SBM-23Ocak konaklamalı Kartalkaya turunda başımıza gelenler:
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: SBM-23Ocak konaklamalı Kartalkaya turunda başımıza gelenler:

Standart SBM-23Ocak konaklamalı Kartalkaya turunda başımıza gelenler:

Merhaba,
    Skiboardmania (SBM) - 23 Ocak tek gece konaklamalı Kartalkaya turunda başımıza gelenler:

Yolculuktan önceki akşam, sms ile gönderileceği söylenen yolculuk bilgileri (rehber,otobüs vs) bize ulaştı mı? HAYIR!
    Otobüste gidiş için adımıza ayrılmış herhangi bir yer var mıydı? HAYIR!
    Bizimle kartalkayaya geleceğini söyleyen Sözde! Organizasyon Müdürü Fatih Bey,iptal edip de haber vermediği uludağ turu yolcuları tarafından alıkonuldu mu? EVET!
    Otelde adımıza veya SBM adına ayrılmış herhangi bir oda var mıydı? HAYIR!
    Dönüş için bizimle iletişime geçeceği söylenen sorumlu dönüş günü bizimle irtibata geçti mi? HAYIR!
    Dönüş otobüsünde adımıza ayrılmış herhangi bir yer var mıydı? HAYIR!

Yukardakiler doğrultusunda organizasyon şirketinin organize edebildiği herhangi birşey var mı? YOK!
    Aldıkları ücreti hakediyolar mı? Bunun cevabını size bırakıyorum..
    Bu şirket ile yola çıkmadan önce bir (hatta birkaç) kez daha düşünün.

Ayrıca:

Gidiş yolunda zincir takmamakta ısrar ederek,otobüsü kaydırıp yolu kapatan,
    arkamızda kalan araçlardaki onlarca kişi ve bizim otele geç varmamıza sebep olan şöförümüze tebriklerimi yolluyorum!

Bize tahsis ettikleri -içinde eşyalarımızın olduğu- odaya başka birinin yerleşmesine imkan veren
    Dorukkaya otel sorumluları ve odadaki eşyaları göre göre yerleşen arkadaşa da katmerli tebriklerimi iletiyorum!
    (Buna hala inanamıyorum..)

Son olarak:
    Bunca sorunun içinde,karşısındakine değer veren ve işini iyi yapan kişilerin de olduğunu görmek güzeldi.
    Dorukkaya dan Erdem Bey e ve Ulusoy dan Hakan Bey e teşekkürler.

Saygılarımla..

Standart Cevap: 22 OCAK - 23 OCAK SBM Extreme Group ULUDAĞ ve KARTALK

yetkililerden mantıklı açıklama gelecektir, SBM benim en profosyonel bildiğim bir grup, eğer o da öyle yapıyorsa kime güvenicez:(

Standart Cevap: 22-23 Ocak SBM Extreme Group Uludağ ve Kartalkaya

sbm yetkililerinden açıklama bekliyoruz...

Standart Cevap: SBM-23Ocak konaklamalı Kartalkaya turunda başımıza ge

Merhaba Ozan BEY;

SBM adına Erkan olarak şikayetinizi okuyor ve tüm yaşananlardan dolayı firmam adına sizden özür diliyorum. Akşam telefon konuşmamızda da söylediğim gibi Uludağ'dan yeni geldim ve konunun hatalıları kimler ise gerekeni yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Ancak bu hatalar biliyoruz ki sizin mağduriyetinizi gidermeyecektir. Telefon konuşmamızda da söylediğim gibi olayın başından sonuna kadar sizler haklısınız ve bu hatanın savunulacak hiç bir tarafı yok.

Ancak şunları belirtmeliyim ki kendi otobüslerimizi dolduracak kadar yolcumuz olmadığı zamanlarda kendi misafirlerimizi Ulusoy Turizmin Kartalkaya seferlerine vermekteyiz. Ancak iki firma arasında yapılan yazışma hatalarından dolayı sizler mağdur olmuşsunuzudur.Ancak siz otobüse bindikten sonra Ulusoy adına rezervasyonunuz açılmış ve dönüş için otobüsünüzün rehberleri tarafından iletişime geçilmemniz yine iki firma arasındaki kopukluk yüzünden size yansımıştır. Ulusoy kaptanı hakkındaki bu şikayetinizi Hakan BEY dikkate alacaktır. Otelde odanızda başınıza gelen tatsızlık içinde gerçekten bizlerde şaşkınız.

Sizleri telefon görüşmemizde de söylediğim gibi baştan sonuna kadar bizim organize ettiğimiz bir organizasyonda misafir etmekten dolayı mutluluk duyacağız. Kendi araçlarımızla aracın içerisindeki tüm yolcuların bize ait olduğu bir grupla sizleri misafir ettiğimizde belki düşünceleriniz değişecektir.

Tepkinizi dile getirdğiniz için teşekkür eder, sizleri üzdüğümüz için şahsım ve firmam adına özür dilerim.
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com
    en ucuz fiyat en güvenilir hizmet en kaliteli otel...
    Skiboardmania Rome Snowboard Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Fischer Ski Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Lib-tech Snowboard Team TÜRKİYE

Standart Cevap: SBM-23Ocak konaklamalı Kartalkaya turunda başımıza ge

Ozan bey e geçmiş olsun dileklerimi sunmak isterim. Gerçekte rahatsız edici bir deneyim yaşanmış.

Daha önce SBM kalmalı da bu tarz bir sorun yaşandığını duymamıştım ama yaşananlar yinede can sıkıcı olmuş.

SBM nin cevabından anladığım kadarıyla bu olaydan gereken dersler çıkartılmaya başlamış bile

Bir daha ne SBM de nede başka firmalarda bu tarz sorunların yaşanmaması dileklerimle...

Bu Konudaki Etiketler