Uludağ Kartanesi Otel Ağaoğlu'nun (Ağaoğlu My Mountain Resort) - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Uludağ Kartanesi Otel Ağaoğlu'nun (Ağaoğlu My Mountain Resort)

Standart Cevap: Uludağ Kartanesi Otel Ağaoğlu'nun

evet arkadaşlar, uludağ'dan taze havadisler geldi... eski kartanesi otel önümüzdeki sezondan itibaren "ağaoğlu my mountain" adıyla ve herşey dahil konsept ile hizmete giriyor... tadilat da görmüş diyorlar, hadi hayırlısı...

Standart Cevap: Uludağ Kartanesi Otel Ağaoğlu'nun

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar, uludağ'dan taze havadisler geldi... eski kartanesi otel önümüzdeki sezondan itibaren "ağaoğlu my mountain" adıyla ve herşey dahil konsept ile hizmete giriyor... tadilat da görmüş diyorlar, hadi hayırlısı...
    bir tur firması Ağaoğlu adına web sayfasını açmış bile

AÄŸaoÄŸlu My Mountain UludaÄŸ Otel | UludaÄŸ AÄŸaoÄŸlu My Mountain | AÄŸaoÄŸlu My Mountain UludaÄŸ Hotel

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Uludağ’da Ağaoğlu My Mountain otelini açacak

Ali Ağaoğlu, Uludağ'da Ağaoğlu My Mountain isimli ikinci otelini açıyor!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Uludağ'da Ağaoğlu My Mountain otelini açacak. 21 Aralık'ta açılacak olan otel, Ağaoğlu'nun ikinci otel ve turizm projesi olacak.

325 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ettiği Maslak 1453 projesiyle dikkatleri üzerine çeken ve satış rekorları kıran Ali Ağaoğlu, My Mountain projesiyle otel sektöründe de adından sıkça söz ettirecek.

Standart Cevap: Uludağ Kartanesi Otel Ağaoğlu'nun (Ağaoğlu My Mountain Resort)

Ağaoğlu bir beni satın almadı arkadaşlar, adam da para hiç eksilmiyor ki

Sayfa 2/2 İlkİlk 12