SPX den Kayak Board Ağır Bakimi 60 Lira yerine 29,90 Lira
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: SPX den Kayak Board Ağır Bakimi 60 Lira yerine 29,90 Lira

Standart SPX den Kayak Board Ağır Bakimi 60 Lira yerine 29,90 Lira

Siz de kışın ve adrenalinin tadını kayak ya da snowboard yaparak çıkaranlardansanız, çok değerli ekipmanlarınızın bakımın ne kadar önemli ve zor olduğunu biliyorsunuz demektir.

İstanbul'da extreme spor dendiğinde akla ilk gelen isimlerden Sport Point Extreme, kayağınız ya da snowboard'unuz için en iyi bakımı, dünyaca ünlü Wintersteiger marka profesyonel bakım makineleriyle sunuyor.

Üstelik Groupon farkıyla!

Sport Point Extreme'de Wintersteiger Marka Profesyonel Bakım Üniteleri ile Kayak ve Snowboard Bakımı 60 TL Yerine 29.90 TL!

1989 yılında kurulan SPX, Bakırköy İncirli caddesindeki 2 katlı mağazasında hizmet vermeye başladı.

Sadece takım sporlarına yoğunlaşmış spor mağazacılığından farklı bir perakende kültürü geliştirmek ve özellikle kış sporları ve raket sporlarında uzmanlaşmak amacıyla yola çıkan SPX, sadece Türkiye’nin değil dünyanın örnek gösterdiği uzmanlık mağazaları zincirlerinden biri haline geldi.
    Yıllar geçtikçe kendini geliştiren, kataloglarına yeni ürün ve markalar ekleyen ve takım sporlarını bünyesinden tamamen çıkaran SPX, sadece extreme ve alternatif sporlarda uzmanlaşma yoluna gitti.
    21 yıllık sürede bir çok yeniliği Türkiye pazarına sunan SPX, Rossignol International tarafından Avrupa’nın en iyi kış uzmanlık mağazası seçildi ve resimleri tüm Avrupa kayak sektörüne örnek olması amacı ile dağıtıldı.
    Her yıl Türkiye'ye ithal ettiği dünyaca ünlü markaların fabrikalarında eğitimler alan ve tamamı kayak, snowboard, wakeboard, sörf, tenis gibi sporlarla ilgilenen uzman kadrosuyla profesyonel hizmet veren SPX, kayak ve snowboard'unuzun bakımını da dünyaca ünlü Wintersteiger marka profesyonel bakım makineleriyle gerçekleştiriyor.

3 farklı makineyle, 3 aşamada uygulanan bakımla ekipmanınız yepyeni oluyor!

1. Aşama - Wintersteiger Dolgu Makinesi: Bu işlemde kayağınızın veya board'unuzun tabanındaki derin çizikler kapatılır.
    2. Aşama - Wintersteiger Bakım Ünitesi: Bu ünitede, kayağınızın/board'unuzun tabanındaki çelikleri sıfırlar.
    3. Aşama - Wintersteiger Wax Makinesi: Son aşamada kayağınız veya board'unuz wax işlemine tabi tutularak yepyeni görünmesi sağlanır.

Extreme spor ekipmanınızın çok ince işçilik gerektiren bakımını Sport Point Extreme'in işinde uzman personeline güvenle bırakmak ve kusursuz hizmet almak için fırsatı hemen yakalayın!

Sport Point Extreme

Yeşilce Mah. Girne Cad. No: 2/8, 4. Levent İstanbul
    http://www.spx.com.tr

• Bu Groupon size Sport Point Extreme'de Wintersteiger Profesyonel Bakım Üniteleriyle Kayak ve Snowboard Bakımı sunar.
    • 21 yıllık tecrübesiyle SPX, extreme spor ekipmanlarınızın bakımını kusursuz şekilde gerçekleştiriyor.
    • Kayak ya da snowboard'unuzun bakımı esnasında dünyaca ünlü Wintersteiger marka profesyonel bakım üniteleri kullanılıyor!

Nasıl Yararlanırım

• 16 Ocak-28 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.
    • Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz.
    • Randevu almanız gerekmektedir: 212 265 11 04

Sport Point Extreme ile Kayak ve Snowboard Bakımı %50 Fırsatla!

Standart Cevap: SPX den Kayak Board Ağır Bakimi 60 Lira yerine 29,90 Lira

SPX ile ilgili en yeni başlık burası olduğu için buraya yazmak istedim.spxshop.com ve tüm SPX çalışanlarına bir kez daha tşk etmek isityorum.SPX shop dan aldığım bir kıyafetle ilgili bir sorunum oldu ve bunu kendilerine bildirdiğim zaman tek bir telefon ile hemen çözüm buldukları, ilgi ve alakarı için buradan tekrar tşk etmek istedim.

Arkadaslar kusura bakmayin, kucuk bi duzeltme yapmak istiyorum:

Bakım, oldukca gerekli ve bir o kadar da hassas bir konu. Bu konuda tum board ve kayakcilarin da bilgi sahibi olmalari gerektigine inaniyorum...

1. Asamadaki dolgu makinesi : Ben malesef dolgu makinesi diye bisey duymadim. Soyle ki dolgu; dolgu cubugunun eritilerek gerekli yere akitilmasi ve basilmasi ile yapilir. Bunun icin dolgu cubugunu atesle eriterek yapanlar yaygin olsa da dunyadaki en profosyonel sistem optimum ısıyı dijital olarak ayarlayabildiginiz dolgu tabancalaridir. yani makinede dolmaz boardun alti, elle doldurulur.

3. Asamadaki wax islemi ise kayarken en rahat hissedebileceginiz farki yaratir. Ama Wax kesinlikle boardun alti guzel gorunsun diye degil ! boardunuz veya kayaginizin karin ustunde hizli gitmesine yardimci olur. Kabaca malzemenizin altini kayganlastirir diyebiliriz....

Bakimli bir malzemeyle kaymak hem performansinizi hem de aldiginiz zevki onemli olcude arttiracaktir. Saygilar....

Alıntı nano Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar kusura bakmayin, kucuk bi duzeltme yapmak istiyorum:

Bakım, oldukca gerekli ve bir o kadar da hassas bir konu. Bu konuda tum board ve kayakcilarin da bilgi sahibi olmalari gerektigine inaniyorum...

1. Asamadaki dolgu makinesi : Ben malesef dolgu makinesi diye bisey duymadim. Soyle ki dolgu; dolgu cubugunun eritilerek gerekli yere akitilmasi ve basilmasi ile yapilir. Bunun icin dolgu cubugunu atesle eriterek yapanlar yaygin olsa da dunyadaki en profosyonel sistem optimum ısıyı dijital olarak ayarlayabildiginiz dolgu tabancalaridir. yani makinede dolmaz boardun alti, elle doldurulur.

3. Asamadaki wax islemi ise kayarken en rahat hissedebileceginiz farki yaratir. Ama Wax kesinlikle boardun alti guzel gorunsun diye degil ! boardunuz veya kayaginizin karin ustunde hizli gitmesine yardimci olur. Kabaca malzemenizin altini kayganlastirir diyebiliriz....

Bakimli bir malzemeyle kaymak hem performansinizi hem de aldiginiz zevki onemli olcude arttiracaktir. Saygilar....
    Sitede rep verme isini de tekrar aktif hale getirmeyi planliyorum. Simdi bu bilgi dolu mesaji odullendirmemek ayip olur

sarıkamış ordu evinde tam 123 çift kayağın bakımını yaptım 1 kr ta para almadım eeee vatan borcu

admin notu: internet ortamında bir mesajın veya kelimenin tamamının büyük harfle yazılması bağırmak anlamına gelmektedir... karşınızdakine bağırmanız hoş karşılanmaz... dolayısıyla büyük harf kullanmamaya özen göstermeniz gerekmektedir... mesajınızı düzenledim...
    Konu oliver_han tarafından (15-01-2011 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: büyük harf kullanımı
    Coşkun Topsaç

Alıntı SuRge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sarıkamış ordu evinde tam 123 çift kayağın bakımını yaptım 1 kr ta para almadım eeee vatan borcu
    geçen yıl orduevinde 1 hafta kaldım.

123 çift kayak mı almışlar?

yok mu yeni alım boardlar? 3-5 tane vardı..
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

SPXten ben de herkes gibi memnunum fakat gecenlerde 89,90TL ye aldigim polari SW Palladium magazasinda 39,90a gorunce SPXle ilgili iyi dusuncelerimin bir kismi kayboldu.Tamam serbest piyasa ekonomisidir anlarimda bu kadar da fark olmaz ama degilmi??Sonucta o polari 39,90a satan adamda para kazaniyor ve uyduruk bir yerde degil ayrica...
    SPXe hic yakistiramadim dogrusu,Nautilus SPXe sitemlerimi yolluyorum burdan

Alıntı srdpnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SPXten ben de herkes gibi memnunum fakat gecenlerde 89,90TL ye aldigim polari SW Palladium magazasinda 39,90a gorunce SPXle ilgili iyi dusuncelerimin bir kismi kayboldu.Tamam serbest piyasa ekonomisidir anlarimda bu kadar da fark olmaz ama degilmi??Sonucta o polari 39,90a satan adamda para kazaniyor ve uyduruk bir yerde degil ayrica...
    SPXe hic yakistiramadim dogrusu,Nautilus SPXe sitemlerimi yolluyorum burdan
    Alalı kaç gün oldu bilmiyorum ama eğer süre içerisindeysen hiç bekleme iade et derim

Asıl konuyla ilgili gidip kayak veya board bakımı yaptıran arkadaslar varmıdır acaba? nasıl memnun kaldınızmı?
    It' s always snowing somewhere!

Bu Konudaki Etiketler