DorukKaya Kartalkaya’dan günübirlik kayak turu, ski pass dahil 69,50 TL!
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: DorukKaya Kartalkaya’dan günübirlik kayak turu, ski pass dahil 69,50 TL!

Standart DorukKaya Kartalkaya’dan günübirlik kayak turu, ski pass dahil 69,50 TL!

Fırsatta Zirve Yaptık!

DorukKaya Kartalkaya’dan hafta içi turlarında verilmek üzere gidiş – dönüş lüks otobüsler ile ulaşım, ski pass, sucuk ekmek ve 1 adet alkolsüz meşrubat dahil kayak turu sadece 69,50 TL!

Bütün bir Sonbahar boyunca bunu bekledin. Yaz bitti, kış ne zaman gelecek dedin. Bu sene artık kaymak istiyorum dedin. Küresel ısınma, sabrımızı taşırma dedin. En sonunda hayallerin gerçek oldu. DorukKaya Kartalkaya’da hayal ettiğin her şey hem de yakala.co fırsatı ile gerçek oluyor.

Hafta içi herhangi bir gün, yola lüks otobüsler ile çıkıyorsun, DorukKaya Kartalkaya’ya geliyorsun. Ski pass ile piste çıkıp, kaymaya başlıyorsun.

Acıktın mı? Hemen sucuk ekmeğini ve alkolsüz meşrubatını alıyorsun. Bunların hepsini ise sadece 69,50 TL’ye yapıyorsun. Kafelerden yapılan alışverişe bir indirim değil bizimkisi, sucuk ekmek ve meşrubat ödediğin ücretin zaten içinde. Hayal görmüyorsun, bu yıl yakala.co tarifesini yaşıyorsun.

Eğer kış sporları senin için vazgeçilmezse Dorukkaya Ski & Mountain Resort senin için biçilmiş kaftan. Kayak ve snowboard tutkusu, Dorukkaya'da sınırsız eğlence, adrenalin ve yüksek kar kalitesiyle birleşerek seni tatilin zirvesine taşıyacak.

Sezon boyunca yüksek kar kalitesi, farklı zorluk derecelerinde ve uzunluklarında konumlandırılmış 7 adet Ski-Lift, Türkiye'nin en iyi kayak ve snowboard okulları, profesyonel hocalar, Türkiye'de ilk ve tek olan Snowpark ile spora ve eğlenceye doyamayacaksın. yakala.co bu fırsatı kışı ve kış sporlarını seven üyeleri için yakaladı:

* Bu yakala.co fırsat kuponu ile; DorukKaya Kartalkaya’dan hafta içi turlarında verilmek üzere gidiş – dönüş lüks otobüsler ile ulaşım, ski pass, sucuk ekmek ve 1 adet alkolsüz meşrubat dahil kayak turu sadece 69,50 TL!

* Kuponun Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri düzenlenen turlar için geçerlidir.

* 7 gün önceden rezervasyon yaptırman gerekiyor.

* Her kupon 1 kişiliktir. Dilediğin kadar kupon alabilirsin.

* Kuponunu hediye edebilirsin.

* Bu fırsat 17 Ocak 2011, 21 Mart 2011 tarihleri arasında geçerlidir.

* Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

* Bonus Kart kullanıcıları bu fırsatı satın aldıklarında %5 Bonus kazanıyor.

DorukKaya Kartalkaya

Tel: 444 52 92 Kaya Hotels and Resorts
    istanbulsatis@kayatourism.com. tr

Standart Cevap: [ANKARA] DorukKaya Kartalkaya’dan günübirlik kayak turu, ski pass dahil 69,50 TL!

bu kuponlardan alan var midir olacak mi? ben almayi dusunuyorum ama haftaici olacagi icin tek basima gitmek istemiyorum.

bu arada kartalkaya da kayak kiralamayla ilgili bilgisi olan var mi? fiyat-kalite?

Standart Cevap: [ANKARA] DorukKaya Kartalkaya’dan günübirlik kayak turu, ski pass dahil 69,50 TL!

ankaradan olmuyo sanırım

Standart Cevap: DorukKaya Kartalkaya’dan günübirlik kayak turu, ski pass dahil 69,50 TL!

Alıntı burakflex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankaradan olmuyo sanırım
    başlığı düzelttim...

Ankara Sorumlusu metulife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Cevap: DorukKaya Kartalkaya’dan günübirlik kayak turu, ski pass dahil 69,50 TL!

ulaşım bizden olsa ne olur hacı

Bu Konudaki Etiketler