[Satılık] Oakley Proven OTG Goggle
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: [Satılık] Oakley Proven OTG Goggle

Post [Satılık] Oakley Proven OTG Goggle

Merhaba arkadaşlar, elimde bir adet Oakley Proven OTG(gözlük üstü gözlük) goggle var. Kontakt lens kullanacağım için satıyorum, ürün hiç kullanılmadı, kutusunda duruyor. Kartutkunlarına indirim mevcut
    Fiyatı: 110TL
    İlan: Oakley Proven OTG goggle sahibinden.com'da
    Kayak :Dynastar 8800 Legend - Atomic Race D2 SL 165 - Atomic Race D2 GS 186
    Bağlama :Dynastar Legend - Atomic Race 614 - Atomic Race 614
    Ayakkabı:Fischer Viron Soma 95 - Atomic Redster Pro 130
    Baton :Fischer RC4 Carbon - Atomic Race

Standart Cevap: [Satılık] Oakley Proven OTG Goggle

iyi satışlar...

lens kullanacağınızdan bahsetmişsiniz... kayarken lens kullanımı hassas bir konudur... öncelikle bol bol deneme yaparak gözünüzü rahat ettirecek bir lens seçmeniz gerekir... genelde mümkün olduğu kadar yumuşak lensler tavsiye ediliyor... yine de dağ koşullarında erken kuruma ve batma şikayetleri söz konusu olabilir... yanınızda göz damlası taşımanızda ve belli aralıklarla takviye yapmanızda fayda var.... yeni alacağınız gözlüğün de iyi bir havalandırması olsun... tabi gözünüzü rüzgar ve güneş dahil pek çok dış etkenden max. korusun...

Standart Cevap: [Satılık] Oakley Proven OTG Goggle

Tavsiyelerin için teşekkür ederim oliver. Lens konusunu araştırdım ve Oasis marka yumuşak lens aldım, diğerleri nasıldır bilmiyorum ama bunun varlığıyla yokluğu bir tavsiye ederim...
    Kayak :Dynastar 8800 Legend - Atomic Race D2 SL 165 - Atomic Race D2 GS 186
    Bağlama :Dynastar Legend - Atomic Race 614 - Atomic Race 614
    Ayakkabı:Fischer Viron Soma 95 - Atomic Redster Pro 130
    Baton :Fischer RC4 Carbon - Atomic Race

Alıntı fdrrkmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavsiyelerin için teşekkür ederim oliver. Lens konusunu araştırdım ve Oasis marka yumuşak lens aldım, diğerleri nasıldır bilmiyorum ama bunun varlığıyla yokluğu bir tavsiye ederim...
    umarım dağda da rahat edersiniz... gözünüzde en ufak bir kaşınma, yanma, batma vs. hissederseniz suni gözyaşı takviyesi yapmayı ihmal etmeyiniz... şikayetiniz devam ederse lensleri çıkartınız...

Bu Konudaki Etiketler