Bu Sene Palandoken Kayak Merkezi Giderken 2 Kere Dusunun
Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bu Sene Palandoken Kayak Merkezi Giderken 2 Kere Dusunun

Standart Bu Sene Palandoken Kayak Merkezi Giderken 2 Kere Dusunun

Arkadaslar cok ciddi (yarim metreden fazla) kar yagisi olmadiktan sonra Palandoken kayak merkezine giderken iyi dusunmenizi tavsiye ederim.
    Su anda gitmeniz durumunda kayak ve snowboard larinizin altinin param parca olmasini, buz ve sivri taslar uzerinde kayacaginiz icinde , dusmeniz durumunda ciddi sakatlanmalar yasayabileceginizi goze almalisiniz.
    Bu mesaji gidipte magdur olmamaniz icin yaziyorum.
    Eger bu bolgeye gidecekseniz, su an icin tercihiniz kesinlikle Sarikamis olmali

Standart Cevap: Bu Sene Palandoken Kayak Merkezi Giderken 2 Kere Dusunun

katiliyorum

daha once de forumda 1-2 kere yazmistim. Palandoken e gitmeden once mutlaka - ama mutlaka kar durumunu ogrenin de gidin. Ogrenme isini otelleri arayarak da yapamazsiniz cunku kar var diyorlar aradiginizda

Ben ilk aldigim boardumun altini resmen yarmistim Palandoken donusunde. Bir daha da gitmemeye karar verdim zaten

Up there with the best of the best

Bu arada tam anlayamamakla birlikte ilginç bir duruma da değinmek istiyorum.

Şu anda Sarıkamış ta en az 1 metre kar oldugunu gözlerimle gördüğüm için sormak isterim, son bir haftadır Meteoroloji nin sayfasında neden Sarıkamış ta 62cm kar gösteriyor ?

Politika.

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada tam anlayamamakla birlikte ilginç bir duruma da değinmek istiyorum.

Şu anda Sarıkamış ta en az 1 metre kar oldugunu gözlerimle gördüğüm için sormak isterim, son bir haftadır Meteoroloji nin sayfasında neden Sarıkamış ta 62cm kar gösteriyor ?
    Palandökendeki güçlü otellerin parmağı var bence, böylelikle insanları kendi merkezlerine yönlendiriyorlar

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Palandökendeki güçlü otellerin parmağı var bence, böylelikle insanları kendi merkezlerine yönlendiriyorlar
    Kesinlikle katılıyorum, ben geçen sene de hemen hemen bu tarihlerde gitmiştim, yine her yer çatır çatır buz ve taştı, ama ne hikmetse otel ağzına kadar doluydu. Satış & Pazarlama müdürünü tebrik etmek gerekiyor sanırım)

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su anda gitmeniz durumunda kayak ve snowboard larinizin altinin param parca olmasini, buz ve sivri taslar uzerinde kayacaginiz icinde , dusmeniz durumunda ciddi sakatlanmalar yasayabileceginizi goze almalisiniz.
    Aslında siz gelmeden önce Sarıkamış da benzer durumdaydı. Pazar günü kdere kapanmış, 5 pistte yer yer kar kalmıştı.
    Neyse ki bereket getirdiniz Sarıkamış'a. Geçen yıl 28 Martta kaymıştık en son ve 1 nisanda sezon kapanmıştı. Ama o zaman bile daha çok kar vardı.

Alıntı sméagol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında siz gelmeden önce Sarıkamış da benzer durumdaydı. Pazar günü kdere kapanmış, 5 pistte yer yer kar kalmıştı.
    Neyse ki bereket getirdiniz Sarıkamış'a. Geçen yıl 28 Martta kaymıştık en son ve 1 nisanda sezon kapanmıştı. Ama o zaman bile daha çok kar vardı.
    Smeagol, sen bize katılmadın Sarıkamış'ta ?

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Smeagol, sen bize katılmadın Sarıkamış'ta ?
    Abi kalmadınız ki haftasonuna, haftaiçi çalışıyorum maalesef.

marttaki turunuzda inş..

Palandöken o kadar mı kötü:(
    Önümüzdeki 6 günde ~15cm kar gözüküyor, heralde kayılacak gibi olur???
    Ordaki arkadaşların yorumu nedir?
    Kayak :Dynastar 8800 Legend - Atomic Race D2 SL 165 - Atomic Race D2 GS 186
    Bağlama :Dynastar Legend - Atomic Race 614 - Atomic Race 614
    Ayakkabı:Fischer Viron Soma 95 - Atomic Redster Pro 130
    Baton :Fischer RC4 Carbon - Atomic Race

Sayfa 1/2 12 SonSon