[Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Palandöken Kayak Merkezi - Sayfa 51
Sayfa 51/110 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
1091 sonuçtan 501 ile 510 arası

Konu: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Palandöken Kayak Merkezi

Standart Ynt: Palandöken de durum nedir?

Alıntı Musdy! Nickli Üyeden Alıntı
    Ben Erzurum'da görev yapıyorum geçen hafta iki kere gittim hafta içi ve sonu; Conan'ın tespitleri doğru. Kayak takımlarım haşat oldu. Müzik defteri gibi çizikler dolu. İlk durağa kadar gondolları ve telesiyejleri çalıştırmaları da adetten olsun diye oteller iyicene rezil olmasın diye ve kayak kulüpleri için. zaten o pistleride yapay kar makinaları ile ve taşıma karlarla o hale getiridiler. En az iki defa kar yağması lazım sağlam bir şekilde.
    Maalesef bir hafta kar görünmüyor. 15 tatile kadar gitmeyeceğim Palandöken'e Tatil başlayınca Sarıkamış'a gitmeyi düşünüyorum.

aynen bu yazını maıl attım takım arkadaslarıma ;D kımısı kesin o zamana kadar kar yagıcagını hatta bu pazar goruceksnz fln gıbısınden ıddalı konustu bi arkadaşımız off canıma degsın gıdemeyın ınsallah dedı kı bu yurtdısında suan katılamadıgı ıcın cekemıyo bızı ;D walla ben bu yazını okuduktan sonra yıkıldım adeta ama eger ıptal olursa uludagda yapılıcakmıs rossi abimide görmus olurum bu bahaneyle inşallah ertelenir ne diyim..
    palandökene 3 metre kar yağsın ama sen yine de uludağa gel musdy bey...

Alıntı Dr.RoSSi! Nickli Üyeden Alıntı
    palandökene 3 metre kar yağsın ama sen yine de uludağa gel musdy bey...
    seni görmeden ölürsem gözum açık giderim... kapamaya bari gel ;D
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

O gittiğimde Yolspor mu ne (karayollarının takımı, minikler)orada idi. Adamlar slalom için bayrakları saplayamıyorlardı yere. Acı ama gerçek bence iptal olma olasılığı yüksek. Haa aniden bastırır aralıksız iki gün tamam ama haritada pek de öyle değil gibi. Hayırlısı bakalım, İnşallah olurda hepimize Ejderden inme fırsatı doğar

Alıntı bunk Nickli Üyeden Alıntı
    O gittiğimde Yolspor mu ne (karayollarının takımı, minikler)orada idi. Adamlar slalom için bayrakları saplayamıyorlardı yere. Acı ama gerçek bence iptal olma olasılığı yüksek. Haa aniden bastırır aralıksız iki gün tamam ama haritada pek de öyle değil gibi. Hayırlısı bakalım, İnşallah olurda hepimize Ejderden inme fırsatı doğar
    walla federasyon ısrarla palandökende yapılmasını ıstıyormuş hala çözemedim nedenini , garezı war heralde bunların takımlara , yada kesın bu malzzemelerı yapan fırmalarla anlastılar ;D şu kdr çizik takım yollıcaz sıze fln dıe ;D ;D
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

Alıntı Musdy! Nickli Üyeden Alıntı
    walla federasyon ısrarla palandökende yapılmasını ıstıyormuş hala çözemedim nedenini , garezı war heralde bunların takımlara , yada kesın bu malzzemelerı yapan fırmalarla anlastılar ;D şu kdr çizik takım yollıcaz sıze fln dıe ;D ;D
    Kayak merkezine karaborsa waxcılar doluşur söyleyeyim. Büfe usûlü çalışılır. Bir kere inersin dolgu yaptırıp çıkarsın.
    Pistten çıktın mı kayaların taşların arasında yuvarlanıyorsun. İnşallah yanılırız ama Pazara kadar yoğun kar yağışı görünmüyor. o zaman yapay kar kullanacaklardır çok ısrar ediyorlarsa. Bu yıl Kayak merkezinin bütün gondol lift telesiyej işletmesini federasyon aldı. günlük sınırsızda 15 ytl yaptı ilk hafta da beleşti (gerçi gondola vereceğim parayı kayak bakımına verecem o ayrı). Israr etmesinin sebebi zarar etmek istememesi olabilir. Ne yapıp yapıp parayı çıkarmam gerek diyordur.

yağdırr mevlam yağgırrr erzurumu bembeyaz yap yalvarıorum yoksa 8 gün nasıl geçicek

AAAAAAAmmİİİİİİnnnnnnnn!!!!!!! !

Alıntı CHIP MONSTER Nickli Üyeden Alıntı
    yağdırr mevlam yağgırrr erzurumu bembeyaz yap yalvarıorum yoksa 8 gün nasıl geçicek

AAAAAAAmmİİİİİİnnnnnnnn!!!!!!! !
    kıyamam sana sırf senın ıcın bende dıyorum

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNN
    yoksa palandökene gıtmemle bı alakası yok bu amınin ;D

bunk hayırlısı olsn kardeş bekleyıp gorecez yapay karada razıyız ama sarı yagıyomus oranın suni karı öle dıolardı ;D sarı bi pist cidden ii olmaz yani ;D

Suyu foseptikten çekiyorlarsa sarı olabilir. Yapay karda buz gibi bir şey otelin önü yapay kardı oraya delince haşır huşur ediyor.
    Bu arada bende aaammmmmiiiiiiiinnnnnn
    Dediğin gibi bakıp göreceiğiz. İyi haberlerle konuyu süzülerin inşallah

yapma etme kardeş. nolur gel ya sen gelmezsen ne olur bu palandökenin hali bence sen fazla bekleyip kasılma ver istifanı. yazık olur kayaklarına. kar yok çünkü.federasyonunda vardır elbet bir bildiği.

Sayfa 51/110 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler