Rossignol District Hakkında Bilgi
Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Rossignol District Hakkında Bilgi

Standart Rossignol board hakkında

Herkese selamlar,
    Rossignol district board hakkında bilgi ve yorum ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Geçen sene 4 gün board yaptım ve bu sene kendi boardumu almak istiyorum. Spx de set kamoanyası olan bir board, düşüncelerinizi merak ediyorum.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Standart Cevap: Rossignol board hakkında

benim bildigim kadariyla giris seviyesi ve orta seviye icin fiyati uygun olan makul bir board..
    kontrolu kolay, ve saglam...

nispeten hafif oldugu icinde keyifli bir surus sagliyor..
    bence alinabilinir.. giris seviyesi hareketler yapana kadar seni rahatlikla idare edicektir.. kafadan 2 sezon cikartir diye dusunuyorum, ha ben ilk gunden atlicam ziplicam super direk park yapicam diyorsan, o zaman paran varsa bu board ile vakit kaybetme..

ama carving dir, normal surustur, iki atlarim ziplarim cok kasmam 1-2 sezon, sonrasinda bakariz dersen o zaman ideal board dir..
    [rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

teşekkürler Luniz,
    rossignol district boardu burton free sytle bağlama ve flow botlarla set yapıp aldım. aslında bullet istiyordum ama fiyat inanılmaz artıyordu kampanyada olmadığı için.

bakalım bir-iki sezon kullanır sonra burton ile değiştiririm kısmetse.

Alıntı saltan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler Luniz,
    rossignol district boardu burton free sytle bağlama ve flow botlarla set yapıp aldım. aslında bullet istiyordum ama fiyat inanılmaz artıyordu kampanyada olmadığı için.

bakalım bir-iki sezon kullanır sonra burton ile değiştiririm kısmetse.
    merhaba,
    ben pek tecrübeli sayılmam, bu marka ve model hakkında da bilgim yok ama bence çok mantıklı bir iş yapmışsın. bağlama ve botları burton ve flow alarak. board seni epey idare eder, sıkılıp değiştirmek istediğinde sadece boardunu değiştirirsin. bu arada tecrübesizken çizersen felan da çok üzülmezsin. güle güle kullan diyelim, hayırlı olsun.

bende spx ankamall mağazasından kendime district bir set boardu aldım çok yardımcı oldular gereken ilgiyi gösterdiler.
    2010 sezon boardunun görünüşü çok güzel ayrıca set fiyat olarak diğer yerlere göre çok uygun rossıgnol kalitesinde.bu board başlangıç seviyesinden orta seviyeye hatta orta ileriye kadar rahatlıkla keyif alarak kullanabileceğiniz bir board.

bu gün intersportta çok güzel bir board beğendim rossignol sultan. bu yıl boarda yeni başlayacağım boarddan hiç anlamamama rağmen çok hoşuma gitti önümüzdeki hafta almayı planlıyorum.sizce yeni başlayan biri için ideal midir? bu arada bağlama ve bot olarak crazycreek önerdiler. toplamda 800 tl civarı bir rakam tutuyor.
    impossible is nothing!

merak ettiğim bir konu daha var.
    boardlarda freestyle freeride ya da allmountain... her model kendi içinde bu sınıflara ayrılıyormu yani şöyle örnekle sorumu sorayım.
    örneğin rossignol sultan; sultan modelinin hem freestyle i hem de freeride i var mı yoksa tek bir stil mi. bu gün baktığım boardun arkasında all terrain yazıyordu bu ne anlama geliyor?
    impossible is nothing!

Alıntı lostboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu gün intersportta çok güzel bir board beğendim rossignol sultan. bu yıl boarda yeni başlayacağım boarddan hiç anlamamama rağmen çok hoşuma gitti önümüzdeki hafta almayı planlıyorum.sizce yeni başlayan biri için ideal midir? bu arada bağlama ve bot olarak crazycreek önerdiler. toplamda 800 tl civarı bir rakam tutuyor.
    zamanında travis rice'ın us open'da kullandığı; başlangıç için çok güzel bir board... hayırlı olsun... crazycreek'i ise hiç duymadım...

merak ettiğim bir konu daha var.
    boardlarda freestyle freeride ya da allmountain... her model kendi içinde bu sınıflara ayrılıyormu yani şöyle örnekle sorumu sorayım.
    örneğin rossignol sultan; sultan modelinin hem freestyle i hem de freeride i var mı yoksa tek bir stil mi. bu gün baktığım boardun arkasında all terrain yazıyordu bu ne anlama geliyor?
    aynı boardun fs veya fr modelleri olduğuna denk gelmedim hiç... sultan all-mountain ama fs karakteri daha baskın...

rossignol sultan ı bende geceç sene incelemiştim orta flex başlangıç için güzel bir board ama intersport (Bursa mağazaları) maalesef bağlama ve bot çeşitliliğinde çok zayıf, Alacaksan sadece boardu al derim crazy creek uydurma gelmişti bana ondan vazgeçmiştim zaten. Buarada sultan geçen sezon boardu 2011 diye satmasınlar haberin ola
    Bursa 0Rh(+)
    Board: Flow Quantum
    Bindings: Flow Flite 4
    Boots: Forum The Formula

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı boardun fs veya fr modelleri olduğuna denk gelmedim hiç... sultan all-mountain ama fs karakteri daha baskın...
    teşekkürler oliver ben de başlangıç için orta seviye bir boarda almayı düşünüordum.ilerdeyse fs hayalim var.bu boardun fs yönünü daha baskın olması benim için daha ii o halde.
    impossible is nothing!

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler