Kartepe Green Park 22 Ocak Cumartesi Tek Gece
Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartepe Green Park 22 Ocak Cumartesi Tek Gece

Standart Kartepe Green Park 22 Ocak Cumartesi Tek Gece

22 ocak cumartesi tek gece konaklama yapmak istedik ancak Uludağ'da malum tek gece veren yer yok. Dandik oteller fahiş fiyatlarda üstelik.Çocukta olunca işin işinde daha düzgün ona uygun yer bakma zorululuğu oluyor.Bu nedenle kartepe green park'ı aradım tek gece konaklama yapabiliyorsunuz ve apart odalarda(1 oda 1 salon) 4 kişi konaklama yaptığınızda fiyat peşin ödemede 157,50 tl.6 taksitli 166,25 tl.'ye geliyor 2 günlük skıpassta dahil.Kartepe'yi her zaman çok tercih etmesekte yakınlığı-fiyatı ve otel kalitesi olarak bakarsak çok mantıklı.Benim gibi çocuklu olupta henüz sezonu açamamış olan arkadaşlara tavsiye ederim.
    Aslı Çetinoğlu 02.03.1976
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

Standart Cevap: Kartepe green park c.tesi tek gece konaklama

Alıntı aslı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    22 ocak cumartesi tek gece konaklama yapmak istedik ancak Uludağ'da malum tek gece veren yer yok. Dandik oteller fahiş fiyatlarda üstelik.Çocukta olunca işin işinde daha düzgün ona uygun yer bakma zorululuğu oluyor.Bu nedenle kartepe green park'ı aradım tek gece konaklama yapabiliyorsunuz ve apart odalarda(1 oda 1 salon) 4 kişi konaklama yaptığınızda fiyat peşin ödemede 157,50 tl.6 taksitli 166,25 tl.'ye geliyor 2 günlük skıpassta dahil.Kartepe'yi her zaman çok tercih etmesekte yakınlığı-fiyatı ve otel kalitesi olarak bakarsak çok mantıklı.Benim gibi çocuklu olupta henüz sezonu açamamış olan arkadaşlara tavsiye ederim.
    Bu fiyata sabah öğle ve akşam yemekleri ve 5 çayı da dahil mi Aslı ?

Gecelik kisibasi tabi degil mi?
    Everyman Dies; NOT Everyman Really Lives...

Gecelik kişi başı. Otel yarım pansiyon Emrah sabah akşam yemek dahil ama geçen sene 5 çayı da vermişlerdi.Zaten 2 gün skıpass alsan aynı para otel bedavaya geliyor bu durumda
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

Alıntı aslı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecelik kişi başı. Otel yarım pansiyon Emrah sabah akşam yemek dahil ama geçen sene 5 çayı da vermişlerdi.Zaten 2 gün skıpass alsan aynı para otel bedavaya geliyor bu durumda
    Valla güzel fiyatmış , söylediğin gibi neredeyse skipass parasına geliyor.
    Apartta uygun yer varsa , bi tava birde sucukla öğlen yemek işide hallolur nasıl olsa :P
    Eskiden Geyik alanının oradan kaymaya devam ederek direk apartların önüne kayılabiliyordu hala öyle mi acaba

Evet o parkur güzeldir ben severim ya Kartepe'yi, ah bir de şu yürüyüşçülere çözüm bulabilseler. Gene önerim aynı, yürüyüşçüler için ayrı bir seyir telesieji yapsınlar. İsteyen kayakçılar da binebilir ama başına gelebilecekleri bilerek. Diğerlerinde yayan binmek yasak olmalı, bu kadar zor mudur ya bu?
    En Güncel Pist ve Kar Rehberi, Canlı Kameralar

Alıntı twingo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet o parkur güzeldir ben severim ya Kartepe'yi, ah bir de şu yürüyüşçülere çözüm bulabilseler. Gene önerim aynı, yürüyüşçüler için ayrı bir seyir telesieji yapsınlar. İsteyen kayakçılar da binebilir ama başına gelebilecekleri bilerek. Diğerlerinde yayan binmek yasak olmalı, bu kadar zor mudur ya bu?
    Sanırım en son 2 sene önce gitmiştim Kartepe ye, o zamandan bu zamana yayalaara karşı bir iyileştirme olmadımı :(

valla bende bilmiyorum turnike sistemi falan diyorlardı yok mu bir değişiklik?
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

Ben de bir o kadar olmuştur gitmeyeli, sırf bu sebepten gitmiyorum ayrıca. Ne kadar yakın aslında, ama buradan okuduklarımdan anlıyorum ki bir düzenleme yok bu konuda.

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım en son 2 sene önce gitmiştim Kartepe ye, o zamandan bu zamana yayalaara karşı bir iyileştirme olmadımı :(
    En Güncel Pist ve Kar Rehberi, Canlı Kameralar

Geçen cumartesi kartepedeydim.Geyikalanı pistini kullandım ama etrafta hiç yaya görmedim. Aşağılarda piste çıkmış yayaları motorlu görevliler uyarıyordu.Otoparkın hemen bitiminde etrafı çitlerle kapatılmış bir alan ayırmışlar çoluk çocuk kızakla kayanlar için.
    Doğa sporlarına her zaman evet....

Rossignol Angus 161 2010
    Burton Binding Triad L 2010
    Burton Boot Poarcher 11 2010

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler