11-17 Şubat 2011 Palandöken/ Sarıkamış KarTutkusu Fotoğraf ve Videolar - Sayfa 11
Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
104 sonuçtan 101 ile 104 arası

Konu: 11-17 Şubat 2011 Palandöken/ Sarıkamış KarTutkusu Fotoğraf ve Videolar

Standart Cevap: 11-17 Şubat 2011 Palandöken/ Sarıkamış KarTutkusu Fotoğraf ve Videolar

Alıntı agapi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Not. beni kumara 509 nolu oda alıştırdı; o yenilgilerimden beri toparlayamadım yaa :(
    Kahvelerden çıkartamıyorlarmış seni. Ev, araba gitti diyorlar. 2 zarda seksenlik olmuşsun.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kahvelerden çıkartamıyorlarmış seni. Ev, araba gitti diyorlar. 2 zarda seksenlik olmuşsun.
    sakaci Tifo...

Standart Cevap: 11-17 Şubat 2011 Palandöken/ Sarıkamış KarTutkusu Fotoğraf ve Videolar

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim diyor 509 dakiler mi

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakaci Tifo...
    olicim tifo uslanmadı gitti..

sevgili riverside benim boardum düz yolda hızlı gider; meydan okuyorum ama düz yolda senin daglarda inmelerini meshur senin için yani kendim korktugumdan falan değil

tahtada giderse artık napalım kader derim bunların hepsi Kartutkusu yüzünden başıma geldi der gecerim..

Not. beni kumara 509 nolu oda alıştırdı; o yenilgilerimden beri toparlayamadım yaa :(
    Sevgili Agapi, senin ne kadar hızlı kaydığını biliyorum ama hızın göreceli bir kavram olduğunu da hatırlatmak isterim.

Bu nedenle, meydan okumanı bir büyüğün olarak gençliğine ve tecrübe eksikliğine veriyorum.

Agapi, gel bu yanlıştan dönelim… Kumara veda edelim, bir ocağı daha söndürmeyelim. Tahtam senin olsun, yeter ki sen bu kumar batağından kurtul

Not: 2 senedir bakım yaptırmadığım için Palandöken sağolsun tahtanın altı iskandinav fiyordlarına döndü. Meydan okumakta ısrar edersen, illa SArıkamışın hayattan bezdiren 1 nolu pistinde yarışacağız dersen, geleneksel tuzsuz yayık tereyağımı alır gelirim haberin olsun.

kim diyor 509 dakiler mi

Aşkolsun Agapi, tutturmuşsun bir 509 gidiyor. Tekrar ediyorum, biz senin iyiliğini isteriz. Evinde, arabanda,tahtanda, şalepinde senin olsun…

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011