremedim :(.

Neyse evde Toko set ile hot wax + bakım/onarım'a devam
    Freerider

sağlık olsun benimkide yandı
    bu bize ders olsun
    Egemen Koç / Flow

Bu Konudaki Etiketler