4mevsimtatil tur acentesinin yaptıkları !!!!!!!!!
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: 4mevsimtatil tur acentesinin yaptıkları !!!!!!!!!

Standart 4mevsimtatil tur acentesinin yaptıkları !!!!!!!!!

Çalışan insanlar için pazar günü özeldir. tatil günündür. dolu dolu yaşamak istersin. haftanın stresini atmak istersin. bizde bu niyetle pazar sabahı 04 00 ünde kalkıp kadıköye doğru yollandık saat 05 00 olup otobüs gelmeyince aradık 25 dakkaya ordayız küçük bir kaza oldu dendi 5 30 da aradık köprüye giriyoruz dendi 6 00 da köprü geçiyoruz dendi eee köprü uzun yarım saatde anca geçilebildi 6 20 gibi anca kadıköy salı pazarına gelebildi otobüs geldi ama otobüsün içi ayrı bir curcuna kimi can güvenliğimiz yok otobüs değiştirelim diyor kimi inmek istiyor. kendini turizim acentası adleden kişilerde kartal da otobüs değiştireceğiz diyor . kaldiki diğer otobüs orada ayarlandı muhtemelen adam yatağından kalkıp gelecekti biz artık dayanamadık 6 40 gibi ayrıldık tartışmalar kadıköy salı pazarında devam ediyordu. şimdi tursab numarası olan saygı değer turizim firması olduğunu iddia eden arkadaşlar pazar sabahı saat 04 00 de bizi oraya diktiğiniz için tatil günümüze çok erken saat de başlatığınız için çok teşekkür ederim.........

not: bütün bu olumsuzluklara rağmen tur ile uludağ a giden arkadaşlar sabah 8 30 da olmaları gereken saat yerine 14 30 da 1. bölgeye ulaşabilmişler...

Bu firma ile tur a gidecekler bir kez daha düşünsünler..

Standart Cevap: 4mevsimtatil tur acentesinin yaptıkları !!!!!!!!!

Öncelikle geçmiş olsun. Ama aradan iki gün geçmesine rağmen nedense herkes sessiz sakin kalmış. Yorum yapan kimse yok özelliklede tur yetkilisi. Durumun açıklığa kavuşacağı kesin ama hangi tur firması olursa olsun ne kadarda profesyonel olsa illaki biyerlerde bi eksiklikler oluyor.

Alıntı alpialper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun. Ama aradan iki gün geçmesine rağmen nedense herkes sessiz sakin kalmış. Yorum yapan kimse yok özelliklede tur yetkilisi. Durumun açıklığa kavuşacağı kesin ama hangi tur firması olursa olsun ne kadarda profesyonel olsa illaki biyerlerde bi eksiklikler oluyor.
    Aslında açıklamalar aşağıdaki konuda yapıldı, orada konuşulmaya devam ederken bu konu ayrıca açıldığı için kimse buraya yazma ihtiyacı hissetmemiş olmalı

http://www.kartutkusu.com/turlar-hak...tml#post188546

Bahsedilen tura gidenlerin çogu bu hafta sonu da 4mevsimtatil le Uludağ a gidiyorlar , şimdilik memnuniyet sağlanmış görünüyor

şikayet var kısmı burada olduğu için buraya açmıştım birebir diyaloglara girmemek için. zaten kimseden yorum yapmasıda beklenmiyor burada sadece tur larda yaşanılan sıkıntıları herkesin görmesi için yapılmış bir köşe. bende heba olan bir pazar günümü paylaştım

ben ve arkadaşım gitmeyen taraftayız. gerçekten çok kızmıştım pazar günümün heba olmasına. ( bu arada tur şirketi aradı ve ücretsiz uludağ a götürüyoruz. hatamızı telafi etmek için dedi yalan söyleyemem )

kemalpasha çok haklısınız kesinlikle..bizlerde mağdur olduk ama ikinci bir şans vermek doğru olur diye düşünüyorum ben..
    ki nitekim bu şansı da karşı tarafın özverili davranışları sebebiyle veriyoruz..
    sizi de arayıp hatalarını telafi etmek istediklerini belirtmişler bu durumda sanırım karşı tarafın iyi niyetinin ya da iş ahlakının bir göstergesi olsa gerek..
    tercih tabi ki sizin ama tüm kar tutukunları hepimiz aynı taraftayız ve öyle de kalalım, hep hepberaber olalım ve umarım böyle mağduriyetleri bir daha yaşamayalım eğer yaşarsakta duruma göre yine hep beraber tavrımızı ortaya koyalım ki herzaman hepimiz için en iyisi olsun