Kartepe Green Park 22 Ocak Cumartesi Tek Gece - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Kartepe Green Park 22 Ocak Cumartesi Tek Gece

Standart Cevap: Kartepe green park c.tesi tek gece konaklama

Alıntı burky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 numara Geyikalanından zor mu?
    Evet daha zordur, yanlış hatırlamıyorsam 10 numara kırmızı olarak geçiyordu. Ama birinden diğerine bağlandıgınız için eğlenceli oluyor. Geyik alanı kaymayı öğrenmek isteyenler yada rahat rahat hareket falan deneyim diyenler için bence çok iyidir

Bu arada apart fiyatı(4 kişilik) gecelik kişi başı 154 TL.ve ana bina 2 kişilik oda fiyatı kişibaşı 211 TL.imiş vade farksız 9 taksit.Sabah akşam açık büfe, akşam yemekte 1 içecek ücretsiz, 5 çayı ve gece çorbası da dahilmiş.Havuz,sauna,hamam vs.ücretsiz.1.gün skıpassı otele giriş saati olan 14.00 da veriyor.2.gün de sabahtan akşama kadar dahil.
    Aslı Çetinoğlu 02.03.1976
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

hmm hepsi iyi güzel de bu yarım günlük skipass için ne kadar ödeniyormuş peki ?

Standart Cevap: Kartepe Green Park 22 Ocak Cumartesi Tek Gece

ben geyık alanı falan anlamam 10/11/12/13/14 hatta bır pıst vardır kı kımse bılmez sanırım
    numarası yok 10 numaralı pıstten saga donerken duzluk vardır donmeden cıtlerle kapalı bır yer aslında orası bır pıst cok dık ve uzun ama ezılmez denemenızı tavsıye ederım......
    eskıler bılır orda nasıl kayak yapılır...hehehehehheeh...
    bu arada ayın 22 sınde kartepedeyız herkezı beklerız bır kartutkusu ıstılası beklıyorum KARTEPEDE yaylara yer kalmasın yuruyecek....
    Gürkan ÇETİNOĞLU
    İSTANBUL / mecidiyeköy
    rossıngnol cobra xt
    GALATASARAY
    M.Ö. 1974 A Rh (+)

Onumuzdeki gunlerde kartepe surprizi gelebilir guzel bir konaklamali fiyatiyla.. Oyle bi duyum aldim.
    Everyman Dies; NOT Everyman Really Lives...

Biz kardeşimle beraber pazar günü ordayız kısmetse.İnşallah Kartepe telesiyeji açık olur.

Alıntı Alexis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz kardeşimle beraber pazar günü ordayız kısmetse.İnşallah Kartepe telesiyeji açık olur.
    Gittiniz mi Kar durumu nasıldı ?

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gittiniz mi Kar durumu nasıldı ?
    Gittik Boss.Pazar öğlene kadar kar süperdi.Fakat öğleden sonra başlayan yağmır ve kalabalığın etkisi ile pistler helva gibi oldu yeryer açılmalarda vardı.Ama biraz yağış olursa pistler toparlanır.
    Bu arada dikkatimi bişey çekti Kartepe telesiyeji biraz hızlandırılmış ve kesinlikle kayak veya board u olmayanıalmıyorlar ve hiç sıra yok.Ama geyik alanı telesiyeji hala yavaş ve kayakçılardan çok yaya var.
    Ben pazar günü süper bi gün geçirdim.Green Park yetkililerinde gelişme var bence yavaş yavaş bağzı şeyleri düzelticekler gibi.

sıra beklemeye de razı olduk yeter ki kar olsun o tarihte:(
    Aslı Çetinoğlu 02.03.1976
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler