[Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Palandöken Kayak Merkezi - Sayfa 3
Sayfa 3/110 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
1091 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Palandöken Kayak Merkezi

Standart Ynt: Palandöken Günlük Kar Durumu ve Tavsiyeler

peki kayak evinde sporculara kaç para gecelik bilgin var mı acaba?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Kayak evi gecelik tam pansiyon 45 ytl, şu an için bayrama az oda kaldı, Aziz bey/Banu Hanım ile temas kurulur ve paranın yarısı yatırılırsa rezervasyon tamam olur. Para iadesi yoktur. Ben yıllardır palandöken'de orada kalırım, amacı kaymak olanlar için yeterli bir tesistir. Polatın liftlerine yakındır, gondolun dibindedir. Beden terbiyesinin kendi telesiyeji bu sene hiç işletilmeyecek şeklinde bilgi verdiler. Bu hafta çok sağlam kar yağışı bekleniyor, ah ah. inşallah.
    Kayak: (Shop Versiyon) <br />Atomic SL10 Race 156cm&nbsp; /&nbsp; Atomic SL12 Race 160cm<br />Bağlama: Atomic 4-12 neox / 6-14 neox<br />Bot: Atomic M-110 flex / Atomic M-90 flex <br />Baton: Beta 120cm

Nihayet emekli ediyorlar telesiyeji desenize İsabet olmuş ama gondol'da arıza olsa ne olacak?

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler çok mükemmel teşekkür ederim, özellikle xkut, ayla ve didim verdiğiniz bilgiler için teşekkürler....

Peki otellerin telesiyejlerinden almak gerekir mi ve otelde kalmayanlar için günlük ne kadar acaba fiyatları?

13 Aralıkta orada olacağım orada olacak arkadaşlarla tanışmaktan mutluluk duyarım....

Umarım beklenen kar gelir ve keyifli keyifli sporumuzu yaparız....

Flow Rhythm 161 Board<br />Flow Bağlama Flow Bot

aradaslar 6 aralık itibari ile kar bekliyoruz 13 aralıkda gelecek olan volkan arkadasımız umarım beklediğinden daha iyi olur su an dağda kar var fakat yeterince değil gondollar henuz çalışmıyor..bu hafta sonu kar gelecek deniyor bir kar yağışı ile herşey mükemmel olur sen gelinceye dek sanırım kar da yağmış olucaktırr bu başlık altından her gün durum hakkında bilgilendirme yaparım ...
    http://img133.imageshack.us/img133/4789/nhat1ay5.gif
    Atomic Axum bord
    Atomic Black Russian bağlama
    Atomic Kush boot
    Palandöken/ERZURUM
    2011 UNIVERSIADE ERZURUM

Alıntı AKINVOLKANARIKAN Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler çok mükemmel teşekkür ederim, özellikle xkut, ayla ve didim verdiğiniz bilgiler için teşekkürler....

Peki otellerin telesiyejlerinden almak gerekir mi ve otelde kalmayanlar için günlük ne kadar acaba fiyatları?

13 Aralıkta orada olacağım orada olacak arkadaşlarla tanışmaktan mutluluk duyarım....

Umarım beklenen kar gelir ve keyifli keyifli sporumuzu yaparız....

Kayakevinde kalırsanız gondol'dan (eğer açıksa, kar varsa tabii, bir de rüzgar şiddetli değilse) 2 ytl karşılığı hem ejderin belli bir noktasına hem de güney pistine ulaşabilirsiniz. Zira ikinci son istasyona kadar her zaman çıkartmıyorlar gondolu.
    Polat Otel'İn 1 baby lifti, iki telesiyeji var, ben şahsi tanışıklığım olmamasına rağmen hiç para/bilet/başka bir şey istediklerine şahit olmadım, polat ve palan otel gözü tok, iyi iki oteldir. Pistleri pek boarda uygun değil ancak. Dedeman'a gelince bir şey söylersem ayıp olur burada. Liftleri Pahalıdır, (30/40 ytl civarı olur bu sene herhalde günlük limitsiz) pistlere bakmazlar, yazdan odaları ruslara satar, kışın salarlar çayıra, rüzgar pistleri siler süpürür umurlarında olmaz, ezmezler zamanında, zaten bir kaç senedir sezonda kar sıkıntısı olduğundanve taşıma karla kayak yapıldığından Metin GEZ hocam ve ekibinin kiraladıkları kayakların altları paramparça olur.

Kayak: (Shop Versiyon) <br />Atomic SL10 Race 156cm&nbsp; /&nbsp; Atomic SL12 Race 160cm<br />Bağlama: Atomic 4-12 neox / 6-14 neox<br />Bot: Atomic M-110 flex / Atomic M-90 flex <br />Baton: Beta 120cm

xkut, tamamen katılıyorum ve bir bilgi ekliyorum gidecek arkadaşlara...bugün öğleden sonra itibariyle feci kar ve fırtına var, epey toparlayacak karı sanırım, yarın yine bilgi veririm

dikkat dikkat şehir merkezinda fırtına durdu gibi sanırım sabaha kadar kar yağacak inşallah :d
    http://img133.imageshack.us/img133/4789/nhat1ay5.gif
    Atomic Axum bord
    Atomic Black Russian bağlama
    Atomic Kush boot
    Palandöken/ERZURUM
    2011 UNIVERSIADE ERZURUM

Alıntı SiHiRBAZ Nickli Üyeden Alıntı
    dikkat dikkat şehir merkezinda fırtına durdu gibi sanırım sabaha kadar kar yağacak inşallah :d
    İnşallah hocam yağar şöyle 2,5-3 mt kar bu sene de nisan'a mayıs'kadar kayarız, palandöken beni psikolojik olarak geriyor özellikle son 3 senedir, sürekli kar sıkıntısı var. 1985-1990'da haziran ayında kayak yapıyordum orada ... hey gidi... , şimdi ise ocak-mart arasına sıkışmaya başladı sezon. Bu hafta arkadaşlarla iyi kar olduğunu duyduğumuz Van/Abalı'daki piste geldik ... Yarım metre ezilmiş kar vardı ama kar çok ağır ve ıslaktı. Slalom kayaklarıyla ördeklere benzedik, ayaklarımızı kaldıra kaldıra, şıpır şıpır ... Çok komikti, kaymadık tabii düzgün ... Şaka bir yana bu sene 2 yaşındaki kızımı kayağa başlattım ama geleceğinden endişeliyim, iklimler böyle devam ederse kayak sporunun geleceği herhalde sadece yapay kara bağlı kalacak, o zaman da piste çıkmanın bedeli çok yüksek olur herhalde. Keşke küresel soğuma gibi bir porblem olsaydı başımızda, ısınma yerine ama, fazla değil tabii. )

bu gün itibariyle kar mükemmel eğer karın yağdığı sırada dağda fırtına yoksa. Bu kış Herşey Çoook Güzel olacak Pazar gününü İple Çekiyorummm

Sayfa 3/110 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler