11-17 Şubat 2011 Palandöken/ Sarıkamış KarTutkusu Fotoğraf ve Videolar
Sayfa 1/11 123 ... SonSon
104 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 11-17 Şubat 2011 Palandöken/ Sarıkamış KarTutkusu Fotoğraf ve Videolar

İstanbul Hatunu MinEce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart 11-17 Şubat 2011 Palandöken/ Sarıkamış KarTutkusu Fotoğraf ve Videolar

KarTutkusu İftiharla Sunar

ps: dosya boyutlarını küçültelim hemen geliyoo

Standart Cevap: 11-17 Şubat 2011 Palandöken/ Sarıkamış KarTutkusu Fotoğraf ve Videolar

Ekibe cümleten iyi eğlenceler.
    Riverside a geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.
    Palandökenden ayrıldınız mı Sarıkamış a gittiniz mi ben iki gün önce döndüm SArıkamıştan Fotolara bakınca Palandöken daha iyi durumda. Ama Sarıkamış ta çok zevkl idi Kar durumu kaymayı etkilemiyor.
    Bende Malum ikinci dönem başladı bütünleme sınavları yapıyorum. Palandöken e çıkamadım. Tanışmayı ve sizlerle kaymayı çok istiyordum bu sene de olmadı.
    Hepinize iyi eğlenceler kazasız belasız kaymalar. Okuldaki internetten takip ediyorum sizi.
    İnşallah seneye Tayinim Bursa ya çıkarda sizlerle uludağ da kayma şerefine ulaşırım.

Standart Cevap: 11-17 Şubat 2011 Palandöken/ Sarıkamış KarTutkusu Fotoğraf ve Videolar

ne küçülmez dosya boyutu imiş bu arkadaş bekliyoruz halen fotoları
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Biraz önce Emrah ile konuştum, söylemek istemezdim ama cağ kebabı yiyorlarmışş
    1 saate kadar da Sarıkamış'a doğru yola çıkacalarmışş....

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz önce Emrah ile konuştum, söylemek istemezdim ama cağ kebabı yiyorlarmışş
    1 saate kadar da Sarıkamış'a doğru yola çıkacalarmışş....
    Tam yemek saati bu yapilarmi CemKa
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

Sessizlikleri şimdi anlaşıldı.

Alıntı bunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sessizlikleri şimdi anlaşıldı.
    IRAN lilar ne kadar cok uzulmustur ekipin gittiyine

The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

eee nerde foto ve videolar?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı bunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekibe cümleten iyi eğlenceler.
    Riverside a geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.
    Palandökenden ayrıldınız mı Sarıkamış a gittiniz mi ben iki gün önce döndüm SArıkamıştan Fotolara bakınca Palandöken daha iyi durumda. Ama Sarıkamış ta çok zevkl idi Kar durumu kaymayı etkilemiyor.
    Bende Malum ikinci dönem başladı bütünleme sınavları yapıyorum. Palandöken e çıkamadım. Tanışmayı ve sizlerle kaymayı çok istiyordum bu sene de olmadı.
    Hepinize iyi eğlenceler kazasız belasız kaymalar. Okuldaki internetten takip ediyorum sizi.
    İnşallah seneye Tayinim Bursa ya çıkarda sizlerle uludağ da kayma şerefine ulaşırım.
    Teşekkürler Bunk, inşallah görüşmek üzere.

-----

Diğerleri oyun oynarken fırsattan istifade resimleri düzenleyip eklemeye başlayacağım

Alıntı Extreme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    IRAN lilar ne kadar cok uzulmustur ekipin gittiyine

İranlılarda bizden önce otelden ayrıldı. Asıl üzülen bizim ekip Biz ayrılmadan önce yaklaşık 70 kişilik Rus kafilesi gelmişti otele...

Sayfa 1/11 123 ... SonSon