11 Şubat Kartepe yada 12 Şubat Kartepe hangisine varsınız ??
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
55 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 11 Şubat Kartepe yada 12 Şubat Kartepe hangisine varsınız ??

Standart 11 Şubat Kartepe yada 12 Şubat Kartepe hangisine varsınız ??

Sarıkamış olayı olduğundan talep az olacaktır sayıya göre araç ayarlayacağız

1 ) Pınar
    2 ) Pellinn
    3 ) Rebel
    4 ) Erkan

Bizim için tarih farketmiyor dolayısıyla sizin fikirlerinizi bekliyoruz
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Standart Cevap: 11 Şubat Kartepe yada 12 Şubat Kartepe hangisine varsınız ??

Sizi de alalım Sarıkamış'a ?

11 şubat olursa daha uygun olabileceği görüşüyle ben gelirim

hatta birkaç arkadaşımla olabilir.. araçla mı gidilecek??

tabiki araçla gidilecekşimdi gördüm sayıya göre araç ayarlanır yazmışsınız
    Konu mawish tarafından (09-02-2011 Saat 18:16 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik

bence en güzeli listeye gelicek olanlar yazsın adlarını yanınada hangi gün uygun olduklarını yazsınlar çoğunluğa göre bir gün belirleyip servis falan ayarlayalaım gene derim ben =))
    19/01/1985 A Rh(+)
    İSTANBUL

hahaha sizi bilmem ama ben Sarıkamış dönüşü hafta sonu eşimle kızımı da alıp Kartepe ye kalmalı gitmeyi düşünüyorum

13 şubatta günübirlik Kartepe ye giden yok mu? varsa ben varım

11 şubat Kartepe tabiiki, sabahın körüyle birlikte yollara...
    It' s always snowing somewhere!

11 şubat cuma günü maalesef çalışıyorum, ayrıca cumartesi de çalışıyorum,
    tek boş günüm pazar

sanırım bu durumda herkes kendi araçlarıyla gidicek servis ayarlamaya gerek kalmıyor =)
    19/01/1985 A Rh(+)
    İSTANBUL

ya biz gene araçsız kaldık =)) pelin ne şans var sende en son dakka hep araçsız kalıyoruz =)) sanırım bu hafta biz iptal olucaz yada pelin son haftası olması nedeniyle gaza gelip bizi yürüterek dağa çıkarcak =)))
    19/01/1985 A Rh(+)
    İSTANBUL

Sayfa 1/6 123 ... SonSon