Snowboard Çantası ama SIRT ÇANTASI ????
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
36 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Snowboard Çantası ama SIRT ÇANTASI ????

İstanbul Hatunu MinEce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Snowboard Çantası ama SIRT ÇANTASI ????

İki senedir gönlüme göre bir sırt çantası bakıyorum , kayarken rahat rahat kullanabileceğim , kocaman olmayan, içine sadece matara, telefon ,çikolata gibi şeyler koyabileceğim bir çanta.

SPX lere gittim baktım bu amaçla yapılan çantlar çook kocaman geldi bana..

Sarıkamışa gitmeden çanta işini çözmek istiyorum.. Bana önerebileceğiniz marka ve model varmı?
    istediğim gibi renk renk cıvıl cıvıl bi nike, converse vs...aynı işlevi görmez mi ??? burda amaç içinin su geçirmemesi değilde sırt üstü düştüğümde mataranın sırtıma batmaması mı?

Aydınlanmak istitorum

Standart Cevap: Snowboard Çantası ama SIRT ÇANTASI ????

decathlon da kayak/snowboard için güzel bi çanta vardı. telesiyejde ya da içinden bi şey almak için pratik bir hareketle sırtından çıkartmadan arkadan öne de geçebiliyormuş, en büyük özelliği buydu. ama nasıl bir çalışma sistemi var inceleme fırsatım olması açıkçası. internet sitesinden katalogu indirerek bakabilirsin. reverse diye bir model. 37 TL.

"Önceleri sırt çantasıyla telesiyeje binmek kabusa
    dönüşebiliyordu. Çantayı sırttan çıkartıp öne
    getirmek gerekiyor ve eğer gözlerden bazıları
    iyi kapanmamışsa eşyalar etrafa saçılarak sizi
    terk ediyordu. Ama şimdi Reverse sırt çantasıyla
    tek bir hareketle klipsi açmak ve çantayı öne
    çevirmek mümkün!"
    Rossignol Sultan 156+

sağol ozgurvecetin, kullanışlı bir şeye benziyor. Ama hem çok uzak bi çanta için taa bayrampaşaya gitmem hemde simsiyah yahuuu :( ben şöle kuru gibi cicli bicili bişiy istiyorum

tabi o zaman nike, billabong vs gibi bi şeyler bakman lazım. bak bir de markafonide converse çantalar indirimde. 70 civarında...
    Rossignol Sultan 156+

Serhat Akdağ
    AB Rh(+)
    26.08.1989
    Sakarya/Adapazarı

Alıntı ozgurvecetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi o zaman nike, billabong vs gibi bi şeyler bakman lazım. bak bir de markafonide converse çantalar indirimde. 70 civarında...
    işte asıl sorun orda yaa acaba o çantalar yani bildiğimi zsırt çantaları benim işimi görür mü?? hiç çanta kullanmadım dağda..eğer görür diyorsa kullananlar hemen gider allı güllü bişi alırım , yoooook illa özel olmalı diyosanız mecburen Burton nın bavul gibi sırt çantalarından alcam :(

yok canım büyük alma sakın. dengeni bozar kocaman sırtında,ister istemez doldurusun bi de içini, yok red bull yok şu yok bu küçük olması daha iyi telesiyejde vs çıkartman gerekmez. fermuar açma kısmı ele gelecek kadar büyük olsun malum eldivenle zor oluyor... aklıma bunlar geldi...
    Rossignol Sultan 156+

mckinley'in en ufak boyutundan bir sırt çantam mevcut... belli seviyede suya dayanıklı ve nefes alabiliyor... sırt yanında bel ve göğüs bölgesinden sabitlenebiliyor... görenlere boyutu çok ufak gelebilir ancak temel gereksinimleri taşımak için yeterli... çok da büyük olmasın zaten...

decathlon'daki çantanın çeşitli seçenekleri olduğunu duydum... hatta en son kupeli almıştı... en son memnundu...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mckinley'in en ufak boyutundan bir sırt çantam mevcut... belli seviyede suya dayanıklı ve nefes alabiliyor... sırt yanında bel ve göğüs bölgesinden sabitlenebiliyor... görenlere boyutu çok ufak gelebilir ancak temel gereksinimleri taşımak için yeterli... çok da büyük olmasın zaten...

decathlon'daki çantanın çeşitli seçenekleri olduğunu duydum... hatta en son kupeli almıştı... en son memnundu...
    bana çantanı hediye mi etmek istiyosun Oliciğim

Alıntı mnece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana çantanı hediye mi etmek istiyosun Oliciğim
    ben istemesem de agapi istiyormuş...

Sayfa 1/4 123 ... SonSon