[Ankara] 15 Ocak 2011 Cumartesi Günübirlik Kartalkaya - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: [Ankara] 15 Ocak 2011 Cumartesi Günübirlik Kartalkaya

Ankara Sorumlusu metulife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Cevap: [Ankara] 15 Ocak 2011 Cumartesi Günübirlik Kartalkaya

Cemal Bey; Erken gideceğiz değil mi ? 8'de orada olacağız değil mi ? geç kalanlar arkadan yetişsin diye 80le gitmeyeceğiz değil mi ?
    Saygılar.

Alıntı metulife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cemal Bey; Erken gideceğiz değil mi ? 8'de orada olacağız değil mi ? geç kalanlar arkadan yetişsin diye 80le gitmeyeceğiz değil mi ?
    Saygılar.
    Arkadaşlar öncelikle kimseye 8'de orda olacağız diye bir söz vermişliğim yok. Tabi ki bizde sizleri bir an önce pistlerle buluşturmak isteriz ama yol durumuna göre oraya varışımız 9 ve 9.30 olacaktır. Geç kalanlar eğer bizim hatamız ise araca yetiştirilecektir. Fakat zamanında giden aracın yavaşlatılması söz konusu değil sizin için dağda fazladan 10 dakika geçirmenin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Bu sebeptendir ki arkadan gelenleri hiç beklemediniz. Eğer bekletmiş olsaydım molada sizi yakalarlardı. Fakat arkadan gelenler Sizi dörtdivan'da yakaladı. Dörtdivan Kayak merkezine sadece 35 km. sizleri düşünmüyor olsaydım aracı molada bekletir Dörtdivan'a kadar arkadan özel araçla getirmezdim.

Umarım en büyük aksaklığımız böyle olsun. Keyifle gidin gelin....

Saygılarımla

Seyahat53 Turizm
    Operasyon Sorumlusu
    Cemal ERDEM
    Tel:0312 432 53 53 / 6
    Fax:0312 430 62 22
    Adres:Sakarya Cad. Ali Nazmi İş Hanı 1/17
    Kızılay/Ankara
    E-Mail: operasyon@seyahat53tur.com
    Web: Karadeniz Turu | Yurtiçi Turlar | Yurtdışı Turlar | Ankaradan| Seyahat Acentası| Ankara|

Ankara Sorumlusu metulife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı seyahat53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle kimseye 8'de orda olacağız diye bir söz vermişliğim yok. Tabi ki bizde sizleri bir an önce pistlerle buluşturmak isteriz ama yol durumuna göre oraya varışımız 9 ve 9.30 olacaktır. Geç kalanlar eğer bizim hatamız ise araca yetiştirilecektir. Fakat zamanında giden aracın yavaşlatılması söz konusu değil sizin için dağda fazladan 10 dakika geçirmenin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Bu sebeptendir ki arkadan gelenleri hiç beklemediniz. Eğer bekletmiş olsaydım molada sizi yakalarlardı. Fakat arkadan gelenler Sizi dörtdivan'da yakaladı. Dörtdivan Kayak merkezine sadece 35 km. sizleri düşünmüyor olsaydım aracı molada bekletir Dörtdivan'a kadar arkadan özel araçla getirmezdim.

Umarım en büyük aksaklığımız böyle olsun. Keyifle gidin gelin....

Saygılarımla

Seyahat53 Turizm
    Operasyon Sorumlusu
    Cemal ERDEM
    Kızılay/Ankara
    Web: Karadeniz Turu | Yurtiçi Turlar | Yurtdışı Turlar | Ankaradan| Seyahat Acentası| Ankara|
    Cemal Bey, tabi siz demediniz 8 diye benim önerim o sizinle konuşmamda çoğunluğu sağlarsanız olabilir demiştiniz diye hatırlıyorum ?? yada başka turlamı konuştum hatırlamıyorum.
    Şimdi biz 7 kişi görünüyoruz bugün beni iki arkadaşım aradı toplamda tahmini 3 kişi daha olacaklar yani toplam 10 kişi olacak gibi görünüyoruz peki şimdi erken çıkabilirmiyiz ? 8'de olabilirmiyiz ? giyinsek 8:30 pist açılışına yetişiriz.
    Tammm bitirip bir kaç birşey daha yazacaktım hakan abiyle konuştum erkene çekilemiyeceğini öğrenmiş ne diyelim sağlık olsun.
    Saygılar.

1- kupeli - ok
    2- ilhan-ok
    3- engineer06 (artık şef oldu) - ok
    4- Didem - ok
    5- Metu - ok
    6- bkunak - ok
    7- BlackHawk -ok
    8-???
    Board: burton se7en (satılık)
    Bindings: burton custom (satılık)
    Boots: burton trıbute (satılık)
    Snowboard Bag: Rossignol

Beklediğim gibi olmadı yarın için , bir başka organizasyonda inşallah diyorum :=)Hepinize iyi eğlenceler karın tadını çıkarın :P
    Board : вυятσи ¢ℓαѕн
    Bağlama : ƒℓσω ƒℓιтє 2
    Bot : вυятσи ƒяєєѕтуℓє
    α ян (-) αикαяα

Alıntı metulife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cemal Bey, tabi siz demediniz 8 diye benim önerim o sizinle konuşmamda çoğunluğu sağlarsanız olabilir demiştiniz diye hatırlıyorum ?? yada başka turlamı konuştum hatırlamıyorum.
    Şimdi biz 7 kişi görünüyoruz bugün beni iki arkadaşım aradı toplamda tahmini 3 kişi daha olacaklar yani toplam 10 kişi olacak gibi görünüyoruz peki şimdi erken çıkabilirmiyiz ? 8'de olabilirmiyiz ? giyinsek 8:30 pist açılışına yetişiriz.
    Tammm bitirip bir kaç birşey daha yazacaktım hakan abiyle konuştum erkene çekilemiyeceğini öğrenmiş ne diyelim sağlık olsun.
    Saygılar.
    arkadaşlar keşke sizin isteklerinize bu kadar kolay ve anında cevap verebilsek ama bu araca biz tüm acentalardan yolcu alıyoruz ve hepsiyle aynı bilgiyi paylaşıyoruz. bu durumda ani değişiklikler yapamıyoruz. özellikle saatler çok sıkıntılı biraz bu şekilde devam edeceğiz ama bi değişiklik yapacağımda en önceliğim bu istediğiniz olacaktır emin olun.
    bu arada bugün giden hakan abiler ve tüm kar tutkusu tayfası 09.05'de dağa ulaştı hepsine iyi eğlenceler diliyorum ve bir sonraki organizasyonumuza hepinizi bekliyorum.

Saygılarımla

Seyahat53 Turizm
    Operasyon Sorumlusu
    Cemal ERDEM
    Kızılay/Ankara
    Web: www.seyahat53tur.com

admin notu: internet ortamında bir mesajın veya kelimenin tamamının büyük harfle yazılması bağırmak anlamına gelmektedir... karşınızdakine bağırmanız hoş karşılanmaz... dolayısıyla büyük harf kullanmamaya özen göstermeniz gerekmektedir... mesajınızı düzenledim...
    Konu oliver_han tarafından (15-01-2011 Saat 11:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: tamamı büyük harften oluşan mesaj

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Süper bi hava , ortanın üstünde kar , 7 kişilik Ankara tayfası, dağda buluştuğumuz Kite ve Merish ile birlikte keyifli, eğlenceli, süper bi tur oldu. Kaymayı o kadar çok özlemişimki durup fotograf çekemeye bile vakit ayıramadım. Ulaşımımızı sağlayan Seyahat53 e , yakın ilgi ve alakasından dolayı otobüsteki rehberimize , bizi sağ salim götürüp getiren kaptan şöförümüze ve katılan arkadaşlar teşekkürler.
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler